Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

 

Jaunais Windows 8 ir klāt

No 26. Oktobra ir pieejama jauna Windows operātējsistēma Windows 8.

Paskatīsimies, ar kādiem jaunumiem būs jāsaskaras sākot izmantot jauno operētājsistēmu Windows 8.

Tas viss ir paredzēts jums

Operētājsistēmā Windows jūsu vēlmēm atbilst pat sīkumi. Piemēram, ekrāns, kas parādās brīdī, kad dators ir bloķēts —tajā var būt redzams jebkurš jūsu izvēlētais attēls. Kā arī pirms pierakstīšanās datorā vai atsevišķas programmas atvēršanas redzēsit ātros paziņojumus bloķēšanas ekrānā.

Izmantojot attēlparoli, paroles ierakstīšanas vietā varat pierakstīties, iezīmējot rakstu jūsu izvēlētā attēlā. Zigzags pār suņa purniņu? Trīs pieskārieni bērna deguntelim? Izvēle ir jūsu rokās.

Dinamiskie atjauninājumi vienā acumirklī

Košais un tīkamais sākuma ekrāns būs pirmā lieta, ko redzēsit. Katrs sākuma ekrāna elements ir savienots ar personu, programmu, tīmekļa vietni, atskaņošanas sarakstu vai jebko citu, kas ir jums svarīgs. Elementi iedegas, sniedzot jaunāko informāciju, tādējādi acumirklī būsit informēts. Acumirklī redzēsit fotogrāfiju, kurā kāds jūs tikko ir atzīmējis, rītdienas laikapstākļus un ziņojumus no draugiem.

Sākuma ekrāna uzmanības centrā esat tikai jūs

Katrs sākuma ekrāna elements ir savienots ar personu, programmu, tīmekļa vietni, mapi, atskaņošanas sarakstu vai jebko citu, kas ir jums svarīgs. Piespraudiet sākuma mozaīkai tik daudz elementu, cik vien vēlaties, un pēc patikas pārvietojiet tos. Šī nav parastā statisko ikonu siena: elementi aktivizējas līdz ar jaunāko informāciju. Statusa atjauninājumi, laika ziņas, tvīti un daudz kas cits — dinamiskos atjauninājumus varat redzēt vēl pirms atsevišķas programmas atvēršanas. 

Ja kaut ko ieraugāt, kopīgojiet to 

 

 

 

Savus fotoattēlus, tīmekļa vietnes vai to smieklīgo videoklipu, kuru tikko redzējāt: gandrīz visu, ko skatāties vai klausāties, varat kopīgot ar citiem. Nekavējoties. Nav nepieciešams pārtraukt to, ko darāt, kopēt saturu, kuru vēlaties kopīgot, atvērt citu programmu un ielīmēt tajā. Vienkārši pavelciet no labās puses un pieskarieties vienumam Kopīgot, lai nekavējoties sūtītu to pa e-pastu vai izliktu sociālajā tīklā Facebook.

 


Pieskārieni un pele

 

 

 

Operētājsistēma Windows lieliski darbojas personālajos datoros ar skārienekrāniem, datoros ar peli un tastatūru, kā arī datoros, kas vadāmi abējādi. Lai arī kādu personālo datoru izvēlaties, jums ir nodrošināta ātra un nemanāma pārslēgšanās starp programmām, objektu pārvietošana un ērta pāriešana no vienas vietas uz citu.

 

Paveiciet darbu, esot kustībā


Atklājiet ātrus un jaukus darba paveikšanas veidus

• Ar pirkstiem savelciet un izstiepiet, lai tuvinātu un tālinātu.
Iegūstiet globālu skatu uz visu, kas atrodas jūsu ekrānā, un bīdiet to šurpu turpu, lai atrastu meklēto.
• Pavelciet no kreisās puses, lai pārslēgtos starp pēdējām izmantotajām programmām.
• Pavelciet no labās puses, lai atgrieztos sākuma ekrānā un ķertos pie citām bieži izmantotajām iespējām, piemēram, meklēšanas un iestatījumu maiņas.
• Pavelciet no apakšas, lai redzētu navigācijas vadību jebkurai tobrīd atvērtai programmai.
Visas šīs darbības var vienkārši izpildīt arī ar peli.

 

 Programmu ielādēšana no Windows veikala

 

 

Windows 8 un Windows RT sniedz piekļuvi Windows veikalam, kur varat atklāt jaunu programmu pasauli savam datoram. Vienkārši pieskarieties veikala elementam vai noklikšķiniet uz tā un sāciet pētīt. Filtrējiet pēc cenas, vērtējuma un citām īpašībām. Daudzas programmas ir pieejamas bez maksas. Citas pirms pirkšanas varat izmēģināt. Izpētiet programmas un ielādējiet tās — jo vairāk to ir, jo vairāk varat paveikt.

 

 

 

 

 

 

 

Programmas savā starpā sadarbojas

Uzdevumi, kuru paveikšanai agrāk bija nepieciešamas daudzas un dažādas programmas, tagad ir saplūduši vienā un vienkāršā pieredzē. Izmantojiet programmu Fotoattēli un apskatiet savus fotoattēlus no pakalpojuma Facebook un Flickr, pēc tam augšupielādējiet tos emuārā vai sūtiet draugiem pa e-pastu — tas viss ir paveicams, pat neaizverot programmu.

Vadība visās programmās ir vienāda. Vienkārši pavelciet apakšējo malu uz augšu vai noklikšķiniet ar peles labo pogu, un uzreiz uznirst programmas komandas. Arī meklēšana visās programmās ir vienāda — neatkarīgi no tā, kuru programmu izmantojat, atrodiet nepieciešamās lietas programmā, datorā vai tīmeklī, izmantojot viedpogu Meklēt.

 

 

 

 

 

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri