Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

 

Kā izvēlēties epilatoru?

Ko izvēlēties epilāciju, vaksāciju vai skūšanos ar skuvekli – tas paliek katras pašas ziņā. Skūšana gan dos rezultātu tikai uz divām dienām. Vaksācija dos ilgāku rezultātu, bet tā ir diezgan sāpīga un nepatīkama procedūra. Tādēļ saprātīga izvēle ir epilatora izmantošana, jo epilēšana sniedz 3-4 nedēļu rezultātu, kā arī ir pieejami epilatori ar kuriem var veikt epilāciju ūdenī, tādējādi samazinot sāpes.

Epilatoru klāsts veikalos ir ļoti plašs – kādu izvēlēties? Šajā rakstā apskatīsim dažādu modeļu epilatoru priekšrocības un trūkumus. Tā kā epilācijas procesu nevar īsti nosaukt par nesāpīgu, ieteikums epilāciju veikt pēc vannas, jo tad āda ir kļuvusi maigāka un epilācija nav tik sāpīga. Ideālā variantā matiņu garumam jābūt aptuveni 2,5 mm. Pēc vannas ir kārtīgi jānoslauka, lai āda būtu pilnīgi sausa pirms epilācijas.

Veikalos pieejami daudz un dažādu ražotāju Epilatori. Šajā rakstā apskatīsim Braun un Philips epilatorus.

Epilatoru galviņu konstrukcijas ir radikāli atšķirīgas. Pārbaudīsim, kura konstrukcija ir efektīvākā un mazāk sāpīga.

Braun epilatoros pincetes ir izvietotas šaha kārtībā. Ražotājs apgalvo, ka šāds izvietojums ir tādēļ, ka mati aug neregulāri.

Philips epilatoros pincetes ir izvietotas blakus, lai neviens matiņš netiktu palaists garām.

Philips epilatori

 

 


Sākumumā apskatīsim Philips epilatorus. Vispirms apskatīsim lētākos modeļus (HP6400, HP 6507) kuriem ir 2 ātrumi un 20 metāla pincetes. Pirmais ātrums piemērots rokām un kājām. Jūtīgākām zonām labāk piemērots būs otrais ātrums. Šie epilatori vairāk piemēroti sievietēm, kas jau sen epilē ar epilatoru un vairs nebaidās no nepatīkamajām sajūtām. Pie tr ūkumiem var pieminēt to,ka reizēm nākas vienu un to pašu vietu epilēt vairākas reizes, jo epilators nevar vienā reizē izraut pietiekamu daudzumu matu. Komplektā līdzi nāk maza birstīte, lai attīrītu ādu no matiem un barošanas vads.

 

 

 

 

Nedaudz augstākas klases Philips epilatori ir HP6507 un HP6609. Salīdzināšanai es izvēlējos modeli, kuram komplektā līdzi nāca vairāk piederumu, lai saprastu cik no tiem reāli ir noderīgi. Modelis HP6609 Epilatora galviņai ir 20 pincetes un 2 ātrumi. Vēl komplektā līdzi nāk 5 uzgaļi. Ja izmanto tikai epilācijas galviņu, tad lielas atšķirības salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli nav. Biju patīkami pārsteigta, kad pievienoju uzgali, kas paceļ matiņus un masē ādu. Pateicoties uzgalim, nenācās vienā un tajā pašā vietā epilēt vairākas reizes un pateicoties masāžas galviņai, epilēšana nebija tik sāpīga. Tādēļ iesācējām ieteiktu lietot uzgali Opti-Start, lai izvairītos no pirmās epilācijas sāpēm. Tāpat komplektā līdzi nāk trimmeris, ar kura palīdzību var saīsināt matiņu garumu. To ieteicams darīt, ja matiņi ir atauguši ļoti gari. Klāt nāk arī uzgalis bikīni zonai un jūtīgām zonām, kura uzliekas virsū epilatora galviņai, lai samazinātu vienlaicīgi darbojošos pincešu skaitu. Komplektā ietilpst futlāris, birstīte un barošanas vads.

Philips piedāvā arī plašu klāstu epilatoru ar keramiskajām pincetēm. Sākumā nepievērsu tam uzmanību, bet tomēr atšķirība ir. Man šķita, ka pēc epilācijas ar keramiskajām pincetēm āda bija maigāka un uz ādas neparādījās sarkani pleķīši. Turklāt pincetes satvēra matiņus daudz stingrāk, tādēļ nebija nepieciešamības vienu un to pašu vietu epilēt vairākas reizes.

Modelis HP6570. Atceros, ka epilators ar keramiskajām pincetēm bija aprīkots ar apgaismojumu. Tā kā epilācija notiek vannas istabā, kur bieži vien ir nepietiekošs apgaismojums, šis papildus apgaismojums leiti noderēja. Apgaismojums izgaismo ādas virsmu, pateicoties kam vieglāk ieraudzīt matiņus, kas vēl palikuši. Epilatora galviņa ir pietiekami plata un nedaudz noapaļota, kas ērti ļauj veikt epilāciju tādās vietās, kā piemēram ceļgali. Komplektā nāk līdzi uzgalis iesācējiem, kā arī matiņus paceļošais uzgalis un masējošais uzgalis. Rekomendēju izmantot šo uzgali, jo pateicoties tam sāpes gandrīz nav jūtamas un tiek likvidēti mazie matiņi, kas pretējā gadījumā būtu palikuši. Epilatoram ir divi uzgaļi, komplektā ietilpst futlāris, birstīte un barošanas vads. Šim epilatora ir tāds aprīkojums, kas padara epilēšanu vienkāršu un patīkamāku.

Visi augstākminētie epilatori darbojas tikai pieslēgti tīklam, kas no vienas puses ir ērti, jo nevajag uztraukties akumulatora lādēšanu, bet no otras puses visu laiku jāskatās, lai vads netraucētu.

Philips piedāvā arī vairākus epilatoru modeļus, kas darbojas ar akumulatoru. Modelim, kuru es izmēģināju (HP6517) arī ir keramiskā galviņa, bet šim modelim papildus atšķirība, bez tā, ka tas darbojas ar akumulatoru, vēl ir aukstuma sistēma, kas padara epilāciju nesāpīgu. Sistēma ir diezgan vienkārša: epilatoram var uzlikt atdzesējošu uzgali (to var patstāvīgi turēt saldētavā, pirms pirmās lietošanas uzgali jātur saldētavā vismaz 4 stundas līdz brīdim, kad tas kļūst zilā krāsā. Atdzesējošā sistēma darbojas vienkārši lieliski. Āda paliek auksta un pēc tā nav jūtams saspringums. Kairinājums ir daudz mazāks nekā izmantojot vienkāršo epilatoru bez atdzesēšanas sistēmas. Jāņem vērā, ka atsaldējošo uzgali drīkst lietot TIKAI uz rokām un kājām! Epilatoram ir noapaļota galviņa, kas ļauj piekļūt grūti sasniedzamām vietām. Ar vienu uzlādi akumulators darbojas 20 minūtes. Komplektā līdzi nāk skūšanās uzgalis bik;inī zonai un jutīgām zonām, futlāris, birstīte un pīlinga cimds, ko izmanto, lai novērstu matiņu ieaugšanu. Jāpiemin, ka šis modelis arī ir ļoti ērts turēšanai rokā.

Braun epilatori


Vēl viens liels epilatoru ražotājs ir Braun. Galvenais ar ko Braun epilatori atšķiras no citiem ir tehnoloģija – pincetes izvietotas kā šaha laukumā. Pats vienkāršākais Braun modelis ir 2170CEEMEA, tam ir 2 ātrumi un 20 pincetes. Šis skuveklis vairāk piemērots sievietēm, kurām jau ir pieredze epilatora izmantošanā. Lai likvidētu matiņus no kājām būs nepieciešams laiks un pacietība – sajūtas ir diezgan sāpīgas. Komplektā nāk birstīte tīrīšanai un barošanas vads. Epilātors tiek galā ar savu darbiņu, bet tiem, kam patīk ātrums, tīrība un ērtība, ieteiktu izvēlēties dārgāku epilatoru. Моdeļi 3170CEEMEA un 3270CEEMEA ir nākamajā cenu kategorijā un tāpat kā iepriekš pieminētajam modelim tam ir 20 pincetes, bet šim modelim ir lieli rullīši, kas nedaudz palīdz noņemt sasprindzinājumu un paceļ matiņus, padarot epilāciju efektīvāku un ātrāku.

 

 

 

 


Testam izvēlējos modeli 3170CEEMEA. Jāatzīst, ka neskatoties uz to, ka pincešu skaits ir tikai 20, papildus uzgalis krietni atvieglo un padara ērtāku epilāciju. Modeli 3270CEEMEA rekomendēju iegādāties, ja vēlaties arī izmantot skūšanās galviņu. Saprātīga izvēle tām, kuras vēlas labu preci, par pieņemamu cenu. Komplektā līdzi nāk birstīte tīrīšanai un barošanas vads. Tālāk aplūkosim augstākās klases produktus no Braun. Braun tādi ir divi modeļi. Sāksim ar Braun piekto sēriju. No iepriekšējiem modeļiem tie atšķiras, pirmkārt, ar to, ka tiem 20 pincešu vietā ir 40 pincetes, kā arī ir apgaismojuma lampiņa, lai pat vāji apgaismotā telpā varētu veikt epilāciju un redzēt pat vissīkākos matiņus. Testēšanai izvēlējos modeli, kura komplektācijā ir vairāki uzgaļi (5570CEEMEA). Atšķirība ir pamanāma uzreiz: epilators likvidēja matiņus uz kājām ļoti ātri. Dažās vietās nevajadzēja epilēt otru reizi – lielisks rezultāts! Komplektā ietilpst uzgalis ar masāžas rullīšiem, uzgalis pieredzējušiem, uzgalis jūtīgām zonām (uzgalis uzliekas uz epilatora galviņas un aizsedz daļu pincešu) un uzgalis matiņu likvidēšanai uz sejas (uz uzgaļa ir tikai dažas 

pincetes). Ērti un efektīvi ir izmantot galviņu ar masāžas rullīšiem.

Epilators piemērots tām sievietēm, kas veic epilāciju jūtīgās zonās un uz sejas.

Pēc kvalitātes ideāls variants ir modelis 5270CEEMEA , kuram komplektā ietilpst arī skūšanās galviņa (uzgalis, kas nevis izrauj, bet nogriež matiņus). Turklāt, komplektā nāk līdzi arī birstīte tīrīšanai un barošanas vads. провод питания.

Kā pēdējo apskatīsim labāko no labākajiem – Braun 7 sērijas epilatorus. Atgādinu par 40 pincetēm, kas paveic savu darbiņu ātri un efektīvi, tāpat šim modelim ir apgaismojuma lampiņa un tas ir ērts lietošanā. Šajā klasē ir divi modeļi (7281WD un 7781WD), kuri darbojas bez vada no akumulatora 40 minūtes. Īpašs modelis 7781WD ir ar to, ka šis ir pirmais epilators, ko var izmantot zem ūdens. Es izmēģināju modeli 7280. Komplektā līdzi nāk vairāki uzgaļi: uzgalis iesācējiem, masāžas rullītis, skūšanās galviņa un trimmeris garo matiņu likvidēšanai. Ar kustīgo epilatora galviņu var ērti un viegli likvidēt matiņus ap ceļiem. Uzgaļi nāk līdzi skaistā maisiņā un līdzi nāk arī birstīte tīrīšanai un kompakts barošanas vads. Komplektam līdzi nāk arī atvēsinošas salvetes, kuras samazina ādas kairinājumu pēc epilācijas.

 
Ādas kopšana pēc epilācijas


Labi, epilators ir nopirkts, izvēlēts un epilācija veikta. Bet neveiksme: āda pēc epilācijas pārklāta sarkaniem pleķīšiem. Vislabāk uzreiz pēc epilācijas kārtīgi izmasēt ādu ar krēmu vai bērnu eļļiņuJa pleķīši nākamajā dienā nav pazuduši, attīriet ādu un izmasējiet vēlreiz, izmantojot masāžas cimdu, kas nāk līdzi komplektā gandrīz katram epilatoram. Kairinājums uz kājām pāriet ātrāk nekā uz rokām, tāpēc pēc epilācijas uz rokām, jāpagaida vairākas stundas līdz apsārtums pāriet.

Epilatora kopšana

Lai aprīkojums kalpotu ilgi, tas ir pienācīgi jākopj. Tādēļ pēc katras epilācijas reizes, epilators ir jātīra. Obligāti iepazīstieties ar tīrīšanas un lietošanas pamācību instrukcijā. Dažu modeļu epilatoru galviņas var tīrīt pat zem tekoša ūdens.

Noslēgumā varu piebilst, ka skaistuma un ērtībās vārdā ir vērts iztērēt vairāk, jo augstākas klases epilatori darbosies efektīvāk, ātrāk, nesāpīgāk. Rezultātā, iegādājoties kvalitatīvāku produktu, ieekonomēsiet laiku un naudu.

Аutors: Elika Allese

speciāliste Rocca al Mare Euronics

 

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri