Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

 

Spēles Sid Meier’s Civilization 5: Gods & Kings apskats

Sid Meier’s Civilization 5: Gods & Kings


Datorspēle „Sid Meier’s Civilization 5: Gods & Kings” ir viena no labākajām līdz šim radītajām „step by step” stratēģijas stimulācijām, kurā var izbaudīt tieši cilvēces evolūciju, startējot akmens laikmetā un, pamazām attīstoties, sasniedzot spēles veidotāju iedomāto cilvēces nākotni. Kaut arī skaitās, ka šī spēle ir papildinājums iepriekš iznākušajai spēlei „Sid Meier’s Civilization 5”, tomēr šī ir pilnvērtīga spēle, kurai nebūs nepieciešama iepriekšējās versijas klātbūtne jūsu datorā.

Spēle sniedz neticami plašas iespējas: jūs varat izvēlēties kartes izmērus, apdzīvojamo teritoriju izvietojumu (kontinenti, salas vai īsta Zemes karte), klimata apstākļus un resursu daudzumu, oponentu daudzumu un spēku, klejojošo barbaru cilšu daudzumu un spēku, ierobežot gājienu skaitu, kā arī noteikt uzvaras kritērijus.

Spēle nav vienveidīga ēku būvēšana. Visu interesantu un sarežģītu padara daudzie paralēlie uzdevumi, kurus visu laiku ir jāspēj sabalansēt – kulturālā, zinātniskā un reliģiskā attīstība, valsts iekšpolitikas virzienu pareiza izvēle, lai cilvēki valstī būtu ar jums apmierināti, lai valsts būtu pārtikusi un militāri aizsargāta. Un, protams, būtiska loma ir ārpolitikai – attiecībām ar kaimiņvalstīm un lielvarām. Labu attiecību gadījumā mazās kaimiņvalstis dod dažāda veida papildus bonusus. Savukārt labas attiecības ar citām lielvarām dod iespēju veidot zinātnisku sadarbību, tirgoties vai mainīties ar retajiem resursiem, veidot militāras alianses, vai arī slepenas vienošanās pret kādu no jūsu ienaidniekiem. Jāpiebilst, ka sākotnēji šeit ienaidnieku nav – visi ir draudzīgi pret jums, taču ar laiku daži šo draudzību sāk izmantot savtīgi – spiegojot jūsu pilsētās, zogot tehnoloģijas, mēģinot sabotēt jums simpatizējošās valstis, vai vienkārši konfliktējot atšķirīgo iekšpolitikas virzienu dēļ. Lai būtu vēl interesantāk – katrai nācijai, kuru šajā spēlē kopā ir veselas 27, ir savas unikālās īpašības – tie var būt gan celtniecības bonusi, gan zinātnes bonusi, gan militāri bonusi, gan unikālas celtnes utt. Runājot par celtnēm – konkrētās spēles stadijās ir iespējams uzbūvēt dažādas unikālas celtnes, kas var būt tikai vienā eksemplārā pasaulē – Eifeļa tornis, Heopsa piramīdas, Stounhendža, Pizas tornis un citas – katra no šīm ēkām tās īpašniekam sniedz unikālu bonusu. Papildus bonusus var arī iegūt savienojot spēli ar Steam interneta serveriem.

 

Spēle atšķiras ar izcilu grafikas kvalitāti. Uzmanība ir pievērsta pat vissīkākajām detaļām, līdz ar to ir ļoti patīkami spēlēt. Diemžēl, šāda skrupuloza attieksme noved pie tā, ka spēlei ir augstas prasības attiecībā uz datora videokartes un operatīvās atmiņas veiktspēju. Jūs to neizjutīsiet, ja spēlēsiet ar zemāku izšķirtspēju vai maza izmēra kartes. Taču, ja izvēlēsieties vislielāko karti, uz spēles beigām dators sāks „bremzēt”, jo karte ir atvērta pilnībā, ir tūkstošiem sīku detaļiņu un katras attēlošana prasa resursus.

Ja vēlaties uzspēlēt pārdomātu un saturīgu stratēģijas spēli, noteikti iesaku izvēlēties „Sid Meier’s Civilization 5: Gods & Kings” – tā nebūs primitīva koku ciršana vai resursu ieguve. Spēles daudzie komponenti veido sarežģītu uzdevumu kopumu, kas liek analītiski domāt un veikt loģiskus soļus. Pats priecējošākais, ka karti izspēlējot vienu reizi, ir iespēja izveidot nākamo karti ar jauniem sarežģītākiem nosacījumiem, tādējādi paceļot grūtības līmeni un metot sev izaicinājumu. Lielākā izmēra karti ar spēcīgākā līmeņa pretiniekiem, sliktiem laika apstākļiem un niecīgiem resursiem var spēlēt pat vairākus mēnešus.

Minimālās prasības:

Operētājsistēma – Windows XP (SP3) / Windows Vista / Windows 7
Procesors – 1,8GHz Intel Core 2 Duo / 2.0GHz AMD Athlon 62X2
Operatīvā atmiņa – 2GB
Vieta uz cietā diska – 5GB
Videokarte – 256MB ATI HD2600XT / 256MB nVidia 7900GS

Autors: Elvis Elsons

 

 

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri