Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

 

Pērc Soundbar mājas kinozāli droši, jo Euronics piedāvā atgriezt preci 60 dienu laikā!

  

Apskatīt akcijas produktus

 


KAMPAŅAS NOTEIKUMI

Šie noteikumi attiecas uz kampaņu “60 dienu naudas atmaksa Soundbar mājas kinozālēm” (turpmāk tekstā – Akcija).

1. NOTEIKUMOS LIETOTIE TERMINI

1.1. Akciju organizē (turpmāk tekstā – Organizators) Euronics Latvia SIA, reģistrācijas numurs 40003829397, juridiskā adrese: Ieriķu iela 5B, Rīga, LV-1084, Latvija.

1.2. Akcijas dalībnieks (turpmāk tekstā – Dalībnieks) ir fiziska persona, kas akcijas periodā ir iegādājusies akcijas noteikumu pielikumā uzskaitītās preces Euronics veikalos vai interneta veikalā www.euronics.lv.

1.3. Akcijas norises periods ir 60 dienas no preces piegādes/saņemšanas brīža, taču preces pirkumam jābūt veiktam periodā 02.11.2020.-30.11.2020.

2. AKCIJAS PAMATNOSACĪJUMI

2.1. Akcijas norises laikā iegādājieties akcijas noteikumu pielikumā norādīto preci, ja prece neattaisnos Jūsu cerības, Jūs saņemsiet naudu atpakaļ.

2.2. Piedāvājums attiecas uz precēm, kas ir norādītas noteikumu pielikumā un ir iegādātas akcijas periodā Euronics veikalos vai interneta veikalā www.euronics.lv.

2.3. Akcijas preces var atgriezt 60 kalendāro dienu laikā no brīža, kad prece ir nodota pircējam.

2.4. Preces, kas piedalās akcijā, var atgriezt 60 kalendāro dienu laikā no preces piegādes vai saņemšanas dienas, kas iekļaujas periodā 02.11.2020.-30.11.2020. Saņemšanas diena ir datums, kas norādīts preces pirkuma dokumentā preces saņemšanas brīdī (pirkuma čeks, preču pavadzīme-rēķins).

2.5. Preci var atgriezt jebkurā no Euronics veikaliem Latvijas teritorijā vai PickUp punktā (Ieriķu ielā 5B, Rīgā). Dalībniekam prece uz atgriešanas punktu ir jānogādā pašam vai ar piegādi (piegādes izmaksas un ar to saistītos pakalpojumus sedz Dalībnieks).

2.6. Atgriežamajām precēm ir jābūt pilnā komplektācijā, tīrām, kā arī oriģinālajā iepakojumā. Lai veiktu preces atgriešanu, Jums jāaizpilda noteiktā atgriešanas veidlapa un tai jāpievieno pirkuma dokuments.

2.7. Kopā ar atgriežamajām precēm (jāatgriež arī dāvana, ja tāda tika saņemta preces iegādes laikā), kurām ir jābūt darba kārtībā un pilnā komplektācijā, ir jāiesniedz pirkumu apliecinoša dokumenta oriģināls, kurā ir norādīts pirkuma datums. Dokumentu kopijas netiek pieņemtas.

3. NAUDAS ATGRIEŠANA

3.1. Pirkuma vērtība tiks atgriezta tikai tajā gadījumā, ja visi augstāk minētie nosacījumi ir korekti izpildīti, un Dalībnieks ir iesniedzis korekti aizpildītu veidlapu kampaņas ietvaros iegādāto preču atgriešanai.

3.2. Atgriežamās preces vērtība tiks atmaksāta uz bankas norēķinu kontu, kuru Dalībnieks ir norādījis veidlapā par akcijas ietvaros nopirkto preču atgriešanu. Summa tiks pārskaitīta Dalībniekam 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā no dienas, kad atgrieztās preces tiks nodotas Organizatora pārstāvim, ar nosacījumu, ka Dalībnieks ir izpildījis visus nepieciešamos nosacījumus: atgrieztā prece nav bojāta, pilnā komplektācijā, oriģinālajā iepakojumā, un Dalībnieks ir iesniedzis pirkumu apstiprinošu dokumentu.

3.3. Pirkuma summu dalībniekam atmaksā Organizators.

4. PERSONAS DATI

4.1. Piedaloties akcijā, Dalībnieks piekrīt savu datu apstrādei saskaņā ar Euronics privātuma politikas vispārīgajiem noteikumiem, kas atrodami vietnē https://www.euronics.lv/privatuma-politika.

4.2. Organizators vai tā saistītais uzņēmums apkopo tikai tādus personas datus, kuru apkopošanai dalībnieki ir devuši savu brīvprātīgu un skaidri izteiktu piekrišanu akcijas ietvaros.

4.3. Par Dalībnieka sniegto personas datu apstrādi atbildību uzņemas Organizators. Organizators rīkojas ar personas datiem saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem.

4.4. Personas dati netiks nodoti trešajām pusēm bez iepriekšējas piekrišanas saņemšanas, izņemot gadījumus, kad Organizators ir spiests to darīt saskaņā ar likumu vai tiesas lēmumu.

4.5. Organizators izmanto saņemtos personas datus tikai akcijas rīkošanai, izņemot gadījumus, kad Dalībnieks ir devis piekrišanu datu izmantošanai tirgvedības un reklāmas nolūkos. Dalībnieka sniegtā informācija tiek saglabāta līdz brīdim, kamēr Organizatoram par to ir likumīga komerciāla interese, un šī informācija netiek izmantota tirgvedības nolūkos, ja nav skaidri izteikta Dalībnieka piekrišana.

5. PĀRĒJIE NOTEIKUMI

5.1. Akcijas ietvaros tiek atgriezta tikai akcijas preču mazumtirdzniecības cena un netiek kompensēti citi izdevumi (tostarp piegāde un saistības, kas izriet no aizdevuma līguma).

5.2. Akcija paredzēta tikai patērētājiem, un tajā nedrīkst piedalīties mazumtirgotāji un vairumtirgotāji. Piedāvājums ir spēkā tikai fiziskām personām, kas ir iegādājušās Soundbar mājas kinozāles personīgai lietošanai. Akcijas Organizators neatgriež naudu par precēm, kas ir iegādātas tālākai pārdošanai.

5.3. Nepārvaramas varas apstākļu gadījumā (force majore) Organizatoram ir tiesības pārtraukt Akciju.

5.4. Ja Organizatoram ir radušās aizdomas par krāpniecību vai manipulācijām, Organizators var bez iepriekšēja brīdinājuma vērsties kompetentajās izmeklēšanas iestādēs.

5.5. Sūdzības par Akcijas norisi var iesniegt, kā arī papildu informāciju par akciju var saņemt, rakstot uz e-pastu: klientu.centrs@euronics.lv vai zvanot pa tālruni: 67 555 888.

KAMPAŅAS NOTEIKUMU 1. PIELIKUMS

KAMPAŅAS IETVAROS PIEDĀVĀTĀS PRECES

Kampaņa attiecas uz zemāk minētajām Soundbar mājas kinozālēm:

PRECE

PRECES KODS

Sabvūferis Sub

SUBG1EU1BLK

SoundBar mājas kinozāle Playbar

PBAR1EU1BLKDEMO

SoundBar mājas kinozāle Playbar

PBAR1EU1BLK

SoundBar mājas kinozāle Bar 9.1

JBLBAR913DBLKEP

SoundBar mājas kinozāle Bar 5.1

JBLBAR51IMBLKEP

SoundBar mājas kinozāle Bar 5.1

JBLBAR51BLKEP

SoundBar mājas kinozāle Bar 2.1 Deep Bass

JBLBAR21DBBLKEP

SoundBar mājas kinozāle Bar 2.0 All-in-One

JBLBAR20AIOBLKEP

SoundBar majas kinozāle HW-T550

HW-T550/EN

SoundBar mājas kinozāle HW-Q800T

HW-Q800T/EN

SoundBar mājas kinozāle HW-Q60T

HW-Q60T/EN

SoundBar mājas kinozāle HT-ZF9

HTZF9.CEL

SoundBar mājas kinozāle HT-XF9000

HTXF9000.CEL

SoundBar mājas kinozāle HT-X8500

HTX8500.CEL

SoundBar mājas kinozāle HT-SF150

HTSF150.CEL

SoundBar mājas kinozāle HT-S20R

HTS20R.CEL

5.1 SoundBar mājas kinozāle HT-RT3

HTRT3.CEL

SoundBar mājas kinozāle HT-G70

HTG700.CEL

SoundBar mājas kinozāle SB20

HKSB20BLKEP

SoundBar mājas kinozāle GX

GX.DEUSLLK

SoundBar mājas kinozāle Beam

BEAM1EU1BLKDEMO

SoundBar mājas kinozāle Beam

BEAM1EU1BLK

SoundBar mājas kinozāle Beam

BEAM1EU1

 Atgriešanas veidlapa

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri