Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

Svarīgi iemesli, kādēļ Jums ir nepieciešams veļas žāvētājs


Mēs visi esam pieraduši, ka veļu nav jāmazgā – ieliec veļas mazgājamajā mašīnā, izvēlies režīmu, piespied podziņu un viss notiek! Bet kā ir ar veļas žāvēšanu? Šis process, kaut arī neprasa lielu piepūli, parasti ir laikietilpīgs, neērts un vizuāli nepievilcīgs. Visas šīs nianses ir viegli atrisināmas, pateicoties veļas žāvētājiem!

Vairs nekādas žāvēšanas istabas vidū

Veļas žāvēšanai paredzētie statīvi aizņem daudz vietas, traucē un tos ir ļoti grūti noslēpt. Turpretī brīvstāvošos veļas žāvētājus ir iespējams uzstādīt jebkurā Jums ērtā vietā vai virs veļas mazgājamās mašīnas. Kā arī, visa slapjā veļa tiek paslēpta veļas žāvētāja iekšpusē, un tas aizņemt krietni mazāk vietas.

Sausa veļa daudz īsākā laikā

Bieži vien veļas žāvēšana aizņem ne vien vairākas stundas, bet pat veselu dienu vai divas. Īpaši tad, ja dzīvoklī ir augsts mitruma līmenis. Jo ilgāk tā žūst, jo lielāka varbūtība, ka veļa piesūksies ar nepatīkamu mitruma smaku. Pateicoties veļas žāvētājam, pat gultas veļa un biezākas drēbes būs sausas vien pāris stundu laikā, kā arī tās saglabās patīkamu aromātu un paliks mīkstas.

Palīgs gludināšanā

Parasti tieši gludināšana ir laikietilpīgākais process. Izmantojot tvaiku, veļas žāvētājs jau daļēji izgludina veļu Jūsu vietā. Lielai daļai drēbju gludināšana nebūs nepieciešama un tās uzreiz varēs likt skapī. Pateicoties ātrajam un saudzīgajam žāvēšanas procesam, drēbes netiek pāržāvētas un ilgāk izskatīsies kā jaunas. Šis būs īpaši noderīgi lielākām ģimenēm, kur drēbes tiek mazgātas un līdz ar to arī gludinātas vairākas reizes nedēļā.


  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri