Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

 

Pērc veļas žāvējamo mašīnu droši, jo Euronics piedāvā atgriezt preci 30 dienu laikā!

  

Apskatīt akcijas produktus

 


KAMPAŅAS NOTEIKUMI

Šie noteikumi attiecas uz kampaņu “30 dienu naudas atmaksa veļas žāvējamām mašīnām” (turpmāk tekstā – Akcija).

1.NOTEIKUMOS LIETOTIE TERMINI

1.1. Akciju organizē (turpmāk tekstā – Organizators) Euronics Latvia SIA, reģistrācijas numurs 40003829397, juridiskā adrese: Ieriķu iela 5B, Rīga, LV-1084, Latvija.

1.2. Akcijas dalībnieks (turpmāk tekstā – Dalībnieks) ir fiziska persona, kas akcijas periodā ir iegādājusies akcijas noteikumu pielikumā uzskaitītās preces Euronics veikalos vai interneta veikalā www.euronics.lv.

1.3. Akcijas norises periods ir 30 dienas no preces iegādes brīža, taču preces pirkumam jābūt veiktam periodā 01.10.2020.-30.11.2020.

 

2.AKCIJAS PAMATNOSACĪJUMI

2.1. Akcijas norises laikā iegādājieties akcijas noteikumu pielikumā norādīto preci un izmēģiniet to 30 dienas. Ja prece neattaisnos Jūsu cerības, Jūs saņemsiet naudu atpakaļ.

2.2. Piedāvājums attiecas uz precēm, kas ir norādītas noteikumu pielikumā un ir iegādātas akcijas periodā Euronics veikalos vai interneta veikalā www.euronics.lv.

2.3. Akcijas preces var atgriezt 30 kalendāro dienu laikā no brīža, kad prece ir nodota pircējam.

2.4. Preces, kas piedalās akcijā, var atgriezt 30 kalendāro dienu laikā no pārdošanas dienas, kas iekļaujas pirkuma periodā 01.10.2020.-30.11.2020 Pārdošanas diena ir datums, kas norādīts preces pirkuma dokumentā (pirkuma čeks, preču pavadzīme-rēķins).

2.5. Preci var atgriezt jebkurā no Euronics veikaliem Latvijas teritorijā. Ja Dalībnieks ir iegādājies preci interneta veikalā www.euronics.lv, tad preci ir iespējams atgriezt Euronics PickUp punktā (Ieriķu ielā 5B, Rīgā). Dalībniekam prece uz atgriešanas punktu ir jānogādā pašam vai ar piegādi (piegādes izmaksas un ar to saistītos pakalpojumus sedz Dalībnieks).

2.6. Atgriežamajām precēm var nebūt oriģinālais iepakojums, bet tām ir jābūt pilnā komplektācijā, tīrām, kā arī bez bojājumiem. Lai veiktu preces atgriešanu, Jums jāaizpilda noteiktā atdošanas veidlapa un tai jāpievieno pirkuma dokuments.

2.7. Kopā ar atgriežamajām precēm (jāatgriež arī dāvana, ja tāda tika saņemta preces iegādes laikā), kurām ir jābūt darba kārtībā un pilnā komplektācijā, ir jāiesniedz pirkumu apliecinoša dokumenta oriģināls, kurā ir norādīts pirkuma datums. Dokumentu kopijas netiek pieņemtas. 

 

3.  NAUDAS ATGRIEŠANA

3.1. Pirkuma vērtība tiks atgriezta tikai tajā gadījumā, ja visi augstāk minētie nosacījumi ir korekti izpildīti, un Dalībnieks ir iesniedzis korekti aizpildītu veidlapu kampaņas ietvaros iegādāto preču atgriešanai.

3.2. Atgriežamās preces vērtība tiks atmaksāta uz bankas norēķinu kontu, kuru Dalībnieks ir norādījis veidlapā par akcijas ietvaros nopirkto preču atgriešanu. Summa tiks pārskaitīta Dalībniekam 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā no dienas, kad atgrieztās preces tiks nodotas Organizatora pārstāvim, ar nosacījumu, ka Dalībnieks ir izpildījis visus nepieciešamos nosacījumus: atgrieztā prece nav bojāta, pilnā komplektācijā, oriģinālajā iepakojumā, un Dalībnieks ir iesniedzis pirkumu apstiprinošu dokumentu.

3.3. Pirkuma summu dalībniekam atmaksā Organizators.

 

4. PERSONAS DATI

4.1. Piedaloties akcijā, Dalībnieks piekrīt savu datu apstrādei saskaņā ar Euronics privātuma politikas vispārīgajiem noteikumiem, kas atrodami vietnē https://www.euronics.lv/privatuma-politika.

4.2. Organizators vai tā saistītais uzņēmums apkopo tikai tādus personas datus, kuru apkopošanai dalībnieki ir devuši savu brīvprātīgu un skaidri izteiktu piekrišanu akcijas ietvaros.

4.3. Par Dalībnieka sniegto personas datu apstrādi atbildību uzņemas Organizators. Organizators rīkojas ar personas datiem saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem.

4.4. Personas dati netiks nodoti trešajām pusēm bez iepriekšējas piekrišanas saņemšanas, izņemot gadījumus, kad Organizators ir spiests to darīt saskaņā ar likumu vai tiesas lēmumu.

4.5. Organizators izmanto saņemtos personas datus tikai akcijas rīkošanai, izņemot gadījumus, kad Dalībnieks ir devis piekrišanu datu izmantošanai tirgvedības un reklāmas nolūkos. Dalībnieka sniegtā informācija tiek saglabāta līdz brīdim, kamēr Organizatoram par to ir likumīga komerciāla interese, un šī informācija netiek izmantota tirgvedības nolūkos, ja nav skaidri izteikta Dalībnieka piekrišana.

 

5. PĀRĒJIE NOTEIKUMI

5.1. Akcijas ietvaros tiek atgriezta tikai akcijas preču mazumtirdzniecības cena un netiek kompensēti citi izdevumi (tostarp saistības, kas izriet no aizdevuma līguma).

5.2. Akcija paredzēta tikai patērētājiem, un tajā nedrīkst piedalīties mazumtirgotāji un vairumtirgotāji. Piedāvājums ir spēkā tikai fiziskām personām, kas ir iegādājušās Samsung produktus personīgai lietošanai. Akcijas Organizators neatgriež naudu par precēm, kas ir iegādātas tālākai pārdošanai.

5.3. Nepārvaramas varas apstākļu gadījumā (force majore) Organizatoram ir tiesības pārtraukt Akciju.  

5.4. Ja Organizatoram ir radušās aizdomas par krāpniecību vai manipulācijām, Organizators var bez iepriekšēja brīdinājuma vērsties kompetentajās izmeklēšanas iestādēs.

5.5. Sūdzības par Akcijas norisi var iesniegt, kā arī papildu informāciju par akciju var saņemt, rakstot uz e-pastu: klientu.centrs@euronics.lv vai zvanot pa tālruni: 67 555 888.

 

KAMPAŅAS NOTEIKUMU 1. PIELIKUMS

KAMPAŅAS IETVAROS PIEDĀVĀTĀS PRECES

Kampaņa attiecas uz zemāk minētām veļas žāvējamām mašīnām:


PRECE

PRECES KODS

Electrolux veļas žāvētājs

EW8H458B

Electrolux veļas žāvētājs

EW8H259ST

Electrolux veļas žāvētājs

EW8H358S

Electrolux veļas žāvētājs

EW7H437P

AEG veļas žāvētājs

T8DEC68S

AEG veļas žāvētājs

T8DBG48S

AEG veļas žāvētājs

T9DBB89B

AEG veļas žāvētājs

T8DBC49S

AEG veļas žāvētājs

T8DEA68S

Bosch veļas žāvētājs

WTWH75B9SN

Bosch veļas žāvētājs

WTW85B49SN

Bosch veļas žāvētājs

WTYH8789SN

Bosch grozs veļas žāvētājam

WMZ20600

Bosch veļas žāvētājs

WTR85VB8SN

Bosch veļas žāvētājs

WTW855R9SN

Bosch veļas žāvētājs

WTW87478SN

Bosch veļas žāvētājs

WTWH761BY

Bosch veļas žāvētājs

WTW85P49SN

Samsung veļas žāvētājs

DV90N62632W/LE

Samsung veļas žāvētājs

DV80M5010QW/LE

Samsung veļas žāvētājs

DV80K6010CW/LE

Beko veļas žāvētājs

DPS7405GXB2

Beko veļas žāvētājs

DF7412GAW

Beko veļas žāvētājs

DR9433RX0W

LG veļas žāvētājs

RC90V9AV3Q

Miele veļas žāvētājs

TWF640WP

Miele veļas žāvētājs

TEJ675WP

Miele veļas žāvētājs

TWV680WP

Miele veļas žāvētājs

TCR870WP

Miele veļas žāvētājs

TEB155WP

Gorenje veļas žāvētājs

DS92ILS

Gorenje veļas žāvētājs

DE71

Whirlpool veļas žāvētājs

HDLX90410

Candy veļas žāvētājs

GVS4H7A1TCEX-S

 Atgriešanas veidlapa
  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri