Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

6 praktiski padomi, kā ietaupīt savā virtuvē vietu


Virtuve ir mājas sirds, kurai vajadzētu būt kārtīgai, kompaktai un maksimāli ērtai priekš visas ģimenes. Dažas virtuves ir ārkārtīgi plašas, turklāt citas atkal tik šauras, ka tajās uzturēties vairākiem cilvēkiem vienlaikus ir ļoti neērti. Kad virtuvē jau ir tik daudz priekšmetu, un tās visas tur vairs nesavietojas, tad ērtības labā, derētu padomāt par viltīgiem risinājumiem. Dodam dažus praktiskus padomus, kā Jūs varētu savā virtuvē ietaupīt vietu!

Maksimāli izmanto tās lietošanas virsmas, kuras šobrīd ir tukšas.

Būtu nepieciešams savu virtuvi kritiskāk apskatīt un konstatēt, kādas virsmas šobrīd netiek maksimāli izmantotas.
Ja tavā virtuvē ir logs, tad var tā atvērumu izmantot dažādu priekšmetu (kāpēc gan ne lielākas sadzīves ierīces) glabāšanai.
Neizmantotās virsmas ir atrodamas arī uz skapīšu iekšpuses durvīm. Iestiprini tajās dažus āķīšu komplektus. Uz tiem var uzkarināt, piemēram, sietu, virtuves dēlīti, kausu.
Parasti brīva vieta ir atrodama arī starp ledusskapi un griestiem, kura paliek neizmantota – novieto tur lietas, kuras ikdienā nav nepieciešamas.
Saliec groziņos dažādas lietas un uzcel tos uz virtuves skapīšiem.

Piestiprini uz sienām āķīšus.

Piestiprinot pie virtuves sienām āķīšus vai piekarināmu reliņu, var mazāka izmēra virtuvē, izveidot papildvietu virtuves traukiem un piederumiem.
Šāds variants ir lieliski piemērots, piem., kausu, mazāku katliņu vai krūzīšu glabāšanai.

Sakārto skapīšu saturu.

Ja esi tā nopietnāk noskaņots pārkārtot savu virtuvi, tad būtu labi, ja skapīšos varētu iebūvēt izņemamas atvilktnes.
Šādā veidā tu varēsi viegli izņemt no atvilktnes lietas, kuras ir noslēpušās aiz citām lietām.
Visvienkāršākais veids skapīšu sakārtošanai ir iegādāties groziņus un tajos salikt dažādas lietas.

Saliec lietas uz paplātes.

Tas vizuāli nemaz nav tik skaisti, ja garšvielu trauciņi, naži un citi virtuves trauki mētājas dažādos stūros.
Saliec tos vienuviet, kā, piemēram, uz paplātes. Šādi atstāsi par savu virtuvi daudz labāku iespaidu, turklāt arī ietaupīsi vietu. Kā arī aizraujoša izskata paplāte var piedot virtuves kopskatam lielisku akcentu.

Rezerves lietas noliec citur.

Ja esi tāds cilvēks, kas nopērk rezervē vairākas paciņas rīsu, makaronu, miltu un cukuru, tad labāk no virtuves pārvieto šīs lietas, piemēram, skapī vai pieliekamajā izvietotas atsevišķā kastē, kurā uzglabā rezervē nopirktās paciņas.


Nekrāj desmitiem dažādus traukus.

Tev mājās acīmredzot ir pilns skapītis ar traukiem, kas paredzēti dažādiem mērķiem. Bet būsim godīgi, ir taču nogurdinoši, ja pārtikas gatavošanai tiek izmantoti vieni trauki, servēšanai citi un uzglabāšanai vēl pavisam citi.

Šeit Tefal piedāvā jaunu risinājumu - Ingenio sērijas katlus un pannas. Ar to pašu katlu vai pannu ir iespējams gan cept, servēt, gan arī uzglabāt. Ja ēdiens ir gatavs, tad noņem no pannas vai katla rokturi un servē tajā ēdienu – starp citu, trauks izskatās neticami ērts un stilīgs.

Pēc ēšanas var trauku ērti aizvērt ar uzglabāšanas vāku un uzglabāt to ledusskapī (tas iztur pat saldētavas temperatūru). Pateicoties vakuuma vākam, ēdiens ilgāk saglabājas svaigs un garšīgs. Katlus un pannas ar noņemtiem rokturiem, var ērti glabāt vienu otrā, šādi skapītī aizņemot daudz mazāk vietas.

Tefal Ingenio katli un pannas ir nopērkami dažādos izmēros, un visas detaļas tiek pārdotas atsevišķi – šādi katrs var izveidot tieši viņa vajadzībām atbilstošu komplektu.
Francijā izgatavotie kvalitatīvie Tefal katli un pannas ir universāli un piemēroti dažādām plītīm.

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri