Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

 

GA.MA iQ Perfetto - pasaulē vieglākais matu fēns


Vieglākais matu fēns pasaulē - Gama iQ Perfetto! Iepazīties ar tā unikalitāti un pārbaudīt šī fēna spējas uzaicinājām "Parādi Modi" īpašnieci un blogeri, modes un stila entuziasti Aneti Ozoliņu.


Apskatīt IQ Perfetto


Nesen es iepazinos ar iQ Perfetto - pasaulē vieglāko, jaudīgāko un inteliģentāko matu fēnu.
Neesmu profesionāla friziere, bet ļoti novērtēju jaudīgu fēnu.
Nekad nevaru ciest pusdzīvus fēnus, ar kuriem žāvēšana aizņem mūžību - nogurst rokas, process ir apnicīgs un mati tiek vairāk bojāti, tā kā ilgāk tiek pakļauti karstumam.
Šis gan ir pavisam cits stāsts.


Sākšu ar to, ka fēns ir elegants, mazs un viegls - aizņem pusi no tā, ko parastie veikalos pieejamie modeļi.
Neskatoties uz to, tas darbojas ārkārtīgi spēcīgi, izžāvējot matus pat par 30% ātrāk.
Šo laika, jaudas un ātruma starpību sajutu uzreiz.
Man ir biezi mati, kurus izžāvēt parasti ir nogurdinošs un garlaicīgs process, bet izmantojot Gama iQ Perfetto, es knapi pamanīju, kā paiet laiks, kad mati jau bija sausi.
Un tā jauda! Jau uz pirmā ātruma tas ir jaudīgs, izmantojot maksimālo - nebūsi melojusi, ka būsi gatava pēc 5 minūtēm. 😄

Šis fēns sver tikai 294 g, jo paredzēts ilgstošai lietošanai profesionālā līmenī, samazinot slodzi uz rokām un pleciem, kas nereti ir problēma frizieru profesijā. Arī vada garums ir, kā jau profesionālai ierīcei, ļoti iepriecinoši 3m!


Tas ir aprīkots ar inteliģentu bezkontakta motoru un digitālās vadības tehnoloģiju - fēns pats diagnosticēs problēmu un, izmantojot LED gaismiņas pateiks priekšā, ja kaut kas nav tā kā vajag.
Turklāt automātiskās tīrīšanas tehnoloģija pagriež motora turbīnu pretējā virzienā, ļaujot veikt dziļāku filtru tīrīšanu, izpūšot uz filtra palikušās daļiņas, tādējādi pagarinot tā mūžu.
Motora skaņa ir ļoti interesanta - tiešām izklausās pēc turbīnas! To izslēdzot tā norimst momentā, un man nedaudz atgādināja vairāk lidmašīnas motoru, nevis fēnu.
Tie, kam patīk iedziļināties ciparos (kā man 😁), tad tā ātrums ir 110 000 apgriezieni minūtē, padarot to 7 reizes ātrāku, nekā parastos matu fēnus.
Pateicoties Venturi efektam, tiek dubultota gaisa plūsma nepalielinot patērējamo jaudu, tātad fēns nepatērēs vairāk elektrības arī strādājot ātrākajā režīmā.


Fēnam ir 3 ātruma un 3 karstuma režīmi (kopā 12 konfigurācijām), kas parādās LED gaismiņās, kā arī atsevišķa aukstuma poga.
Rokturī atradīsi ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzi, kopā ar "atslēdziņu", kas palīdz nofiksēt iestatītos režīmus, lai žāvēšanas laikā netīšām nenospiestos ātruma vai karstuma podziņas.
Atmiņas funkcija palīdz arī saglabāt ātrumu un temperatūru.


Komplektā ir 3 dažādi uzgaļi - īsāks ar platāku atvērumu, garāks ar šaurāku, koncentrētāku atvērumu, kā arī difuzors viļņainu matu iegūšanai.


Fēns arī aprīkots ar Oxy Active tehnoloģiju, kas nodrošina spēcīgu antibakteriālu efektu. Mikrofiltrs, novērš netīrumu daļiņu iekļūšanu motorā, tādējādi pagarina tā kalpošanas laiku.
Kas varētu būt labāks par fēnu, kas ir higiēnisks, pašattīrošs un kalpo gadu gadiem!?


Kopumā varu teikt, ka mani ļoti patīkami pārsteidza Gama iQ Perfetto fēns - tas tiešām dara visu, ko sola!
Pārdomāts dizains savienojas ar augstas klases tehnisko darbību.
Tas ir ne tikai viegls, bet arī ārkārtīgi jaudīgs, kas, manuprāt, ir divas svarīgākās lietas matu fēnā.

Raksts veidots sadarbībā ar "Parādi Modi" īpašnieci un blogeri, modes un stila entuziasti Aneti Ozoliņu.


Iegādāties IQ Perfetto

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri