Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

Tefal - izmēģiniet 30 dienas

  

Apskatīt akcijas produktus

 


KAMPAŅAS NOTEIKUMI

Šie noteikumi attiecas uz kampaņu “ Tefal naudas atmaksa 30 dienu laikā” (turpmāk tekstā – Akcija).

NOTEIKUMOS LIETOTIE TERMINI

1.1 Akciju organizē Euronics Latvia SIA (turpmāk – Organizators), reģistrācijas numurs 40003829397, juridiskā adrese: Ieriķu iela 5B, Rīga, LV-1084, Latvija.

1.2 Akcijas dalībnieks (turpmāk – Dalībnieks) – fiziska persona, kas akcijas periodā iegādājas akcijas noteikumu pielikumā uzskaitītās preces Euronics veikalos vai interneta veikalā www.euronics.lv.

1.3 Akcijas norises periods 01.02.2020. – 31.12.2020.

AKCIJAS PAMATNOSACĪJUMI

2.1. Akcijas norises laikā iegādājieties kādu no akcijas noteikumu pielikumā uzskaitītām precēm un izmēģiniet to 30 dienas. Ja rezultāts neatbilst gaidītajam, Jūs saņemsiet naudu atpakaļ.

2.2 Piedāvājums attiecas tikai uz tām precēm, kas norādītas akcijas noteikumu pielikumā pievienotajā sarakstā un akcijas periodā ir iegādātas Euronics veikalos vai interneta veikalā www.euronics.lv.

2.3 Preces, kas piedalās akcijā, var atgriezt 30 kalendāro dienu laikā no pārdošanas dienas. Pārdošanas diena ir datums, kas norādīts preces pirkuma dokumentā (pirkuma čeks, preču pavadzīme-rēķins).

2.4. Preci var atgriezt jebkurā no Euronics veikaliem Latvijas teritorijā.

2.5. Atgriežamajām precēm ir jābūt pilnā komplektācijā, tīrām, kā arī oriģinālajā iepakojumā. Lai veiktu preces atgriešanu, Jums jāaizpilda noteiktā veidlapa un tai jāpievieno pirkuma dokuments.

2.6 Kopā ar atgriežamajām precēm (jāatgriež arī dāvana, ja tāda bija pievienota nopirktajām precēm), kurām jābūt darba kārtībā un pilnā komplektācijā, ir jāiesniedz pirkumu apstiprinoša dokumenta oriģināls, kurā ir norādīts pirkuma datums. Dokumentu kopijas netiek pieņemtas.

NAUDAS ATGRIEŠANA

3.1 Pirkuma vērtība tiks atgriezta tikai tajā gadījumā, ja visi augstāk minētie nosacījumi ir korekti izpildīti, un Dalībnieks ir iesniedzis korekti aizpildītu veidlapu kampaņas ietvaros iegādāto preču atgriešanai.

3.2 Atgriežamās preces vērtība tiks pārskaitīta uz bankas norēķinu kontu, kuru Dalībnieks ir norādījis veidlapā par akcijas ietvaros nopirkto preču atgriešanu. Summa tiks pārskaitīta Dalībniekam 10 (desmit) darba dienu laikā no dienas, kad atgrieztās preces tiks nodotas kampaņas Organizatora pārstāvim. Tiek pieņemts, ka Dalībnieks ir izpildījis visus nepieciešamos nosacījumus: atgrieztā prece nav bojāta, pilnā komplektācijā, oriģinālajā iepakojumā, un Dalībnieks ir iesniedzis pirkumu apstiprinošu dokumentu.

PERSONAS DATI

4.1. Piedaloties akcijā, Dalībnieks piekrīt savu datu apstrādei saskaņā ar Euronics privātuma politikas vispārīgajiem noteikumiem, kas atrodami vietnē https://www.euronics.lv/privatuma-politika.

4.2 Par Dalībnieka sniegto personas datu apstrādi atbild Organizators. Organizators apstrādā personas datus 3 gadus, saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem.

4.3. Personas dati netiks nodoti trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad Organizators ir spiests to darīt ar likumu vai tiesas lēmumu.

4.4. Organizators saņemtos personas datus izmanto un apstrādā tikai kampaņas rīkošanas nolūkā.

4.5 Sazinoties ar Organizatoru, Dalībniekam ir tiesības pieprasīt dzēst, labot, pārnest savus personas datus, atsaukt piekrišanu to apstrādei, ja to neliedz citi spēkā esoši tiesiskie pamati. Datu pārziņa e-pasts: Dati@euronics.lv , tālr. 67555888

PĀRĒJIE NOTEIKUMI

5.1. Akcijas ietvaros tiek atgriezta tikai iegādāto preču mazumtirdzniecības cena. Citi izdevumi (ieskaitot saistības, kas saistītas ar aizdevuma līgumu, kā arī transporta izmaksas) netiek kompensēti.

5.2 Akcija paredzēta tikai patērētājiem. Mazumtirgotāji un vairumtirgotāji nevar piedalīties Kampaņā. Piedāvājums ir spēkā tikai fiziskām personām, kas ir iegādājušās Tefal produktus personīgai lietošanai. Akcijas Organizators neatgriež naudu par precēm, kas ir iegādātas tālākai pārdošanai.

5.3 Katram Dalībniekam ir tiesības piedalīties akcijā tikai vienu reizi.

5.4 Nepārvaramas varas apstākļu gadījumā Organizatoram ir tiesības pārtraukt Akciju.

5.5. Ja Organizatoram ir aizdomas par krāpšanu vai manipulācijām, Organizators var bez iepriekšēja brīdinājuma vērsties kompetentajās izmeklēšanas iestādēs.

5.6. Sūdzības par Akcijas norisi var iesniegt, kā arī papildu informāciju par akciju var saņemt, rakstot uz e-pastu: klientu.centrs@euronics.lv vai zvanot pa tālruni: 67 555 888.

KAMPAŅAS NOTEIKUMU 1. PIELIKUMS

KAMPAŅAS IETVAROS PIEDĀVĀTĀS PRECES


Kampaņa attiecas uz zemāk minētiem Tefal putekļu sūcējiem:

PRECE PRECES KODS
Putekļu sūcējs Tefal Silence Force Animal Care Pro TW6477
Putekļu sūcējs Tefal Silence Force Compact Animal Care TW6383EA
Putekļu sūcējs Tefal X-Trem Power Animal Care TW6886
Putekļu sūcējs Tefal X-Trem Power Parquet TW6843
Putekļu sūcējs Tefal X-Trem Power Cyclonic Parquet TW6951
Putekļu sūcējs Tefal Air Force 360 Flex Pro TY9471
Putekļu sūcējs Tefal Air Force 360 Flex Aqua TY9490
Putekļu sūcējs Tefal Compact Power Animal Care TW3981
Putekļu sūcējs Tefal Compact Power Animal Care TW3985
Putekļu sūcējs Tefal Compact Power Parquet TW3953
Putekļu sūcējs Tefal X-Pert Essential 360 TY7329
Robots putekļu sūcējs Tefal S40 RG7267
Robots putekļu sūcējs Tefal S60 RG7455
Robots putekļu sūcējs Tefal S80 RG7765


Kampaņa attiecas uz zemāk minētām Tefal gludināšanas sistēmām:

PRECE PRECES KODS
Gludināšanas sistēma Tefal Pro Express Care GV9071E0
Gludināšanas sistēma Tefal Pro Express GV7850E0
Gludināšanas sistēma Tefal Pro Express Care GV9070E0
Gludināšanas sistēma Tefal Pro Express Ultimate GV9620
Tvaika gludināšanas sistēma Tefal Ixeo QT1020E0
Tvaika gludināšanas sistēma Ixeo Power QT2020E0


Atgriešanas veidlapa  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri