Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

 

          

Tefal - izmēģiniet 30 dienas

  

Apskatīt Tefal gludināšanas sistēmas

 


KAMPAŅAS NOTEIKUMI

 
 
1.    DEFINĪCIJAS

1.1.Kampaņas organizators (turpmāk — Organizators) ir „Groupe SEB Slovensko”, reģ. Nr. 31341489, juridiskā adrese: Cesta na Senec 2/A, 821 04, Bratislava, Slovākija.

1.2.Kampaņas dalībnieks (turpmāk — Dalībnieks) ir fiziska persona, kas kampaņas laikā pērk Euronics Latvia SIA veikalā (arī interneta veikalā) jebkuru no tālāk norādītām Tefal” gludināšanas sistēmām.

1.3.Ar kampaņu saistītās aktivitātes koordinē SIA „Partizanas”, reģ. Nr. 40003841811, juridiskā adrese: Kr. Barona iela 45/47-6, LV 1011, Rīga (Latvija).

 
2.    KAMPAŅA

2.1.Akcijas laikā iegādājieties vienu no 2.2. punktā norādītajiem „Tefal”gludināšanas sistēmām un izmēģiniet to pat 30 dienas. Ja kampaņas produkti neattaisnos jūsu cerības, atgūstiet samaksāto naudu.

2.2.Akcijā piedalās šādas gludināšanas sistēmas:

 
PRODUKTS
PRODUKTA KODS

Tvaika ģenerators „Tefal Pro Express Care” 

GV9071

Tvaika ģenerators „Tefal Pro Express Care”

GV9070

Tvaika ģenerators „Pro Express Control Plus”

GV8959

Tvaika ģenerators „Tefal Pro Express”

GV7850


2.3.Piedāvājums attiecas uz 2.2. punktā norādītajām Tefal gludināšanas sistēmām, kas iegādātas no 01.11.2018. līdz 28.02.2019. uzskaitītajos mazumtirdzniecības veikalos un Euronics Latvia SIA interneta veikalos.

2.4.Kampaņas produktus var atdot atpakaļ vēlākais līdz 2019. gada 31. martam, proti, 30 dienu laikā no iegādes.

2.5.Ir iespējams atdot atpakaļ tikai 2.2. punktā uzskaitītos, Kampaņas laikā iegādātās gludināšanas sistēmas. Pirms vai pēc norādītā termiņa iegādātās gludināšanas sistēmas netiks pieņemtas.

2.6.Atpakaļatdošanas veidlapa ir jāaizpilda kampaņas tīmekļa vietnē http://tefal.com.lv/lc-promotion/.

2.7.Produkts ir jānodod Organizatora pieteiktam kurjeram oriģinālajā iepakojumā, pievienojot pirkuma čeku. Par kurjera ierašanos kampaņas Dalībnieks tiks informēts pa tālruni vai e-pastu. Kurjers 5 (piecu) darba dienu laikā no reģistrācijas kampaņas tīmekļa vietnē ieradīsies paņemt gludināšanas sistēmu, kas piedalās kampaņā.

2.8.Kopā ar atgriežamo produktu (jāatdod arī dāvana, ja tāda tikusi saņemta, iegādājoties ierīci), kam ir jābūt darba kārtībā un pilnā komplektācijā, jāiesniedz: pirkumu apliecinoši, oriģinālie (kopijas nepieņem) dokumenti ar norādītu pirkuma datumu. Jāatdod arī preces garantijas talons, kas tika saņemts, iegādājoties produktu. Nauda tiek atmaksāta tikai tādā gadījumā, ja pilnībā tiek izpildīti šajā punktā norādītie nosacījumi un ir aizpildīta 2.6. punktā norādītā akcijas anketa. Produkti bez oriģinālā iepakojuma un pirkuma čeka netiks pieņemti.

2.9.Ja Dalībnieks ir izpildījis norādītos nosacījumus: atpakaļatdodamais produkts nav bojāts, atrodas oriģināliepakojumā un ir saglabāts pirkuma čeks, pirkuma summa tiks atmaksāta Dalībnieka bankas kontā 3 (trīs) darba dienu laikā no brīža, kad Organizators saņems izstrādājumu.

2.10.            Dalībnieks var piedalīties kampaņā tikai vienu reizi.

2.11.            Kampaņas Dalībniekam ir tiesības nogādāt izstrādājumu SIA „Partizanas” birojā, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00, adresē Rīgā, Artilērijas ielā 3.

 
3.    CITI NOTEIKUMI

3.1.Visas ar kampaņu saistītās prasības pildīs Organizators.

3.2.Organizators nodrošina, lai Dalībnieku privātās informācijas apstrāde tiktu veikta saskaņā ar likumiem.

3.3.Piedaloties kampaņā, Dalībnieks apliecina, ka dod atļauju veikt savas privātās informācijas apstrādi, ko veic tikai kampaņas nolūkos.

3.4.Dalībnieku personas dati netiks glabāti ilgāk, kā tas ir nepieciešams kampaņas nolūkos, kuriem tiks vākti un apstrādāti dati.

3.5.Kampaņas Dalībniekiem ir tiesības lūgt dzēst savus datus no Organizatora sistēmas, nosūtot rakstisku pieprasījumu uz e-pastu: tefal-30-promo@tefal.com.lv

3.6.Organizatoram neparedzētos (force majeure) vai krāpnieciskos gadījumos ir tiesības atsaukt kampaņu. 

3.7.Papildu informāciju var saņemt, sazinoties pa e-pastu tefal-30-promo@tefal.com.lv

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri

Iesakām apskatīt