Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

 

          

Philips Sonicare 30 dienu naudas atmaksas garantija!

  

Apskatīt Sonicare elektriskās zobu birstes

 


KAMPAŅAS NOTEIKUMI

 
 
Iegādājies Philips Sonicare laika posmā no 2018. gada 1. novembra līdz 2019. gada 31. janvārim, reģistrē produktu My Philips www.philips.lv/sonicare un saņem 30 dienu naudas atmaksas garantiju! Ja iegādātā Philips Sonicare zobu birste neatbildīs Tavām prasībām, mēs atgriezīsim Tev naudu. 
1. Akcijā iekļautie Philips Sonicare produkti:  
1.1. Akcija attiecas uz visām Philips Sonicare zobu birstēm un Philips Sonicare AirFloss (turpmāk tekstā “akcijas produkti”). Akcijā nav iekļauti Philips Sonicare zobu birstu un AirFloss uzgaļi.  
1.2. 30 dienu naudas atmaksas garantija attiecas uz tiem produktiem, kuri ir iegādāti laika posmā no 1.11.2018. līdz 31.01.2019. tirdzniecības vietās, kas norādītas 2. punktā un ir reģistrēti šo noteikumu 3. punktā minētajā kārtībā. 
2. Akcija attiecas tikai uz mazumtirdzniecības pircējiem un darbojas tajās tirdzniecības vietās, kurās izvietoti kampaņas materiāli. 30 dienu naudas atmaksas garantijai iespējams pieteikties, iegādājoties Philips Sonicare zobu birsti kādā no šīm mazumtirdzniecības vietām un reģistrējot pirkumu Philips mājaslapā. 
3. Ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc iegādes datuma prece ir jāpiereģistrē vietnē www.philips.lv/sonicare, pirkuma veikšanas datumu un vietu, ieskenētu vai nofotografētu pirkuma čeku, savu vārdu, uzvārdu, kontakttālruni un e-pasta adresi, bankas kontu. 
3.1. Dalībnieks zaudē 30 dienu naudas atmaksas garantiju, ja: 
a. Neizpildīs noteikumu nosacījumus;
b. Nosūtīs nepareizu pirkuma pierādījumu vai nepareizu produkta sērijas numuru;
c. Pirkums netiks veikts noteiktajā akcijas periodā; 
d. Pirkums netiks veikts kādā no 2. punktā minētajām tirdzniecības vietām;
e. Tiks sniegta nepatiesa informācija vietnē MyPhilips. 
4. Lai saņemtu naudas atmaksu, pircējam ir jāpārliecinās, ka produkts ir reģistrēts vietnē MyPhilips, jāsazinās ar Philips Latvijas biroju (tālr. + 371 67228896, e-pasts: viktorija.goncara@philips.com) un jāvienojas par produkta nodošanu. Ja produkts tiek sūtīts pa pastu, tad produkta iesniegšanas diena ir diena, kad sūtījums saņemts pastā. Pasta zīmogam uz sūtījuma ir jāatbilst akcijas periodam. 
5.Atpirkšanai iesniedzamajai precei jābūt oriģinālajā iepakojumā un komplektācijā, klāt pievienojot arī pirkuma čeku un garantijas kuponu. 
6. Personīgā informācija: 
6.1 SIA Philips Baltic ir atbildīgs par dalībnieka akcijas laikā sniegtās informācijas drošību.
6.2. Jūsu dati tiks apstrādāti un saglabāti, lai nodrošinātu 30 dienu naudas atmaksas garantiju, ievērojot piemērojamos datu aizsardzību reglamentējošos likumus un Philips datu apstrādes noteikumus. Personīgās informācijas sniegšana kampaņas ietvaros ir brīvprātīga un nepieciešama, lai saņemtu naudas atmaksu. Šī informācija iekļauj sekojošus datus: vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, e-pasta adresi, bankas kontu.
Papildus informāciju par savu datu 
apstrādi varat saņemt mājaslapā: https://www.philips.lv/a-w/pazinojums-parkonfidencialitati.html  
 
7. Akcijas organizators ir SIA Philips Baltic, ar juridisko adresi Ziedleju iela 2, Mārupe, LV-2167, Latvija. Akcijas organizators patur tiesības mainīt akcijas noteikumus un pārtraukt akciju jebkurā laikā. Šādos gadījumos organizators informēs dalībniekus par izmaiņām. Akcijas dalībniekiem jebkurā laikā ir tiesības pārtraukt dalību garantijas kampaņā.
 Akcijas dalībnieks piekrīt, ka šo informāciju organizators izmanto mārketinga nolūkiem, kā arī informatīvu e-pastu saņemšanai par Philips produktiem un servisu.
Personīgo datu pārzinis ir Philips galvenais birojs, kas atrodas Eindhovenā, Nīderlandē, Groenewoudseweg 1, 5621 BA. Dalībniekam jebkurā brīdī ir tiesības atsaukt savu piekrišanu.  
 

 

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri