Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

 

Tefal - izmēģiniet 30 dienas

  

Apskatīt Tefal putekļu sūcējus

 


KAMPAŅAS NOTEIKUMI

 
 
1.    DEFINĪCIJAS

1.1.Kampaņas organizators (turpmāk — Organizators) ir „Groupe SEB Slovensko”, reģ. Nr. 31341489, juridiskā adrese: Cesta na Senec 2/A, 821 04, Bratislava, Slovākija.

1.2.Kampaņas dalībnieks (turpmāk — Dalībnieks) ir fiziska persona, kas kampaņas laikā pērk Euronics Latvia SIA veikalā (arī interneta veikalā) jebkuru no tālāk norādītajiem „Tefal” putekļusūcējiem.

1.3.Ar kampaņu saistītās aktivitātes koordinē SIA „Partizanas”, reģ. Nr. 40003841811, juridiskā adrese: Kr. Barona iela 45/47-6, LV 1011, Rīga (Latvija).

 
2.    KAMPAŅA

2.1.Akcijas laikā iegādājieties vienu no 2.2. punktā norādītajiem „Tefal” putekļusūcējiem un izmēģiniet to pat 30 dienas. Ja kampaņas produkti neattaisnos jūsu cerības, atgūstiet samaksāto naudu.

2.2.Akcijā piedalās šādi putekļusūcēji:

 
PRODUKTS
PRODUKTA KODS

Putekļusūcējs „Tefal Silence Force 4A+ Animal Care Pro”

TW6477

Putekļusūcējs „Tefal Compact Power 3A”

TW3953

Putekļusūcējs „Tefal X-Trem Power Animal Care”

TW6886

Putekļusūcējs „Tefal Multicyclonic 3A Animal Care Pro”

TW8370

Putekļusūcējs „Tefal Xtrem Power Cyclonic 4A”

TW6951
Putekļusūcējs „Tefal Air Force 360”
TY9079
 

2.3.Piedāvājums attiecas uz 2.2. punktā norādītajiem putekļusūcējiem, kas iegādāti no 01.07.2018. līdz 31.08.2018. uzskaitītajos mazumtirdzniecības veikalos un Euronics Latvia SIA interneta veikalos.

2.4.Kampaņas produktus var atdot atpakaļ vēlākais līdz 2018. gada 30. septembrim, proti, 30 dienu laikā no iegādes.

2.5.Ir iespējams atdot atpakaļ tikai 2.2. punktā uzskaitītos, Kampaņas laikā iegādātos putekļusūcējus. Pirms vai pēc norādītā termiņa putekļusūcēji netiks pieņemti.

2.6.Atpakaļatdošanas veidlapa ir jāaizpilda kampaņas tīmekļa vietnē http://tefal.com.lv/promotion/.

2.7.Produkts ir jānodod Organizatora pieteiktam kurjeram oriģināliepakojumā, pievienojot pirkuma čeku. Par kurjera ierašanos kampaņas Dalībnieks tiks informēts pa tālruni vai e-pastu. Kurjers 5 (piecu) darba dienu laikā no reģistrācijas kampaņas tīmekļa vietnē ieradīsies savākt putekļusūcēju, kas piedalās kampaņā.

2.8.Kopā ar atpakaļatdodamo produktu (jāatdod arī dāvana, ja tāda tikusi saņemta, iegādājoties ierīci), kam ir jābūt darba kārtībā un pilnā komplektācijā, jāiesniedz: pirkumu apliecinoši, oriģinālie (kopijas nepieņem) dokumenti ar norādītu pirkuma datumu. Jāatdod arī preces garantijas talons, kas tika saņemts, iegādājoties produktu. Nauda tiek atmaksāta tikai tādā gadījumā, ja pilnībā tiek izpildīti šajā punktā norādītie nosacījumi un ir aizpildīta 2.6. punktā norādītā akcijas anketa. Produkti bez oriģinālā iepakojuma un pirkuma čeka netiks pieņemti.

2.9.Ja Dalībnieks ir izpildījis norādītos nosacījumus: atpakaļatdodamais produkts nav bojāts, atrodas oriģināliepakojumā un ir saglabāts pirkuma čeks, pirkuma summa tiks atmaksāta Dalībnieka bankas kontā 3 (trīs) darba dienu laikā no brīža, kad Organizators saņems izstrādājumu.

2.10.            Dalībnieks var piedalīties kampaņā tikai vienu reizi.

2.11.            Kampaņas Dalībniekam ir tiesības nogādāt izstrādājumu SIA „Partizanas” birojā, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00, adresē Rīgā, Artilērijas ielā 3.

 
3.    CITI NOTEIKUMI

3.1.Visas ar kampaņu saistītās prasības pildīs Organizators.

3.2.Organizators nodrošina, lai Dalībnieku privātās informācijas apstrāde tiktu veikta saskaņā ar likumiem.

3.3.Piedaloties kampaņā, Dalībnieks apliecina, ka dod atļauju veikt savas privātās informācijas apstrādi, ko veic tikai kampaņas nolūkos.

3.4.Dalībnieku personas dati netiks glabāti ilgāk, kā tas ir nepieciešams kampaņas nolūkos, kuriem tiks vākti un apstrādāti dati.

3.5.Kampaņas Dalībniekiem ir tiesības lūgt dzēst savus datus no Organizatora sistēmas, nosūtot rakstisku pieprasījumu uz e-pastu: aurelija@partizanas.lv

3.6.Organizatoram neparedzētos (force majeure) vai krāpnieciskos gadījumos ir tiesības atsaukt kampaņu. 

3.7.Papildu informāciju var saņemt, sazinoties pa e-pastu aurelija@partizanas.lv vai tālruni +371 28827493 darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00.

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri

Iesakām apskatīt