Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

 

Vīna skapis: greznība vai nepieciešamība?

 

Jautājums par vīna skapja iegādi agrāk vai vēlāk parasti parādās šādiem četru veidu cilvēkiem. Pirmais - tie, kuri nav vienaldzīgi pret pašiem vīniem. Otrie – aizraujas ar ēdienu gatavošanu. Trešie – estēti, kuriem ir svarīgi, lai viss atrastos savās vietās. Un ceturtie – uzņēmēji, kafejnīcu vai restorānu īpašnieki. Un katrs no tiem agrāk vai vēlāk noteikti atbildēs ar pozitīvu atbildi uz jautājumu par vīna skapja iegādi.
Uzzināsim kāpēc un apskatīsim kādas ir izvēles iespējas!

Noderīgākās vīna skapja funkcijas:

1. Pati galvenā funkcija ar kuru veiksmīgi tiek galā pat zemākās cenu kategorijas modeļi ir optimālas temperatūras uzturēšana vīna glabāšanai. Parasti ierīces iekšpusē ir iespējams uzturēt temperatūru no 5 – 20 grādiem pēc celsija, bet rekomendējamā vīna uzglabāšanas temperatūra ir 10-14 grādi.

2. Vīna aizsardzība no oksidācijas. Šī iemesla dēļ vīna skapī pudeles tiek liktas guļus vai leņķī, un dažos dārgākajos modeļos ir arī regulējams gaisa mitruma līmenis, neļaujot korķim izžūt

3. Gaisa attīrīšana. Caur speciālu filtru tiek veikta gaisa attīrīšana, lai novērstu kādas blakus smakas, kas varētu ietekmēt vīna dabīgo aromātu pie glabāšanas.

4. Cīņa ar nosēdumu veidošanos. Vīna skapji ir aprīkoti ar kompresoriem un ventilāciju, lai minimizētu vibrāciju un iespējamu pudeles satura sakratīšanos.

5. Gaismas iedarbības novēršana. Cieši noslēgtas durvis un stikls aizsargā no saules staru iekļūšanas, pie tam īpašnieki tos atver retāk, salīdzinot ar ledusskapi

6. Sadalījums vairākās klimatiskajās zonās ar iespēju uzturēt atsevišķu temperatūru katrā no tām. Funkcija, kura gan iekļauta tikai dārgākajos modeļos. 

Mājas lietošanai

Viens no vispopulārākajiem modeļiem vīna glabāšanai mājās ir vīna skapis Sencor SW8 ar tilpumu 8 pudeles vai Severin KS9889 ar ietilpību līdz 15 pudelēm standarta 0,75 l tilpuma. Pateicoties tā kompaktajiem izmēriem tam būs viegli atrast piemērotu atrašanās vietu.

 

 

Nedaudz uzlabotāks modelis būs vīna skapis, Hoover HWC2335, kas ir piemērots 40 vīna pudelēm. Tas ir papildus aprīkots ar divām neatkarīgām temperatūras zonām. Tas nozīmē, ka ir iespēja uzglabāt dažādus vīnus, kuriem nepieciešama dažāda temperatūra. UV filtrs uz durvju stikla aizsargā vīnu no saules gaismas negatīvās iedarbības.
Vīna skapja parametru uzstādīšanai tiek izmantotas pogas ar informatīvu digitālo displeju

 

 

Professionālai lietošanai

Īstiem kolekcionāriem ir radīts vīna skapis Liebherr WKB3212-20, kurā var glabāt līdz 164 pudelēm. Pat tādas ietilpības modelis var palielīties ar ekonomisku kompresoru un klusu darbību: darbojoties tas nerada lielāku skaņu par 40 dB. Tāpēc to droši var novietot dzīvokli vai lauku mājā.
Izturīgie koka plaukti spēs izturēt lielu slodzi bez bojājumiem, un ja aizmirsīsi aizvērt vīna skapja durvis, tas ar skaļu signālu par to brīdinās. Starpcitu, modeļa durvis pēc vēlēšanās ir iespējams uzlikt uz otru pusi.
Vēl kāda ierīces priekšrocība ir iebūvētie filti. FreshAir maināmie oglekļa filtri absorbē svešas smakas vīna skapī, tādējādi novēršot to iekļūšanu vīnā un nodrošinot optimālu gaisa kvalitāti ilgāku laiku.

 

 

Līdz 178 pudelēm horizontālā līmenī sevī spēj ietilpināt vīna skapis 192 cm augstumā ar caurspīdīgām durvīm Liebherr WTES5872-21.
Šajā vīna skapī ir viss: aizsardzība pret vibrācijām, laideni aiztaisāmas durvis, koka plaukti, skaņas signāls, kurš paziņo par neaizvērtām durvīm, trīs temperatūras zonas, bērnu aizsargslēdzis, oglekļa filtri. Un papildus standarta funkcijām, vīna skapī ir iestrādā sistēma, kas pati veic ierīces diagnostiku un nepareizas darbības rezultātā izdara brīdinājuma signālu. Tādējādi garantējot saglabāt vīna uzglabāšanai nepieciešamos apstākļus.

 

Vīna skapis būs patiesi noderīgs pirkums bāriem, kafejnīcām, restorāniem un vienkārši neaizvietojams cilvēkiem, kuri spēj novērtēt vīna garšas īpašības.

Apskatīt visus vīna skapjus

 

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri

Iesakām apskatīt