Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

 

Bosch Home Connect - viedā savienojamība, kas atvieglo dzīvi.

 

 

Home Connect jaunie Bosch ledusskapji ar viedo savienojamību atvieglo dzīvi

Vienkārši attālināti pārbaudiet, vai jūsu Bosch ledusskapī vēl ir jogurts. To paveikt izmantojot lietotni, ir ērti, jo ledusskapja iekšpusē ir fotokameras, un pieejams Home Connect.

Inovatīvas iekšējās fotokameras jums nosūtīs attēlus no ledusskapja tieši uz mobilo ierīci. Tādēļ pat tad, ja būsiet izgājuši, jūs vienmēr zināsiet, tieši kādas sastāvdaļas jums nepieciešamas vakariņām.

 
Ļaujiet, lai planšete parūpējas par netīrajiem traukiem.
Gūstiet maksimālu labumu no savas Bosch trauku mazgājamas mašīnas.
 
Home Connect ar Easy Start funkciju nodrošina to, ka lietotnē tiek paradīta īstā programma nevainojama rezultāta sasniegšanai.
 
Saņemiet ieteikumus no savas lietotnes Home Connect. Vienkārši pajautājiet Easy Start – tā vienmēr ieteiks pareizo programmu jūsu trauku mazgāšanai.
 
 
 
 
Katrs ēdiens kļūst par gardumu. Katra vieta – par virtuvi.
Lai ieslēgtu cepeškrāsni no jebkuras atrašanās vietas, jums tikai jāizmanto jūsu mobilā ierīce. Turklāt jūs saņemat visu nepieciešamo informāciju par gatavošanas procesu.

Darbiniet savu cepeškrāsnī, lai kur jūs atrastos – Home Connect funkcija ar inovatīvo attālinātas vadības piekļuvi, kura atvieglos ikdienas dzīvi.

Nosūcējs un plīts.
Tagad varat ideāli sinhronizēt nosūcēju un plīti, lai nodrošinātu optimālu ventilāciju – tas ir vienkārši, ja izmantojat savu viedierīci.

Lietotne Home Connect jums ļauj arī radīt ideālu noskaņu virtuvē, regulējot jūsu Bosch nosūcēja jauno LED fona apgaismojumu.
 
 
 
Tagad planšetdators palīdzēs izmazgāt veļu.
Uzraudzība un kontrole. Jūs varat ērti kontrolēt un uzraudzīt savu veļas mašīnu, kamēr atrodaties ārpus mājas.
Turklāt jums būs pieejama visa svarīgā informācija par mazgāšanas programmām un ierīces statusu.
 

 

Lai varētu lietot jaunās Bosch mājsaimniecības ierīces ar Home Connect funkciju, jums nepieciešams viedtālrunis vai planšete ar Wi-Fi.

Lietotni Home Connect šīm tīklā savienotajām ierīcēm var lejupielādēt bez maksas App Store un Google Play Store. To apstiprinājis TÜV un tā atbilst augstiem drošības standartiem. 

 

 

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri