Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

 

Personalizēti telefona vāciņi - Case Station

Case Station - ekskluzīvi Euronics

Tavs telefons. Tava vēsture.Mums katram ir sava vēsture. Vēsture, ar kuru vēlamies dalīties ar citiem, kura palikusi ar mums un kuru vēlamies atcerēties. Ar personalizētu telefona vāciņu Case Station Jūs varat izstāstīt savu vēsturi cietiem. Labākie momenti no Jūsu atvaļinājuma ceļojuma, bērna dzimšana vai neaizmirstama dzimšanas dienas ballīte. Mēs ticam ka katrs apvalks spēs izstāstīt savu vēsturi.

Izcelies no pūļa un padari sava telefona ārējo dizainu unikālu. Case Station pamatā ir desmit gadus izstrādāta un patentēta tehnoloģija ar kuras palīdzību varēsiet noformēt un izveidot telefona vāciņu, kas izskatīsies skaisti un kalpos gadiem ilgi. Ar Case Station palīdzību varēsiet izstrādāt dizainu savam personalizētajam telefona vāciņam uz kura būs attēlota Jūsu fotogrāfija vai jebkurš cits raksts.

Kosmosa kvalitātes materiāli

Case Station ir zīmols tiem, kas izaicina ierastās lietas un uzskata ka "pietiekami labs" var būt vēl labāks. Jūsu izveidotais dizains tiks izvietots uz produkta ar nepaŗspējamu kvalitāti, kas ražots kosmosam, bet tiek lietots uz zemes.

Drukas kvalitāte

Izmantojot modernākās tehnoloģijas, Jūsu izvēlētais attēls, teksts un dizains kļūst par daļu no produkta. Drukas kvalitāte, kas neatstās vienaldzīgu.

Kvalitatīvi vāciņi - izvēlies sev piemērotāko

Snap Case
Tough Case
Clear Case
 

Plāns un viegls. Snap Case vāciņš izgatavots no kvalitatīviem materiāliem un aizsargā ierīci no viegliem triecieniem un skrāpējumiem.

  • Ideāla savietojamība
  • Plāns un viegls
  • Izgatavots no polikarbonāta materiāla, kas aizsargā no triecieniem
  • Minimāli ietekmē ierīces izmērus
  • Saglabā pieeju visiem portiem
 
  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri