Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

 

Preces, kuras jūs negaidījāt ieraudzīt Euronics!

Neierobežotie Euronics interneta plaukti tiek piepildīti ar tūkstošiem noderīgu preču: televizoriem, veļas mazgājamām mašīnām, viedtālruņiem, kafijas aparātiem, klimata tehnoloģijām…Bet ja nu šeit ir arī kas tāds, ko jūs iepriekš ne iedomājāties meklēt? Atklājam mūsu noslēpumu un piedāvājam preču izlasi, kuras jūs pavisam ne gaidījāt šeit ieraudzīt.

Putekļu sūcējs matraču tīrīšanai, Hoover

Tīri matrači no putekļiem – komfortabls un veselīgs miegs! Hoover Ultra Vortex putekļu sūcējs palīdzēs saglabāt jūsu mīkstās mēbeles tīras un svaigas. Gandrīz trešdaļu savas dzīves mēs pavadām miegā un lielāko daļu sava brīvā laika uz dīvāna. Ir zināms, ka matracis ar laiku uzkrāj putekļus un satur putekļu ērcītes, kas var izraisīt alerģiju. Hoover Ultra Vortex putekļu sūcējs ne tikai iztīra putekļus no matrača, bet arī ar UV-C antibakteriālo lampu iznīcina līdz 99,9% baktēriju un putekļu ērcīšu.

Apskatīt putekļu sūcēju

 

Balansēšanas dēlis

Tiklīdz nokūst sniegs un temperatūras stabiņš uzkāpj līdz +10o , mēs sākam izvēlēties alternatīvus pārvietošanās un izklaides veidus. Kā vienu no veidiem, varam ieteikt Nilox balansēšanas dēli. Šī izmanīgā manevrēšanas ierīce var attīstīt ātrumu līdz 10km/h un ir spējīga nobraukt gandrīz 20 km bez papildus uzlādes. Šī ierīce pavizinās pa asfaltu vai trotuāra plāksnēm. Nelielais Nilox dēļa svars un komplektā esošā transportēšanas soma ļauj to ērti paņemt līdzi tālākos ceļojumos bez problēmām.

Apskatīt balansēšanas dēļus

Sous-Vide ēdiena pagatavotājs

Sous-Vide (no franču valodas “vakuumā”) nozīmē jaunu satriecošu ēdiena pagatavošanas tehnoloģiju: produktus ieliek speciālā hermētiskā iepakojumā, iegremdē ūdenī un pie uzliktās temperatūras, zemākā par vārīšanās temperatūru, tie nogatavojas līdz absolūti vienmērīgai gatavībai. Kaut arī šādā ūdens vannā produkti gatavojas ievērojami ilgāk, toties sanāk tie neticami garšīgi un sulīgi. Apstrādes procesā produktos saglabājas visi vitamīni, minerāli un uzturvielas, un garšvielas un eļļa izlietojas ļoti ekonomiski. Ar sensora pogām var regulēt temperatūru no 40 — 99 grādiem un uzstādīt taimeri.

Apskatīt vakuuma ēdiena pagatavotāju

Vakuuma iepakotājs

Iepakošana ar vakuumu ir vienkāršs un ērts veids, kā uzglabāt produktus, medikamentus, ēdienu, apģērbu un pat sudrabu. Ēdienu un produktu iepakošana ar vakuumu palīdzēs saglabāt produkta garšu, krāsu un tekstūru. Vakuuma iepakošanu var lietot, lai uzglabātu arī pārtikā nelietojamus priekšmetus: pārgājienu, ceļošanas un pirmās nepieciešamības aprīkojumu. Vakuuma iepakošana ļauj to saglabāt sausu un ietaupīt telpu — pārsēji, sērkociņi, apģērbs, kartes, pase, baterijas, lukturi, fotofilma, signālraķetes u. c.

Apskatīt vakuuma iepakotājus

 

 

Veļas žāvēšanas skapis, Electrolux

Pārvērt apgrūtinošo kreklu, blūzes un bikses gludināšanu par vieglu un vienkāršu nodarbi ar Euronics sortimentā pieejamos Electrolux veļas žāvējamo skapis. Vienkārši izkārtojiet apģērbu pa speciālajiem pakaramajiem. Apstrāde ar tvaiku var bez mazgāšanas novērst nepatīkamas smakas: piemēram, dūmus, alkoholu vai sviedrus, kā arī iznīcināt kaitīgās baktērijas gultasveļā vai mīkstajās rotaļlietās. Sausais tvaiks ir nekaitīgs dabīgajiem materiāliem un nerada to saraušanos.

Apskatīt veļas žāvēšanas skapi

 

 

 

Tā ir tikai maza daļa no precēm ar kurām varam palielīties savā interneta veikalā. Meklējiet, uz jūs noteikti atradīsiet to kas jums ir vajadzīgs! Būtu tas spogulis, masāžas piederums, drons, kafija vai bērnu naktlampiņa.

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri

Iesakām apskatīt