Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

 


Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

Hisense kļūst par oficiālo 2018 FIFA pasaules kausaTM sponsoru

Televizori Hisense – pievilcīgas cenas un augstas kvalitātes apvienojums. Novērtējiet spilgtu, skaidru, detalizētu attēlu ar augstas izšķirtspējas ekrānu. Stilīgais mūsdienu Hisense dizains noteikti piesaistīs uzmanību: šaurs rāmis un plāns korpuss lieliski izskatās interjerā. Pašu iekšējie pētniecības un ražošanas resursi sniedz iespēju Hisense piedāvāt unikālu cenas un kvalitātes apvienojumu.

Zinātniskie pētījumi

Hisense pieder vairāk kā 860 atklājumi un uzlabojumi tehnoloģiju un inovāciju jomā. Pasaulē darbojas 12 zinātniski pētnieciskie Hisense centri, kas atrodas Atlantā (hi-end iekārtas un smart TV), Kanāda ( TV interfeisa Hisense VIDAA izstrāde), Silīcijas ieleja (video un multimediju procesori), Sandjego (viedtālruņu un komunikāciju tehnoloģijas).

Hisense kļūst par oficiālo 2018 FIFA pasaules kausaTM sponsoru

Pekina, Ķīna – 2017. gada 6. aprīlī preses konferencē, kas tika rīkota kopā ar FIFA, Hisense paziņoja, ka ir oficiālais 2018. gada Pasaules Kausa sponsors, kļūstot par pirmo Ķīnas elektronikas preču zīmolu, kas sponsorē šādu turnīru.

Kā oficiālais Pasaules Kausa sponsors Hisense iesaistīsies virknē pasaules mārketinga un reklāmas darbību attiecībā uz 2017. gada Konfederācijas kausu un 2018. gada FIFA Pasaules Kausu, spēļu laikā sasniedzot savu publicitāti vairāk nekā 200 teritorijās, ievērojami stiprinot zīmola atpazīstamību un ietekmi starptautiskā līmenī. Hisense varēs izmantot savu logo gaidāmajos FIFA pasākumos, kā arī iegūt daudzas citas tiesības, tai skaitā izvietot stadionos reklāmas paneļus, ekrāna ID*1 un dažādas citas radošas mārketinga iespējas spēļu laikā un pasākumos ārpus tās.

“Hisense Group” prezidents Liu Hongxin uzskata FIFA Pasaules Kausu par vienu no vissvarīgākajiem sporta pasākumiem pasaulē, kam līdzvērtīgas ir tikai Olimpiskās Spēles. Prestiža turnīra sponsorēšana ir ne tikai milzīga mārketinga iespēja Hisense kā zīmolam, tā ir arī svarīga, stratēģiska iniciatīva visam uzņēmumam. “Laika gaitā Hisense ir guvis neatņemamu pieredzi un, sponsorējot sporta veidus, panācis zīmola izaugsmi,” teica Liu kungs. “Mēs esam pagodināti uzņemties šo lielo izaicinājumu būt FIFA Pasaules Kausa 2018 oficiālajam sponsoram un uzskatām, ka tas ievērojami uzlabos Hisense atpazīstamību pasaulē, cels tā vērtību kā starptautiskam zīmolam. Pasaules Kauss apvieno augstākā līmeņa sacensības un prestižu futbolā visā pasaulē, padarot to par lielisku attīstības platformu, kuras daļa arī mēs tagad varam būt.” Pasaules Kausa 2018 norises laikā Hisense piedāvās savas tehniskās zināšanas un produktus, kā arī iesaistīties kopīgā izpētes un attīstības iniciatīvā ar FIFA, paplašinot displeju tehnoloģiju robežas.

FIFA ģenerālsekretāre Fatma Samoura teica: “FIFA ir pagodināti uzņemt Hisense savā komandā kā Pasaules Kausa 2018 Krievijā oficiālo sponsoru. Mēs priecājamies sadarboties ar Hisense, atbalstot sporta sacensības, īpaši Ķīnā, kur uzņēmums ir elektropreču tirgus līderis un kur futbola popularitāte turpina pieaugt.” Arī FIFA prezidents Džanni Infantino nosūtījis sveicienus un priecājas par sadarbību.

Liela Hisense starptautiskās stratēģijas daļa paredz aktīvi iesaistīties sporta mārketingā, vairojot zīmola atpazīstamību. Vairāku gadu gaitā Hisense ir sponsorējis nozīmīgus sporta pasākumus un komandas, piemēram, UEFA Euro 2016 , Nascar XFINITY sēriju, Joe Gibbs Racing, the Australian Open un Vācijas FC Schalke 04. Šīs aktivitātes apvienojumā ar Hisense inovatīvajiem un augstvērtīgajiem produktiem ir palīdzējuši zīmolam 2017. gadā nodrošināt 3. vietu televizoru ražotāju vidū visā pasaulē1.

*1 Saskaņā ar 2016. gada IHS Markit sniegtajiem datiem par televizoru pārdošanu pasaulē.

Līderis savā jomā

Savā dzimtenē Ķīnā Hisense ir zīmols Nr.1, 16.3% no visiem šajā valstī pārdotajiem televizoriem ir Hisense. Starp pasaules ražotājiem Hisense ieņem ceturto vietu ar 5,8% pārdotajiem televizoriem no visiem un 7,6% Ultra HD televizoru pārdošanā.

Mums ir patiess prieks, ka tagad Euronics var piedāvāt Hisense televizorus arī Latvijā, Euronics interneta veikalā jums ir iespēja pasūtīt Hisense televizoru jau tagad, visos Euronics veikalos Hisense televizori būs pieejami no 2017. gada

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri