Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Pārmaiņas sākas ar Sonicare zobu birsti!

Izmēģini Sonicare!

Pateicoties Sonic tehnoloģijai, iegūsti redzami tīrākus zobus un veselākas smaganas! Turklāt šobrīd, iegādāto zobu birsti ir iespējams izmēģināt 30 dienas, ja nepatiks, mēs atgriezīsim Tev naudu!

Kampaņas noteikumi

Sonicare elektriskās zobu birstes

Lai gan mēs nevaram iedomāties savu ikdienu bez tehnoloģijām praktiski visās dzīves sfērās, daudzās mūsdienu vannas istabās joprojām valda Akmens laikmets manuālās zobu birstes veidolā. Tieši pirms 5000 gadiem cilvēce pirmoreiz sāka izmantot manuālās zobu birstes, kas savā būtībā tikai nedaudz atšķiras no tām, ko lietojam joprojām. Mūsdienās dzīves vidējais ilgums gan ir ievērojami pieaudzis, līdz ar to arī zobiem nepieciešams kalpot ilgāk. Arvien vairāk zobārstu visā pasaulē mutes dobuma kopšanai rekomendē jaunāko tehnoloģiju – Philips Sonicare zobu birstes.

Pateicoties novatoriskajai sonic tehnoloģijai, zobu birste Sonicare nodrošina vēl nebijušu zobu tīrīšanas sajūtu, rūpīgi iztīrot zobu starpas un likvidējot zobu aplikumu un baktērijas pie smaganām, un pat grūti aizsniedzamās vietās. Kad birstes sariņi pieskaras zobu virsmai, Philips Sonicare veic 62 000 skaņu kustību minūtē, rūpīgi noņemot zobu aplikumu un piekļūstot pat visgrūtāk aizsniedzamajos starp zobu rajonos.

Philips Sonicare unikālā tehnoloģija iespiež šķidrumu dziļi starp zobiem un gar smaganu līniju, lai iegūtu redzami tīrākus zobus, veselīgākas smaganas un baltāku smaidu.
 

 Sonicare elektriskās zobu birstes

 

Kāpēc iegādāties Philips Sonicare? 

Philips Sonicare patentētā tehnoloģija

Philips Sonicare zobu birste nodrošina lielāku gājienu skaitu divās minūtēs nekā parastā zobu birste mēnesī.

Veselīgākas smaganas divās nedēļās

Philips Sonicare elektriskās zobu birstes nodrošina optimālu tīrīšanu starp zobiem un gar smaganu līniju uzlabotai smaganu veselībai tikai divās nedēļās.

 

Līdz 7x labāka aplikuma likvidēšana nekā ar parasto zobu birsti

Likvidē līdz par 100% vairāk aplikuma grūti aizsniedzamās vietās nekā parastā zobu birste.

Dabiski baltāki zobi nedēļas laikā

Ir pierādīts, ka Philips Sonicare elektriskās zobu birstes dinamiskā tīrīšana un tieša, plašāka saskare ar katru zobu noņem ikdienas zobu aplikumu, palīdzot saglabāt zobu dabisko baltumu.

 

Noteikti iesakām izlasīt arī rakstu: Mīti un patiesība par elektriskajām zobu birstēm

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri