Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Jaudīgākie VR Ready klases portatīvie datori

Modernās tehnoloģijas ir ļāvušas ievietot stacionārā datora jaudu kompaktā portatīvajā datorā ar pirmklasīgiem dzelžiem. Tālāk apskatīsim jaunākos portatīvos datorus spēļu cienītājiem ar GeForce GTX 10 jaunākās paaudzes videokartēm un gatavību atbalstīt virtuālās reālitātes spēles.

Portatīvie datori ar VR Ready

2016. gads kļuva par lūzuma punktu virtuālajām tehnoloģijām. Tirgū nonāca ilgi gaidītā virtuālā ķivere Oculus Rift un tā konkurents HTC Vive. Šīs ierīces sevī pārstāv virtuālās realitātes tehnoloģiju virsotnes un piedāvā elpu aizraujošu virtuālās realitātes pieredzi. Lai pilnībā izbaudītu šīs ierīces ir nepieciešams ļoti jaudīgs dators – kā minimums nepieciešama video karte NVIDIA GeForce GTX 1060. Tādi datori tiek apzīmēti ar apzīmējumu VR ready.

Portatīvie datori MSI

Uzņēmums MSI pasaulē pirmais savos datoros uzstādīja jaunākās NVIDIA GeForce GTX 10 sērijas video kartes. Tam papildus MSI var palielīties ar progresīvu dzesēšanas sistēmu Cooler Boost, tehnoloģiju Matrix Display, lai pieslēgtu vairākus monitorus plašākam skatam, audio sadaļu uz DAC ESS Sabre bāzes ar lielisku skaņas kvalitāti un citām labām lietām. Turklāt visi zemāk redzamie modeļi aprīkoti ar Full HD IPS ekrānu.

GS43VR 7RE Phantom Pro

Neparasti kompakts 14 collu portatīvais dators ar svaru zem 2 kg. Ieliec somā un nemani to! Tas veidots uz Intel Core i7-7700HQ procesora bāzes ar 2.8GHz takts frekvenci un vidējās klases video karti NVIDIA GeForce GTX 1060 ar 6GB video atmiņu. Operatīvās atmiņas apjoms 16GB un datu glabāšanai izmantojas 256GB liels SSD disks un papildus 1TB liels cietais disks. Dzesēšanas sistēma sastāv no diviem ventilatoriem un piecām siltumu novadošām trubām. Tas spēj nodrošināt optimālu procesora un videokartes darba temperatūru, kas nozīmē, ka dators nepārkarsīs un saglabās savas darba spējas pat pie lielākajām slodzēm.

GS73VR 7RF Stealth Pro

Jāpiekrīt, ka šis ir diezgan liels 17.3 collu portatīvais dators, tomēr korpusa biezums, kas veidots no magnija un litija saukausējuma ir tikai 19.6mm, un svars tikai 2.4kg. MSI ziņo, kas šis ir pats vieglākais dators videospēlēm savā klasē. Grafikas un skaitļošanas parametri šim ir tādi paši kā iepriekšejam modelim – procesors, video karte, operatīvā atmiņa un pat SSD ir identiski. Šī modeļa dzesēšanai jau tiek izmantoti 3 ventilatori un tās pašas piecas siltumu novadošās trubas. MSI norāda, ka ventilatori ir tikuši pie uzlabotām lāpstiņām, pateicoties kurām gaisa plūsma ir palielinājusies par 30% pie tiem pašiem apgriezieniem. Gala rezultātā saņemam maksimālu veiktspēju no procesora un videokartes bez pārkaršanas riska un klusu dzesēšanas sistēmas darbību.

GT73VR 6RF Titan Pro

Šis 17.3 collu modelis neatšķiras ar vieglumu – tas sver veselus 4kg. Kas gan tam ir iekšā? Atbilde: ekstremāla jaudīgākā Intel Core i7-6820HK procesora ar takts frekvenci 2.7GHz, videokartes NVIDIA GeForce GTX 1080 ar 8GB video atmiņu un 32GB operatīvās atmiņas savienība. Operētājsistēmai un datu glabāšanaitiek izmantots 512GB liels SSD disks un 1TB liels cietais disks. Šī ir praktiski maksimālā konfigurācija ar nereālu jaudu un tapēc tā ir tikusi pie zolīdas dzesēšanas sistēmas no 10 siltumu novadošajām trubām un pāris ventilatoriem.

 

Portatīvie datori ASUS ROG

ASUS ROG modelis, kurš nokļuvis šajā apskatā ne tikai aprīkots ar jaudīgiem dzelžiem, bet arī ar ergonomisku izgaismotu spēļu klaviatūru un bagātīgu portu izvēli, ieskaitot Thundebolt 3 un USB Type-C.

ASUS GL702VM-GC075T

Kompakts un viegls 17.3 collu portatīvais dators ar 24mm biezu korpusu un 2.7 kg svaru, kas bāzēts uz mums jau zināmās konfigurācijas. Šeit uzstādīts Intel Core i7-6700HQ procesors ar takts frekvenci 2,6 GHz, vidējās klases video karte NVIDIA GeForce GTX 1060 un 12 GB operatīvā atmiņa. Datu glabāšanai izmantots 128GB liels SSD disks ar papildus 1TB cieto disku. Dzesēšanas sistēma sastāv no 3 ventilatoriem un siltumu novadošajām trubām. Vienu vārdu sakot, šis ir vienkāršs, salīdzinoši nedārgs (priekš savas klases), bet tajā pat laikā jaudīgs un universāls portatīvais dators, kas derēs aktīviem spēļu cienītājiem.

Kopsavilkums

Agrāk uzskatīja, ka jauda – tas ir tikai stacionāro datoru lauciņš. Šodienas tehnoloģijas ir aizgājušas tik tālu, ka 2 kg portatīvais dators spējīgs nolikt uz lāpstiņām milzīgu stacionārā datora sistēmas bloku. Šie datori tiks novērtēti ne tikai spēļu cienītāju vidū, bet arī profesionāļu vidū, kas nodarbojas ar sarežģītu grafisko risinājumu izstrādi, turklāt mobilitāte ļaus pārvietot savu darba vietu kur vien vēlēsies – uz blakus esošo kafejnīcu vai uz Karību jūras salām.

Visi portatīvie datori spēļu cienītājiem

 

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri