Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

Pāris soļos līdz savam ideālajam televizoram!

Izvēlēties sev vēlamo televizoru mūsdienās vairs nav tik viegli kā agrāk, klāsts ir plašs un daudzveidīgs, tāpēc piedāvājam iepazīt svarīgākās lietas, kas jāapskata televizora izvēlē.

Uz šo brīdi pieejami 2 veidu televizoru ekrānu tipi LCD LED un OLED tehnoloģija. LED fona apgaismojuma tehnoloģijas izmantošana LCD televizoros ļauj ražotājam tos izgatavot īpaši plānus. Kā arī, pateicoties LED apgaismojuma tehnoloģijai, mūsdienu televizoriem ir daudz labāks kontrasts un spilgtāka melnā krāsa.

OLED televizoru ekrānu lielums ir, sākot no 55 collām. OLED ekrānu tehnoloģija nodrošina absolūti precīzu attēlu atveidi ar ideālu melno toni un krāsām, kā arī neierobežotu kontrasta attiecību. Atšķirībā no citiem parastajiem displejiem, OLED ekrāna pikseļi izgaismo paši sevi, tādējādi radot pārāku gaismas un krāsu diapozonu, nodrošina plašākas, dabiskākas krāsas. Pateicoties maksimālajam reakcijas laikam 0,001ms apmērā, OLED televizori ir vairāk nekā 1000 reizes ātrāki salīdzinājumā ar parastajiem LCD plakano paneļu televizoriem.

Pareizais izmērs

Televizora diognāles svārstās no 19 līdz 105 collām. Ekrāna izmēra lielums atkarīgs no jūsu individuālajām vēlmēm. Svarīgākais kritērijs televizora ekrāna izmēra izvēlē ir attālums no skatīšanās vietas (dīvāns, virtuves galds utt.) līdz televizoram un ekrāna attēla kvalitātes.

Skatoties liela izmēra televizoru ar zemu izšķirtspēju no tuva attāluma, defekti būs ļoti pamanāmi. Savukārt, kvalitatīvus HD signālus var skatīties arī uz liela ekrāna no tuva attāluma, nezaudējot attēla kvalitāti. Iesakam skatīties televizoru no šādiem attālumiem kā norādīts zemāk tabulā, zaļais laukums norāda attālumu, lai sasniegtu optimālāko skatīšanās kvalitāti un komfortu.

  0.6 m 1.2 m 2.1 m 4 m
4K Ultra HD        
Full HD 1080p        
HD-ready 720p        
SD 480p        

 

Attēla kvalitāte

Mūsdienās attēlu precizitāte ir kļuvusi vēl lielāka. 4K Ultra HD televizoriem ir četras reizes lielāka izšķirtspēja kā Full HD. Ja jums patīk asa sižeta filmas ar specefektiem un jūs bieži skataties sporta spēles – pievērsiet uzmanību uz televizora kadra ātrumu 200 herzi un vairāk.

Neatkarīgi no tā vai novietosiet televizoru uz TV galdiņa vai pieliksiet pie sienas, uzstādot televizoru, jāņem vērā, ka optimālais televizora augstums ir tāds, kurā acu skatiens ir vienā līmenī ar ekrāna centrālo punktu.

Pārsteidzošas iespējas ar Smart TV

SMART TV apvienos visas jūsu ierīces. Smart TV aplikācijas ir tieši tādas pašas kā viedtālrunim. Tās izmantojot varēsiet skatīties iemīļotās filmas vai video no YouTube jebkurā laikā. Tā pat ir pieejamas arī sociālo tīklu aplikācijas

Savienojuma iespējas

Iegādājoties televizoru, noteikti jāpievērš uzmanība televizora pieslēguma vietām, lai zinātu, vai tam var pieslēgt aprīkojumu un ierīces, ko jūs lietojat.

Visiem jaunākajiem televizoriem papildu aprīkojuma ierīces pieslēdz ar HDMI (High-Definition MultimediaInterface). Tādēļ jau laicīgi noskaidrojiet, cik daudz HDMI pieslēguma vietas jums būs nepieciešams izmantot.

Gandrīz visos televizoros ar UHD atbalstu, kā arī daudzos vienkāršākos televizoros var skatīties videoklipus, fotogrāfijas, klausīties mūziku, pievienojot USB datu pārnesējus, ārējos cietos diskus vai datoru, izmantojot vadu vai Wi-Fi savienojumu (atkarībā no datora modeļa). Failu formātu atbalsts atkarīgs no konkrētā televizora modeļa iespējām.

Izvēlēties televizoru

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri