Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

 


Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

Jaunums! Bezvadu austiņas Samsung Gear IconX

Euronics plauktos jau ir nonākušas jaunākās Samsung bezvadu austiņas Gear IconX, kas šobrīd pieejamas par iepazīšanās cenu 159 EUR

Bezvadu
NEKĀDU VADU

Vienkāršāk vairs nav iespējams. Ievietojiet Gear IconX ausu ieliktņus ausīs un varat doties ceļā. Nekādu nepatīkamu pārsteigumu.

 

Pirkt Samsung Gear iConX

Ērts dizains.
PATIESI DROŠA LIETOŠANA

TGear IconX ausu ieliktņi stingri nofiksējas ausī un ir patiesi ērti lietojami. Turklāt varat skriet, lēkt un darīt, ko vien vēlaties. Tie ir konstruēti ērtai un drošai lietošanai.

 

Sporta sekotājs

Ja Jums ir Gear IconX, viedtālrunis nav nepieciešams. Vienalga, ejat vai skrienat, ir gudri sekot savām sportiskajām aktivitātēm ar balss ziņojumiem, uzzinot tādus datus kā ātrums, attālums un ilgums, kā arī sirds ritms un sadedzinātās kalorijas.

 

Sekojiet statistikai

Skrieniet ar Gear IconX auss balss vadību, lai sasniegtu augstas intensitātes zonu. Motivācijas ziņojumi, ko ierunājuši īsti cilvēki 15 dažādās valodās, tagad ir vēl personīgāki. Kad treniņš ir beidzies, varat pārbaudīt savu statistiku un uzraudzīt progresu ar lietotni S Health.

 

Esiet modri

Ieslēdziet apkārtējo trokšņu režīmu, lai zinātu, kas tuvumā notiek. Tagad varat doties treniņā, klausoties savu iecienītāko mūziku un vienlaikus nezaudējot modrību.

 

Izvēlieties savu mūziku

Gear IconX ir ne tikai ļoti funkcionāls sporta trekeris, bet, iespējams, arī mazākais mūzikas atskaņotājs pasaulē – šie ausu ieliktņi ir viss, kas Jums nepieciešams, lai dotos skriet. Pateicoties 4 GB iebūvētai atmiņai, kas ir piemērota līdz 1 000 dziesmām, Jums drīzāk beigsies enerģija, nevis mūzika treniņam. Vēl viens mūzikas baudīšanas veids ir Bluetooth straumēšana. Jums vienmēr būs motivējoša mūzika treniņiem.

 

Mazs, bet spēcīgs

Enerģijas pilna dzīve ar Gear IconX. Pateicoties glabāšanas ieliktnim, kas darbojas arī kā lādētājs, varat Gear IconX uzlādēt glabāšanas laikā un sākt treniņu ar labu mūziku, turklāt nezaudēt ne mirkli.

 

Vadība ar pieskārienu

Pieskarieties un turiet, lai dzirdētu balss ziņojumus, kas norāda uz Gear IconX funkcijām no mūzikas atskaņošanas līdz zvanu pieņemšanai vai noraidīšanai un apkārtējo trokšņu režīma aktivēšanai. Kad dzirdat Jūs interesējošo funkciju, aktivējiet to, vienkārši atlaižot pirkstu.

 

Saderība

Gear IconX darbojas kopā ar Jums un viedtālruni Jūsu vajadzībām treniņu laikā. Tā ir gatava kopā ar Jums. Savienojiet pārī un uz priekšu.

*Saderīgs ar ierīcēm, kas darbojas ar Android 4.4 KitKat un jaunāku versiju un kam ir 1,5 GB RAM. Galaxy telefona lietotāji var pārsūtīt mūzikas failus uz Gear IconX vai nu no Galaxy telefona, vai PC ar USB savienotājiem, vai USB kabeļiem (nav piemērots dažiem Galaxy telefoniem). Citu Android telefonu lietotāji var pārsūtīt mūzikas failus uz Gear IconX no PC ar USB kabeli.

 

Pirkt Samsung Gear iConX

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri