Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

PlayStation VR - jauna virtuālās izklaides ēra!

 
 
 Sony kompānija izlaidusi ilgi gaidīto virtuālās realitātes ķiveri PlayStation VR, kura darbojas ar jebkuru PlayStation 4 konsoles versiju. Esat gatavi uzzināt vairāk?

Dizains un ergonomika

Pašas agrākās virtuālās realitātes ķiveres cieta no kļūdainiem ergonomikas aprēķiniem: nevienam neizdevās šīs ierīces izgatavot patiesi ērtas. Kompānija Sony jau ļoti sen strādāja pie savas ķiveres, priekšplāna izvirzot nevis tehniskos parametrus, bet ērtumu – un tas atmaksājās.

Elegantā un futuristiskā ierīce svers apmēram 610 gr, bet viss noslēpums ir tajā kā šis svars tiek sadalīts. Atbalsta arka ērti ietilpst pakausī un nodrošina uzticamu fiksāciju. Rezultātā ķivere cieši pieguļ galvai un pēc sajūtām ir vieglāka nekā patiesībā. Pie tam izmērs ir viegli pielāgojams gan bērniem no 12 gadu vecumam, gan pieaugušajiem: regulējas galvas stīpa un ekrāna attālums - tuvāk vai tālāk. Ķiveri var lietot pat ar brillēm!

Uz kabeļa savienojuma atrodas vadības pults: tā ieslēdz austiņas, regulē skaņu un kontrolē iebūvēto mikrofonu ķiverē. Standarta savienojums 3.5 mm ļauj pieslēgt jebkuras austiņas. Spēlēs ar jebkurām vadu austiņām ir pieejams telpiskuma skanējuma režīms, veicinot maksimālu iegremdēšanos.

Atsevišķu uzslavu ir pelnījis procesora modulis – tas atbild par attēla pārraidīšanu no PS4 uz ķiveri un televizoru, kā arī par 3D skaņas apstrādi spēlēs. Šai ierīcei izmērā 143x36x143 mm būs nepieciešams izdalīt vietu, bet tas ir tā vērts – jums nevajadzēs pārslēgt vadus, lai parādītu attēlu uz televizora.
 
 
 


PlayStation VR komplektā ir iekļauts:

• Virtuālās realitātes ķivere
• Procesora modulis
• Pieslēguma kabelis
• HDMI un USB kabelis
• Stereoaustiņas
• Demo-disks ar izmēģinājuma spēlēm
• Tīkla vads un adapteris

Pievērsiet uzmanību, ka darbam ar PS VR ķiveri jums būs nepieciešama PlayStation kamera. Atsevišķās spēlēs vadībai noderēs arī kustības kontrolieris PS Move
 
 
 


Displejs un sensori

Pārliecinošs attēls un precīza kustību izsekošana – atslēgas elementi, lai pilnīgi ienirtu virtuālās realitātes pasaulē. PS VR pamatā ir 5,7 collu OLED ekrāns ar izšķirtspēju 1920 x 1080 px (960 x 1 080 katrai acij), piešķirot trīsdimensiju attēlu. Nebrīnieties par salīdzinoši zemo izšķirspēju, pirmkārt, tiek izmantota pilna RGB matrica bez vienkāršotās PenTile struktūras (ekrāns mazāk graudains), otrkārt, ķiveres optika slēpj pikseļu režģi. Attēla kvalitāte OLED ekrānam ir vienkārši lieliska: attēls ir spilgts un dziļš ar lieliskām krāsām bez miglainām kustībām. Tieši tas, kas VR ir vajadzīgs!
 


Secinājumi

Sony kompānija ir izvēlējusies savu ceļu VR ražošanā: laikā kad tā konkurenti cenšas mūs pārsteigt ar tehnisko specifikāciju savās VR ķiverēs (un vēl lielāku cenu un pārāk augstām sistēmas prasībām), PlayStation VR ir izgatavojuši pietiekami labu īpašību kopumu. Ķiverei ir pārdomāta ergonomika, vienkārši uzstādījumi un spēlēm būs nepieciešama tikai jebkura PlayStation 4 verija (daudziem jau droši vien ir) un kamera. Šis komplekts ir pilnīgi pietiekams, lai ienirt aizraujošajā virtuālās realitātes pasaulē.
 

Pasūtīt PlayStation VR

 

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri