Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Grandioza jaunā iPhone 7 prezentācija

No šodienas Latvijā var oficiāli iegādāties jaunāko Apple viedtālruni iPhone 7 un iPhone 7 Plus. Pie mūsu veikala durvīm jau pirms atvēršanas pulcējās vairāki desmiti zīmola piekritēju, lai iegādātos un novērtētu klātienē plaši aprunāto telefona modeli. Pirmais klients šorīt svinīgajā atklāšanā tikai dažas minūtes pēc plkst.10.00 tika pie sava jaunā iPhone 7 modeļa rozā zelta krāsā.

Šorīt mūsu veikalā t/c Mols tika svinīgi atklāti jaunie Apple iPhone viedtālruņu modeļi, un vairāki desmiti nokļuva laimīgo pircēju rokās jau pirmajā stundā. Apple iPhone 7 cena ir sākot no 769 eiro, bet iPhone Plus sākot no 919 eiro. Abi modeļi ir pieejami piecās krāsās – matēti melnā, spīdīgi melna, balta, zelta un rozā zelta krāsā. Pirmie pārdošanas rezultāti liecina, ka jaunais spīdīgi melnais tonis(Jet Black) ir radījis lielāko pieprasījumu, tas tika izpirkts jau iepriekšpārdošanā.

Atklāšanā tehnoloģiju eksperts Reinis Zitmanis prezentēja jaunākos iPhone viedtālruņu modeļus "iPhone 7" un "iPhone7 Plus". Jaunie modeļi var lepoties ar ūdensnecaurlaidīgu korpusu vairāk kā 50 metru dziļumā, uzlabotu dizainu, iOS 10 operētājsistēmu, uzlabotām kameras tehnoloģijām, kā arī vairākām papildu funkcijām. Skaļākās diskusijas tehnoloģiju ekspertu vidū radīja Apple drosmīgais lēmums atteikties no vispārējā tirgus standarta austiņu ieejas, un aizvietojot to ar Apple patentēto Lightning USB versiju vai bezvadu savienojumu. Pirmie pārdošanas rādītāji liecina, ka tas nav atturējis Apple zīmola cienītājus no vēlmes tikt pie jaunākā telefona modeļa. ASV iPhone nokļuva tirdzniecībā piektdien, un jau pirmajā nedēļas nogalē vairāki modeļi tika izpirkti.

 

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri