Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Pirmklasīgs viedtālrunis no Alcatel – Idol 4

 

 

 

 

 

 

Alcatel – viens no pionieriem mobilo telefonu ražošanas industrijā. Strauji augošajā GSM telefonu tirgū arī Latvijā ienāca daudzi Alcatel ražotie telefonu modeļi, kuri savu popularitāti lielākoties iekaroja ar salīdzinoši zemo cenu.

Tagad Alcatel ir izlaidis jaunu pirmklasīgu viedtālruni ar unikālu funkcionalitāti par izdevīgu cenu. Jaunā Alcatel modeļa Idol 4 izstrādē ir koncentrēta uzmanība vissvarīgākajiem uzlabojumiem – lieliska kamera, labākais audio un nepieredzēta ergonomika. Dizaineri atbildīgi tikuši galā ar uzdevumu izvēloties vispiemērotākos materiālus. Idol 4 formām no metāla un stikla vienāda uzmanība veltīta kā kvalitātei kopumā tā katrai detaļai atsevišķi. Daudzie dizaina aspekti padara Alcatel viedtālruņus tik populārs jauniešu vidū visā pasaulē.

Poga - Boom

Idol 4 sānos, kur pirkstu gali jau dabiskā veidā noliekas uz tā korpusa, novietota unikāla multifunkcionāla poga – viens pieskāries dažādās situācijās, tā spēj aktivizēt kameru un veikt foto uzņēmumu vai padarīt zemāku mūzikas tembru, vai attēlot uz displeja laika prognozi. Pogas Boom funkcija ir atkarīga no izmantotās lietotnes vai aplikācijas konkrētajā brīdī Protams, pogu Boom ir iespējams uzstādīt pēc saviem ieskatiem, jūs varat ar vienas pogas pieskārienu atvērt visbiežāk lietotās lietotnes vai aplikācijas.

Neticams komforts

Idol 4 ir īpaši ērts trīs situācijās.

Zvani – viedtālrunis atpazīst, kura no tā pusēm atrodas rokas aukšpusē un attiecīgi noskaņo skaļruni, mikrofonu un displeju tā, lai jums būtu ērti veikt tefefona sarunu

Klipi un spēles – viedtālrunis saprot, kādā veidā to tur rokās un automātiski nodrošina pareizu stereo skaņu kreisajā un labajā skaļrunī. Pateicoties tam audioefekti vienmēr skan dabiski.

Mūzika - līdzās automātiski nodrošinātajam pareizajam stereo skanējumam, viedtālrunis pamana, kad un ar kādu pusi to noliek uz galda vai citas horizontālas virsmas un novirza skaņu uz priekšu vai atpakaļ, pateicoties īpašajai skaļrunu struktūrai.

Iepriecinošs mūzikas mīļotājiem

Neticami jaudīgi priekš telefona (3.6 V) skaļruņi un novērtētais starp profesionāļiem skaņas apstrādes algoritms WAVES MaxxAudio padara Idol 4 par vienu no nedaudzajiem viedtālruņiem ar ļoti augstas kvalitātes skaņu. Inovatīvais skaļruņu dizains nodrošina nemainīgi optimālu skanējumu jebkurā ierīces stāvoklī! Aizmirstiet par ierasto vienkāršo komplektāciju - Idol 4 ir komplektā ar lieliskajām JBL austiņām. Ar tām jūsu mīļākā mūzika skanēs vēl skaidrāks un detalizētāk nekā jebkad agrāk.

 

 

Pirkt Alcatel viedtālruni

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri