Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

ASUS Transformer Book Chi - Super plāns. Super ātrs!

 
 

 

 

 


SUPER PLĀNS. SUPER ĀTRS

Jaudīgs un neiedomājami plāns klēpjdators un planšete vienā ierīcē

 

 

 Iegādāties ASUS Transformer Book Chi

 

IDEĀLS DARBAM, PERFEKTS IZKLAIDEI

Uzglabāt abus gan klēpjdatoru, gan planšedatoru ir neērti. Chi divi vienā - tas ir klēpjdators ar Windows, kuram ir atdalāma klaviatūra, to pārvēršot Windows planšetdatorā. Divas ierīces, vienā skaistā iepakojumā. Jāstrādā? Tas ir jaudīgs klēpjdators. Vēlies atpūsties? Atvieno klaviatūru un iegūsti ērtu planšetdatoru.

 

PLĀNĀKS. VIEGLĀKS

Transformer Book T300 Chi korpuss un displejs ir izstrādāts precīzi ar pilnu viengabalaina alumīnija dizainu, kas novērš nepieciešamību pēc neglītām šuvēm vai skrūvēm. Un pat ja tas ir tikai 7.6mm plāns un sver nieka 720g, kā planšetdators, tas nezaudē savu jaudu.

 

 

 

NETICAMA IZŠĶIRTSPĒJA

Izbaudi skaistus, izteiksmīgus un detalizētus attēlus ar T300 Chi Full HD /Wide View Angle platleņķa ekrānu, kas nozīmē neticamu 1920x1080 pikseļu izšķirtspēju

JAUDĪGA KRISTĀLDZIDRA STEREO SKAŅA

Mazs izmērs nenozīmē mazu skaņu. Ekskluzīvā ASUS SonicMaster tehnoloģija apvienojumā ar jaudīgiem stereo skaļruņiem sniedz kristāldzidru skaņu ar dziļu, bagātīgu basu. Tagad varat izbaudīt reālu skaņu jebkur!

RADĪTS DARBAM

Lai Transformer Book T300 chi sasniegtu savu astoņu stundu baterijas darbības laiku un kluso darbību, tikai klusākās, ātrākās un visefektīvākās sastāvdaļas ir pietiekami labas. Tieši tāpēc ir izvēlēts jaunākais Intel Core M procesors. Ne tikai tāpēc, ka tas ir ārkārtīgi jaudīgs, tas ir arī pārsteidzoši pieticīgs, kad runa ir par enerģijas patēriņu. Un apvienojumā ar ekskluzīvo siltuma izkliedes tehnoloģiju T300 Chi ir plāns un kluss, nesamazinot veiktspēju. Klēpjdatora komplektā ir iekļauta arī operētājsistēmu Windows 10 Home

 

 

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri