Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

 

Trenējies un pieņem izaicinājumus ar labākajām sporta ierīcēm

Pavasaris ir brīdis, kad cilvēki sarosās un nodarbojas arvien vairāk un vairāk ar sportiskām aktivitātēm. It īpaši, ja cilvēkiem pie sirds iet skriet, jo šis sporta veids neprasa lielus naudas līdzekļus. Latvija ir viena no zaļākajām valstīm Eiropā, un to var apliecināt ikviens. Tāpēc izmanto Latvijas bagātību, skrien un uzturi sevi labā fiziskā formā.

Tā kā nemitīgā tehnoloģiju attīstība nav gājusi secen arī sportam, ir pieejamas dažādas ierīces, kas informē skrējēju par padarīto. Tādā veidā varēsi sevi disciplinēt un sekot līdzi savam progresam. Uzzini, kādi ir noderīgākie un stilīgākie palīgi esošajiem un topošajiem skrējējiem gan gatavošanās procesā, gan pašā maratonā.

Gudrie pulksteņi

Jau kādu laiku aktuālas ir dažādas aplikācijas mobilajos telefonos, kas palīdz skaitīt noietos, noskrietos soļus, paveikto attālumu vai cik daudz sadedzinātas kalorijas skrienot. Tagad arvien lielāku popularitāti guvuši dažādi viedpulksteņi, kas ir tehnoloģiju brīnumi, jo šie pulksteņi var kontrolēt zvanus un ziņojumus. Viedpulkstenī iebūvētais mūzikas atskaņotājs ļauj baudīt mūziku ar Bluetooth austiņām arī bez viedtālruņa klātbūtnes. Kā arī šie pulksteņi piedāvā personīgo treniņu aplikāciju, kas ļauj izveidot pielāgotu sporta programmu un sekot līdzi savai sirdsdarbībai. Un tas viss ir vienā pulkstenī viena skrējiena laikā.

Kā viens no labiem piemēriem ir viedpulkstenis Viedpulkstenis Vívoactive™ HRM, Garmin

• Šajā viedpulkstenī ir iebūvētas sporta aplikācijas, ieskaitot skriešanas, velosporta un golfa profilus ar GPS, kā arī peldēšanas režīms un aktivitāšu uzraudzītājs.
• Sapārojams ar viedtālruni, lai maigi vibrētu un uzrādītu brīdinājumus par ienākošajiem zvaniem, īsziņām, e-pastiem un atzīmēm kalendārā, ka arī tas uzrāda ziņojumus no sociālajiem tīkliem un citām mobilajām aplikācijām.
• Tā akumulatora darbība ar vienu pilni uzlādi ilgst līdz 10 stundām GPS režīmā un līdz 3 nedēļām pulksteņa/aktivitāšu uzraudzītāja režīmā.
• Iespēja to personalizēt ar bezmaksas pulksteņa ekrāna izskatiem, papildfunkcijām (widgets) un aplikācijām no Connect IQ store veikala.

Visas fitnesa aproces

Mūzika

Mūzikas gaume mums katram ir individuāla. Slinkākajiem pat ir izveidoti neskaitāmi skriešanas mūzikas saraksti kanālā Youtube un citur internetā vai mobilajā telefonā, kā arī centīgākie skriešanas entuziasti ik pa laikam apkopo labākās skriešanas mūzikas topus. Lieliskas mūzikas atskaņošanai sportošanas laikā ir pieejams arī speciālas austiņas, kas ne tikai nodrošinās kvalitatīvu mūzikas atskaņošanu, bet būs arī sviedru un ūdens drošas, vislabāk ir izvēlēties bezvadu austiņas ar kurām, sportojot netraucēs nekādi vadi un varēsi brīvi kustēties.

Austiņas sportošanai

Novēlam atrast tieši sev piemērotāko, visvairāk enerģijas un labu garastāvokli sniedzošo mūziku.

Skrien un esi formā!

Avots: pixy.ru

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri