Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

 


Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

 

          

Tehnikas uzstādīšana

Tagad Euronics saviem klientiem piedāvā arī elektronikas un sadzīves tehnikas uzstādīšanu. Uzstādīšanas darbus veic sertificēti speciālisti ar lielu pieredzi savā jomā. Pakalpojumā ietilpst jūsu vecās iekārtas demontāža, ja tas būs nepieciešams, jaunās ierīces izpakošana, sagatavošana uzstādīšanai un uzstādīšana norādītajā vietā, pieslēgšana, darbības pārbaudīšana un lietošanas pamatfunkciju apmācība. Pēc uzstādīšanas darbu veikšanas aiz sevis savāksim visus atkritumus un paņemsim tos līdzi. Uzstādīšanas darbam ir 2 gadu garantija.

Uzstādīšana pieejama šādām preču grupām:

Televizori

Sadzīves tehnika (veļas mazgājamās mašīnas, plītis, iebūvējamā tehnika un ledusskapji)

Skaņas sistēmas (soundbari, mājas kinozāles un HiFi sistēmas)

IT tehnika (galda datori un portatīvie datori)

 

Katrai preču grupai ir izveidoti uzstādīšanas pakalpojuma komplekti:

  • Pamata paka – izvēloties šo uzstādīšanas variantu tiks nodrošināta uzstādīšana jau iepriekš sagatavotā vietā, tehnikas pārbaude un apmācība.
  • Paplašinātā paka – izvēloties šo uzstādīšanas variantu tiks nodrošināts viss, kas iekļauts Pamata pakā un papildus atkarībā no preces būs pieejami dažādi papildus pakalpojumi (piem. televizora kanālu sortēšana pēc jūsu vēlmēm, sadzīves tehnikas pievadu pagarināšana utml.).

Ikvienai pakai par atsevišķu samaksu un vienojoties ar klientu apkalpošanas servisa darbiniekiem ir iespēja pievienot papildus darbu (tādus, kā vadu vai cauruļu pagarināšana, elektrības pieslēguma vietas pārvietošana u.c.)

Uzstādīšanu iespējams iegādāties visos mūsu mazumtirdzniecības veikalos un interneta veikalā. Iepērkoties interneta veikalā uzstādīšanas veids un cena izvēlētajai precei ir apskatāma “grozā”. Pakalpojumu kopā ar preci ir iespējams noformēt arī līzingā.

Preces ustādīšana iespējama nākamajā darba dienā pēc preces iegādes un saskaņošanas ar klientu servisu. Uzstādīšanu veicam darba dienās laika posmā no 8:00 līdz 20:00, precīzs laiks tiek saskaņots ar klientu.

Vairāk informācijas sazinoties ar klientu apkalpošanas centru

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri