Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

 


Klientu centrs
Pr-Sv 10:00-21:00

67 555 888

Plāno doties atvaļinājumā? Pasargā savas elektroierīces!

Atpūšoties siltajās zemēs, nepieciešams pasargāt ne tikai sevi no pārkaršanas, bet arī telefonu, foto kameru vai citu līdzpaņemto ierīci.

Kā ceļojuma laikā pasaudzēt elektroierīces no karstuma un smiltīm un, kā pareizi rīkoties atbilstoši katrā situācijā - uzzināsi šajā rakstā.

Ja neievērosi visus zemāk minētos drošības pasākumus, vari pakļaut savu mobilo ierīci vai kādu citu ierīci sabojāšanai, ierīce sāks sliktāk pildīt savas funkcijas, vai vienkārši pārtrauks savu darbību.

 

Karstums ir elektronikas ienaidnieks!

Neturi datoru, planšeti vai viedtālruni tiešos saules staros, jo tveice un ilgstoša saule var pasliktināt ierīču darbību. Piemēram, var samazināties akumulatora darbības ilgums. Tāpēc turi elektroierīces somā, zem dvieļa vai vienkārši ēnā.

 

 

Ja savā ceļojumā plāno dodies sauļoties uz pludmali, pasargā ierīces arī no smiltīm!

Smiltis var kaitēt skaļrunim, mikrofonam, kā arī tās var iekļūt pogās vai portos. Ja smiltis tiks portos, tad ar laiku ierīci vairs nebūs iespējams uzlādēt, kā arī var rasties īssavienojumi, ja smiltis būs mitras. Ja domā doties arī peldēties, neaizmirsti pārbaudīt kabatas un atstāt savas ierīces somā, izņemot gadījumu ja foto kamera vai viedtālrunis ir ūdens drošs. Ja tev vēl šādu ierīču nav, varbūt ir vērts pirms ceļojuma tādu iegādāties, jo tad varēsi droši nodoties aktivitātēm virs ūdens, neraizējoties par tehniku un veikt fotouzņēmumus arī zem ūdens. Ar ūdens un putekļu drošām ierīcēm vari iepazīties šeit:

Apskatīt fotokameras     Apskatīt viedtālruņus

Neaizmirsti par ventilāciju.

Turot portatīvo datoru klēpī jebkuros laikapstākļos un jebkādā situācijā, tas var ātri uzkarst. Pārkaršana var veidoties, ja ventilācijas atveres tiek aizklātas. Lai portatīvo datoru ventilācijas atveres netiktu aizklātas, iegādājies dzesēšanas paliktņus. Kā arī, ja savā viesnīcas numuriņā lādē elektroierīces pa nakti, nevajadzētu tās apsegt ar spilvenu vai segu, tas var radīt pārkaršanu.

Pasargā sevi no zaudējumiem, atceries dodoties ceļojumā, neatstāj elektroierīces bez uzraudzības!

Avots: www.maximonline.ru

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri