Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Vienkāršs papildinājums labākai dzīvei!

Samsung AddWash ir pasaulē pirmā veļas mazgājamā mašīna, kas ļauj jebkurā mazgāšanas cikla brīdī ērti ievietot tajā papildu drēbes, pateicoties Add Door funkcijai. AddWash iekārta nodrošina arī vēl rūpīgāku un saudzīgāku mazgāšanu audumiem, kas paredzēti mazgāšanai ar rokām, jo tagad tos var ievietot veļas mašīnā tieši pirms skalošanas un centrifūgas cikla.

Valdiet pār situāciju vienmēr un visur

Pateicoties Samsung novatoriskajām viedajām funkcijām, veļas mazgāšana ir daudz vienkāršāka. Smart Control ļauj attālināti vadīt un uzraudzīt mazgāšanas procesu no viedtālruņa lietotnes. No jebkuras vietas mājoklī vai ārpus tā varat nekavējoties sākt vai apturēt un uzraudzīt mazgāšanas režīmus, atlikušo laiku un beigu paziņojumus.

* Nepieciešams bezvadu tīkls. Lietotne pieejama iPhone un Android ierīcēm

Pārliecinošs burbuļu spēks

Tehnoloģija Eco Bubble™ nodrošina jaudīgu tīrīšanu pat pie zemām temperatūrām. Mazgāšanas līdzeklis tiek pārvērsts burbuļos, veicinot iekļūšanu audumā un atvieglojot netīrumu likvidēšanu, vienlaikus aizsargājot audumu un ietaupot enerģiju.

Jaudīga mazgāšana mazāk kā stundā

Jaunā Samsung veļasmašīna var pabeigt mazgāšanu nieka 59 minūtēs. Speed Spray nodrošina jaudīgāku apģērbu skalošanu, kā arī palielina centrifūgas ātrumu, ļaujot pabeigt mazgāšanu tikai 59 minūtēs.

Viegla problēmu novēršana

Funkcijas Smart Check automātiskā kļūmju uzraudzības sistēma nosaka un diagnosticē problēmas un nodrošina vienkāršus traucējummeklēšanas risinājumus ar viedtālruņa lietotnes palīdzību. Ietaupa laiku un samazina izmaksas, kā arī nepieciešamību vērsties pēc tehniskās palīdzības!

Gudra darbība. Ilgs kalpošanas laiks.

Ciparu invertora motors nodrošina teicamu energoefektivitāti, minimālu trokšņu līmeni un ilgu kalpošanu laiku. Spēcīgi magnēti nodrošina klusāku un jaudīgāku darbību, bet zemāku enerģijas patēriņu par universālo motoru. Bezkontaktu darbība nozīmē teicamu kalpošanas laiku, ko apliecina 10 gadu garantija.

Izmanto Euronics īpašo mēneša piedāvājumu un iegādājies Samsung veļas mazgājamo mašīnu bezprocentu līzingā uz 12 mēnešiem par 43,00 EUR/mēnesī

Iegādāties Samsung AdWash

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri