Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

Ideāls paņēmiens matiņu ataugšanas novēršanai!

Iegādāties Philips Lumea

Saudzīga, ilgstoša matiņu ataugšanas aizkavēšana

Philips Lumea ir visefektīvākais bezvada IPL risinājums, kas darbojas apbrīnojami efektīvi, lai novērstu matiņu ataugšanu uz sejas un ķermeņa. Maigi gaismas impulsi, tos regulāri pielietojot, saglabā ādu zīdaini gludu katru dienu.

IPL darbības principi

Intensīvās gaismas impulsu (IPL) procedūras laikā uz matiņu tiek raidīti saudzīgi gaismas impulsi. Gaismu absorbē matiņā esošais pigments melanīns un pārvērs to gaismas enerģijā. Šī gaismas enerģija pēc tam pāriet lejup uz matiņa sakni, ierosinot matiņa folikula pāreju miera fāzē.

Tādējādi matiņš izkrīt pats, turklāt tiek kavēta matiņa atkārtota ataugšana, padarot ādu zīdainu gludu.

Klīniskie pētījumi liecina, ka, izmantojot Lumea reizi divās nedēļās, matiņu daudzums būtiski (par vairāk nekā 80%) samazinās jau pēc četrām ik pēc 2 nedēļām veiktajām procedūrām. Lai iegūtu optimālus rezultātus, vienkārši atkārtojiet procedūru, kad nepieciešams, atkarībā no matiņu ataugšanas ātruma.

Piemērota dažādiem matiņu un ādas tipiem

Philips Lumea ir efektīvs, lai atbrīvotos no (dab.) tumši blondiem, brūniem un melniem matiņiem. Philips Lumea sistēma, tāpat kā citas gaismas procedūras, NAV efektīva sarkaniem, gaiši blondiem vai baltiem/sirmiem matiem. Philips Lumea arī NAV piemērota ļoti tumšai ādai.

 

Droša un efektīva lietošana pat jutīgās zonās

Philips Lumea ir pieci pielāgojami gaismas enerģijas iestatījumi, kas nodrošina saudzīgu, bet efektīvu procedūru. Izmantojot pareizi, Philips Lumea IPL procedūra ir droša un saudzīga, un to var lietot pat jutīgai ādai un jutīgām ķermeņa zonām. Droši izmantojiet, lai likvidētu matiņus ķermeņa zonās, kas atrodas zem kakla līnijas: kājas, paduses, bikini zona, rokas un vēders.

 

Bezvadu lietošanas komforts

Lumea unikālais bezvadu korpuss ir ideāli piemērots vienkāršai lietošanai un dažādu vietu sasniegšanai.

Bez apmaināmām daļām, bez slēptām izmaksām

Philips Lumea ir pilnīgs un darbam uzreiz pēc izpakošanas gatavs risinājums. Turklāt - kas vēl svarīgāk - tam nav nepieciešams mainīt lampas vai želeju.

Iegādāties Philips Lumea

 

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri