Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Virtuālās realitātes brilles no Samsung!

Samsung Gear virtuālās realitātes (VR) brilles ļauj baudīt 360 grādu video, virtuāli ceļot pa visu pasauli caur telpiskām fotogrāfijām un video, spēlēt spēles un pieredzēt citas unikālas iespējas, ko nodrošina AMOLED ekrāns ar teicamām krāsām, attēla skaidrumu un veiktspēju. 

Kā norāda Oculus vadītājs Brendans Iribe „Kopā ar Samsung mēs esam mainījuši virtuālās realitātes attēlošanas iespējas un radījuši šodien labāko mobilās virtuālās realitātes risinājumu. Gear VR ļauj kopā ar draugiem spēlēt aizraujošas spēles, izbaudīt panorāmas video, kā arī burtiski ceļot pa pasauli – un tas ir tikai sākums šīs tehnoloģijas plašajām iespējām.“

Pirms ierīces izmantošanas telefonā obligāti būs jāinstalē "Oculus" programma, kura ļaus izmantot visas priekšrocības. Gear VR piedāvā ļoti plašu iespēju klāstu gan lietotājiem, gan izstrādātajiem. Jau pieminētajā "Oculus" aplikācijā ir pieejams ļoti plašs lietotņu klāsts. "Oculus" aplikācijā ir iespēja skatīties kādu no daudzajiem bezmaksas 360° video, kuri nepārtraukti tiek papildināti, kā arī izmantot kādas no maksas versijām. Tāpat var aplūkot dažādu vietu fotogrāfijas, vai lejupielādēt kādu no bezmaksas pieejamajām aplikācijām. Var arī apskatīt paša fotogrāfētās bildes un uzņetos video caur Gear VR. Samsung Gear VR ir savienojamas ar Samsung Galaxy S6 edge+, S6, S6 edge un Galaxy Note 5 viedtālruņiem.

Samsung Gear VR brilles šobrīd ir pieejamas Euronics veikalos ar 50% atlaidi par 49,00 eiro.


Samsung S6 Sērijas viedtālruņi    Samsung Gear VR

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri

  • Ainārs Mēnesis

    10.02.2016 07:21


    Žēl , kā šo briļļu priekšrocības var izmantot kopā tikai ar Samsung S6 sērijas telefonu.