Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

iPad Pro — pārāks par pārāko datoru. Tagad divos izmēros.

Pirkt iPad Pro

iPad Pro ir vairāk nekā tikai nākamā iPad paaudze – tā ir bezkompromisa vīzija par datortehnikas lietošanu mūsdienu pasaulē. Tavās rokās tiek ielikta neticama jauda, kas pārsniedz daudzu portatīvo PC iespējas. Pat vissarežģītākie un nogurdinošākie darbi nu ir paveicami ar dabisku vieglumu – pieskaroties, pavelkot vai rakstot ar zīmuli. Izvēlies 12,9 collu modeli vai jauno 9,7 collu modeli. Abi šie iPad Pro ir jaudīgāki, daudzpusīgāki un parocīgāki nekā jebkas, kas ir redzēts iepriekš. Īsāk sakot – pārākie verķi.

Displejs ir iPad lietošanas atslēga. Tajā tu visu vadi ar Multi Touch. Tajā tu visu redzi vēl neredzētās detaļās. Tāpēc mēs radījām visu laiku skaidrāko Retina displeju. 12,9 collu iPad Pro displejam ir visaugstākā izšķirtspēja no visām iOS ierīcēm. Bet jaunajam 9,7 collu iPad Pro ir mūsu vismodernākais displejs – spilgtākais un vismazāk atstarojošais pasaulē.

 

Katrā iPad Pro stūrī atrodas augstas precizitātes skaļrunis, kas rada bagātīgu, plašu un detalizētu skanējumu. Un tā kā augstās frekvences tiek automātiski atskaņotas augšējos skaļruņos, vari grozīt iPad Pro, kā vien tev ir ērtāk. Vai spēlē spēli, vai skaties filmu – iegrimis būsi līdz ausīm.

Ar 64 bitu A9X procesoru iPad Pro ir gana spēka, lai bez pūlēm tiktu galā ar darbiem, ko agrāk varēja paveikt tikai darbstacijās un PC. Nemaz nerunājot par uzdevumiem, kurus pat nenāk prātā veikt uz PC. Neskatoties uz šo likumus pārrakstošo veiktspēju, A9X procesora efektīvā arhitektūra nodrošina akumulatora darbības laiku līdz pat 10 stundām.

Līdzko paņemsi rokā Apple Pencil, tas atsauksies katrai tavai kustībai. Tas reaģē uz leņķa un spiediena maiņu, lai tu varētu radīt visdažādākos mākslinieciskos efektus. Ar savu precizitāti līdz pēdējam pikselim Apple Pencil pārzīmē radošuma iespējas.

Ar iPad Pro vari paveikt uzdevumus, kas iepriekš bija pa spēkam tikai datoriem, bet datoriem nav nekādu izredžu kļūt tik viegliem. 9,7 collu iPad Pro smagsvara veiktspēja sver mazāk par puskilogramu. 12,9 collu iPad Pro ir plānāks nekā iPhone 6s un sver tikai nedaudz vairāk par 700 gramiem. Pateicoties alumīnija vienlaidus korpusam, abu izmēru modeļi ir pārliecinoši izturīgi.

 

 

 

 • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
 • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
 • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
 • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri

 • Euronics Latvia

  22.10.2015 14:54


  Pašlaik vēl šāda informācija nav zināma. Par jaunumiem informēsim, tiklidz uzzināsim.

 • Edgars

  20.10.2015 13:25


  Kad iPad Pro būs pieejams Latvijā?