Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Jaunumi no lielākās elektronikas izstādes Eiropā IFA 2015

Starptautiskā patērētāju elektroiekārtu izstāde IFA (Internationale Funkausstellung Berlin) katru gadu notiek Berlīnē no 4. līdz 9. septembrim. IFA ir lielākā izstāde Eiropā, kurā tiek atrādīta jaunākā elektronika patērētājiem, kas notiek Berlīnes izstāžu kompleksā "Messe Berlin" kopš 1924. gada. Izstādes kompleksa 149 500 kvadrātmetru lielā platība sniedz iespēju 1538 tās dalībniekiem nodemonstrēt savas jaunākās tehnoloģijas un apmainīties ar pieredzi un zināšanām elektronikas un sadzīves tehnikas jomā. Debija slavenajai Samsung sērijai Note notika tieši izstādē IFA. 1932. gadā izstādē tika prezentēts arī pirmais autoradio, 1937. gadā pirmais krāsainā televizora prototips un 1981. gadā pirmais kompaktdisks (CD). Un jau šodien no izstādes varam sagaidīt prezentācijas jauniem telefoniem, televizoriem un citai sadzīves tehnikai. Arī mūsu kolēģi no Igaunija paviesojās šajā izstādē, piedāvājam apskatīt dažus jaunumus no IFA 2015, kas jau drīzumā varētu nonākt pārdošana.

Sony Xperia Z5 sērijas viedtālruņi

 

Kā jau bija gaidīts jaunais Sony Xperia Z5 viedtālrunis būs trīs versijās: 5,2 collu Xperia Z5 ar Full HD ekrānu, Xperia Z5 Compact ar 4,6 collu ekrānu un Xperia Z5 Premium ar 5,5 collu ekrānu, kas ir arī pasaulē pirmais viedtālrunis ar 4K izšķirtspēju. Sony savā jaunajā viedtālruņu sērijā ir ievērojami uzlabojusi kameras kvalitāti, visām 3 ierīcēm tagad ir 23 MP kamera ar ātru autofokusu. Visus trīs viedtālruņus darbinās Qualcomm Snapdragon 810, kā arī visi trīs modeļi saņems 32 GB atmiņu un iespēju pievienot microSD karti.

Viedpulksteni Samsung Gear S2

 

 

Samsung prezentēja arī savus jaunos viedpulksteņus. Šoreiz viedpulkstenis ir veidots ierastā, apaļā formā ar Super AMOLED 1,2 collu ekrānu (360 x 360 punktu izšķirtspēju). Samsung Gear S2 ir 11,4 milimetrus biezs korpuss, tas ir viegls, kompakts un aprīkots ar jaunāko Tizen OS operētājsistēmas platformu. Viedpulkstenis pieejams divās nedaudz atšķirīgās versijās – Gear S2 un Gear S2 Classic. 

Beurer Sleep Expert palīdzēs labāk gulēt

 

Vai ir gadījies, ka dažreiz esi no rīta pamodies ar nogurumu un nespēku, kas tevi pavada visu atlikušo dienu? Tā iemesls visbiežāk ir nepilnvērtīgs miegs, bet kā mājas apstākļos to kontrolēt un izmērīt? Beurer uzskata, ka atbilde slēpjas viedierīcē Sleep Expert. Beurer izstādē IFA 2015 prezentēja vienu no saviem jaunākajiem produktiem - apaļas plāksnes izskata ierīci „Miega eksperts“ (Sleep Expert), kuru vienkārši novieto zem matrača. Ar speciālas aplikācijas palīdzību bez jebkādas ierīces, kas būtu piestiprināma pie cilvēka ķeremeņa, Beurer ierīce mēra sirdsdarbību, elpošanu, gulēto laika periodu un sniedz visaptverošu pārskatu. Un pamatojoties uz saņemtajiem datiem sniedz tās lietotājam padomus, kā uzlabot sava miega kvalitāti. Neapšaubāmi, tas ir aizraujošs produkts, ja viedpulkstenis mēra mūsu veselības stāvokli dienas laikā, tad Beurer Sleep Expert nakts laikā.

Philips AmbiLux rada jaunu apjomu


Daudzi no jums jau noteikti ir pazīstami ar Philips Ambilight tehnoloģiju. Ja tomēr nezināt, kas tas ir, jums ir iespēja ar to iepazīties un apskatīt Euronics veikalos. Ambilight ir gaismas diožu (LED) radīts apgaismojums, kas no ekrāna aizmugures spīd uz sienas aiz televizora. Tehnoloģijas mērķis ir padarīt televizora skatīšanos tumšā telpā pievilcīgāku un mazāk kaitīgu acīm. Tagad, Philips ir spēris jaunu soli Ambilight tehnoloģijas attīstībā. IFA 2015 prezentējo tehnoloģiju AmbiLux. Tā sienas „gleznojuma“ veidošanai izmanto deviņus mazus projektorus, kas ir novietoti puslokā pie televizora aizmugurējās malas. Tie rada ne tikai izgaismotu auru, bet veselu attēla struktūru, paplašinot attēlu ārpus televizora ekrānam. Labāk ir aplūkot kā tas izskatās video.

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri

  • niknais

    23.10.2015 14:14


    Kas viņas var atļauties ja valstī minimālā alga ir 360 euro. Saprotu vāciešiem, kur alga ir sākot no 2000 euro, tur viņi var pirkt visādus našķus