Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Jaunais flagmanis LG G4 jau pieejams!

Jaunais LG flagmanis LG G4 jau ir pieejams Latvijā un nopērkams arī Euronics. Tiek uzskatīts, ka tas varētu kļūt par vienu no labākajiem šī gada viedtālruņu modeļiem. Izstrādājot jauno viedtālruni, fokusā bija ērta elegance, lielisks vizuālais atbalsts un uz cilvēku orientēta lietošanas pieredze. Sākot ar dizainu, kameru, ekrānu un beidzot ar lietotāju pieredzes (UX) funkcijām, šis ir visambiciozākais tālrunis, kādu LG jebkad ir radījis.


Lieliska vizuālā pieredze

Viena no būtiskājam LG G4 iezīmēm ir viedtālruņu segmentā reti sastopamā F1.8 apertūras lēca savienojumā ar 16MP kameru, kas nodrošina iespēju uzņemt kvalitatīvus attēlus pat ļoti vājā apgaismojumā. Kā jauninājums tālrunī G4 ir Manual Mode, kas nodrošina pieredzējušiem fotogrāfiem iespēju tieši kontrolēt fokusu, slēdža ātrumu, ISO, ekspozīcijas kompensāciju un baltās krāsas līdzsvaru katram attēlam. Profesionāli fotogrāfi papildus JPEG var arī saglabāt savas fotogrāfijas RAW formātā, nodrošinot precīzāku rediģēšanu bez detaļu zaudēšanas. LG G4 arī piedāvā nozarē vadošo 8MP priekšējo kameru asiem, detalizētiem pašportretiem un grupu fotouzņēmumiem.

LG G4 ir arī pirmais viedtālrunis, kurā tiek izmantots 5,5 collu IPS Quantum ekrāns, kas piedāvā par 20% labāku krāsu attēlošanu, par 25% labāku gaišumu un par 50% labāku kontrastu. Šis ir pirmais Quad HD ekrāns, kurā tiek izmantota Advanced In-Cell Touch (AIT) tehnoloģija, kas apvieno LCD un skāriena sensorus vienā slānī, lai nodrošinātu labāku krāsu attēlošanu un skāriena jutīgumu. Augstākas kvalitātes ekrāns gan neietekmē akumulatora darbības ilgumu. LG G4 ir aprīkots ar augstas kapacitātes 3,000mAh noņemamu akumulatoru, kas apvienots ar ātru, taču enerģiju taupošu Qualcomm Snapdragon 808 procesoru ar X10 LTE.Ērts un elegants dizains

LG G4 dizainu nosaka moderns Slim Arc koncepts, kas novērojams visā tālruņa korpusā un kuru izceļ ekrāns ar nelielu izliekumu. Turklāt Slim Arc piedāvā par 20% lielāku izturību salīdzinājumā ar plakanajiem viedtālruņiem gadījumos, kad tālrunis nokrīt ar ekrānu uz leju. Ārējais dizains atspoguļojas arī viedtālruņa lietotāja saskarnē – ikonu krāsas ir krietni rezonējošākas un tām ir noapaļoti stūri. Tikmēr Smart Notice funkcija automātiski maina fona un teksta krāsu, balstoties uz fona ekrānu, kādu izvēlējies lietotājs.

Iegādājieties LG G4 viedtālruni jau šodien un dāvanā saņemsiet LG MicroSD atmiņas karti ar apjomu 64 GB (vērtība 49 EUR), kurā varēsiet saglabāt visus sev nepieciešamos datus.

 

Iegādāties LG G4

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri