Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

Kā izmērīt pulsu ar savu viedtālruni?

Vai varat iedomāties, cik daudz dažādu ierīču spēj aizvietot mūsdienu viedtālrunis? Ja katram no mums būtu atsevišķa ierīce katrai no funkcijām (navigācija, fotoaparāts, mūzikas atskaņotājs utt.), kuras spēj izpildīt viedtālrunis, mēs nemaz nespētu tās visas nēsāt sev līdzi, kur nu vēl ielikt kabatā. Un ar katru gadu viedtālruņu iespējas tikai palielinās, šodien jau ar to palīdzību ir iespējams pat izmērīt sirdspukstus. Starpcitu, priekš tā nav obligāti nepieciešams pats jaunākais viedtālruņa modelis, kas jau šādu funkciju ietver, derēs jebkurš viedtālrunis ar zibspuldzi.

Īstenībā ar viedtālruni nemaz nav tik sarežģīti izmērīt jūsu pulsu, ir nepieciešama tikai zibspuldze. Ar zibspuldzes palīdzību tiek izgaismots jūsu pirksts un viedtālrunis fiksē tā gaismas izmaiņas. Lai datus varētu apstrādāt, būs gan nepieciešams lejupielādēt speciālu aplikāciju. Google Play ir pieejama ļoti plaša izvēle šādām aplikācijām. Šoreiz, piemēram, izmantosim Instant Heart Rate aplikāciju.

 Ar aplikāciju varēsiet ne tikai izmērīt pulsu, bet arī veikt statistiku, sekot līdzi izmaiņām un eksportēt datus uz Google Fit. Tieši tā pat aplikācija jums parādīs, cik lielā mērā jūsu sirds ritms atbilst normai. Un lai to visu noteiktu ir tikai nepieciešams pielikt pirkstu pie kameras. Ja jums netraucē dažādas reklāmas, aplikāciju varat lejupielādēt bezmaksas. Tā kā droši uzstādam aplikāciju un sekojam līdzi savai veselībai.

 

 

 • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
 • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
 • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
 • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri

 • Juris Eglìtis

  25.11.2018 12:32

  instant Heart Rate
  Pulsa mèrìšana