Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

YOGA 3 PRO - tagad labāka nekā jebkad!

Iepazīstieties ar jauno YOGA - tagad labāka nekā jebkad. Jaunā YOGA 3 PRO turpina Lenovo tradīcijas inovāciju jomā ar ierīci, kas ir vēl stabilāka, plānāka un gandrīz par 230 gramiem vieglāka nekā tā priekštecis.


 

 

Daudzpusīgi veidi kā strādāt vai spēlēt.

YOGA 3 PRO ir portatīvais dators ar unikālu konstrukciju, kas padara to pielāgojamu jebkurai dzīves situācijai. YOGA 3 PRO unikālais dizains un skārienjūtīgais displejs ļauj tās ekrānu atlocīt par 360 grādiem.

 

 

 

 

Vienreizēja stabiliāte jebkurā režīmā.

Lenovo izstrādāja pirmo daudzrežīmu portatīvo datoru YOGA un tagad ir to pilnveidojis. Jaunais locīšanās tehnoloģijas mehānisms, kas sastāv no simtiem alumīnija un tērauda detaļām, jauno YOGA 3 PRO dažādajos režīmos padara vēl stabilāku.

 

 

 

Pašlaik plānāka un vieglākā YOGA

YOGA 3 PRO ir pašlaik tirgū plānākais un vieglākais portatīvais dators divi vienā. Tā augstums ir nieka 12,88 mm un svars 1,19 kg. Pateicoties tā kompaktajam korpusam zīmuļa biezumā klēpjdatoru ir iespējams ļoti ērti paņemt līdzi un strādāt jebkuros apstākļos.Skārienjūtīgs QHD + ekrāns

13.3 collu QHD + skārienjūtīgs ekrāns ar augsto 3200 x 1800 px izšķirtspēju, intelektuālā audio sistēma un plašās multimediju iespējas sniegs jums pilnīgi jaunas emocijas, skatoties video vai filmas. Portatīvā datora veiktspēju nodrošina divu kodolu Intel Core M-5Y70 procesors ar Hyper-Threading tehnoloģiju. Visiem jūsu failiem būs atvēlēts ietilpīgs 256GB SSD disks, kas izceļas ar ievērojamu ātrdarbību un izturību. Un tā baterija spēs nodrošināt darbības laiku līdz 7 stundām.

Iegādāties YOGA 3 PRO

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri