Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

LG jaunie Prime UHD sērijas televizori jau pieejami!

 

Iegādāties LG SuperUHD televizoru

LG jau piedāvā Latvijas tirgū jaunos Prime UHD sērijas televizorus ar nanokristālu tehnoloģiju, kas nodrošina īpaši izcilu ekrāna kvalitāti. Premium Prime UHD televizoru sērija ietver jaunāko LG klāsta papildinājumu – Quantum Dot tehnoloģiju. Tam, ko jūs redzat televizora ekrānā, nav jāatšķiras no tā, ko redzat reālajā dzīvē.

LCD fona apgaismojuma priekšā novietojot Quantum Dot klājumu ar nanokristāliem, kuru izmērs svārstās no 2 līdz 10 nanometriem, tiek panākti būtiski sasniegumi krāsu reprodukcijas kvalitātes un vispārējā gaišuma ziņā. Tā kā nanokristāli izstaro ārkārtēji spilgtas krāsas, Quantum Dot tehnoloģija spēj uzlabot jau tā satriecošās LG 4K ULTRA HD ekrānu īpašības par vairāk nekā 30% attiecībā uz krāsu reprodukciju salīdzinājumā ar parastajiem LCD/LED televizoriem.

 

 LG ULTRA HD televizori nodrošina pirmšķirīgu 4K izšķirtspēju ar IPS 4K paneļiem. Šie ekrāni spēj atainot attēlu krāsu dinamiku tuvu oriģinālajai kvalitātei, vienlaikus nodrošinot satriecoši plašu skatīšanās leņķi. LG True Black Control tehnoloģija uzlabo kontrastu un rada tumšāku, dziļāku melno toni. 

Tagad jūs varat izbaudīt lielāku 4K ekrānu plānākā formātā. Beidzot satriecošais 4K attēls tiek piedāvāts tik plānā dizainā, lai tas nevainojami saplūstu ar jūsu mājas interjeru.

 

 

Harman/Kardon nodrošina jaunu izcilas skaņas līmeni, lai sniegtu klausīšanās baudījumu, kas ir tikpat visaptverošs kā attēls. ULTRA Surround nodrošina augstas kvalitātes skaņu, kas šķietami ieskauj jūs no visām pusēm. Tagad varat maksimāli palielināt savu 4K skatīšanās prieku.

Papildus attēla kvalitātes uzlabojumiem jaunie televizori arī aprīkoti ar LG atjaunināto Smart TV platformu webOS 2.0. Jaunā platforma ir īpaši izstrādāta, lai pastiprinātu svarīgākās funkcijas, kas atrodamas pašreizējās paaudzes Smart televizoros, tādējādi nodrošinot vienreizēju lietotāju pieredzi, kurai nav līdzvērtīgas, konkurējošas sistēmas. webOS 2.0 balstās uz 3 pīlāriem – vienkārša savienošana, vienkārša pārslēgšana un vienkārša izpētīšana, tādējādi vienkāršību un ērtību paceļot pilnīgi jaunā līmenī, vienlaikus pārvaldot vairāk satura iespējas kā līdz šim.

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri