Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

EPSON tintes printeri - vairāk izdruku, mazāki tēriņi!

Iegādāties Epson tintes printeri

Neatkarīgi no tā, vai strādājat no mājas vai biroja, Epson tintes printeris samazinās Jūsu izdrukas un uzņēmuma izmaksas. Mūsu jaunais augstas ietilpības tintes printeris apvieno izdevīgumu, ērtumu, kvalitāti un uzticamību vienā apbrīnojamā iesaiņojumā.

Tintes sistēmas printeris
Pretēji citām uzpildes sistēmām, šiem ekonomiskajiem printeriem ir pilnībā iebūvēta tintes tvertne, kas nodrošina vienkāršu drukāšanu un lielus apmērus, kas nepieprasa biežu tintes uzpildi.

Lielas ietilpības tintes pudeles, īpaši zemu izmaksu izdruka

Tinte ir pievienota ērtās liela tilpuma pudelēs, kurām ir uzgalis pret pilienu veidošanos un atkārtotu uzliekams vāks vieglai uzglabāšanai, ja tinte netiek izlietota. Katra pudele sniedz apbrīnojami lielu produktivitāti un sniedz Epson kvalitatīvu izdruku par ļoti zemām izmaksām uz vienu lapu.

Augstas kvalitātes izdruka ar Epson tinti
Profesionālas kvalitātes izdruka tiek garantēta ar oriģinālo Epson tinti, kas sniedz lieliskas izdrukas visu lietošanas laiku. Epson oriģinālās tintes tiek ražotas tīrā vidē un optimizētas strādāšanai ar Epson Micro Piezo drukas galviņu tehnoloģiju, kas sniedz neapstrīdamu kvalitāti, ilgtspēju un uzticamību.

Mierīgs prāts ar Epson garantiju

Ar Epson pasaules līmeņa pakalpojumu, atbalsta un garantijas programmu, Jūs varat būt mierīgs, ka saņemsiet maksimālo vērtību un uzticamību no sava printera.

 

Ļoti zemu izmaksu krāsu dokumentu izdruka
Ideāli piemērots maziem uzņēmumiem vai lietošanai mājas apstākļos, Epson jaunais vienas funkcijas un viss vienā tintes printeris ietver tinti, lai izdrukātu līdz pat 12 000 melnbaltas un 6500 krāsainas lapas1, kas ir līdzvērtīgs aptuveni 63 tintes kartridžu2.

Ļoti zemu izmaksu foto izdruka

Ideāli piemērots foto izdrukai, L800 ietver tinti, lai izdrukātu aptuveni 1800 fotogrāfi ju1 un sniedz augstas kvalitātes 6-krāsu fotogrāfi ju izdruku, kā arī izdruku tieši uz uzdrukājamiem CD/DVD diskiem.

Ļoti zemu izmaksu mono dokumentu izdruka
Ideāli piemērots mājas birojiem un nelieliem birojiem, Epson jaunais tintes sistēmas printeris ietver pietiekami daudz tintes, lai izdrukātu 11 000 lapas1,3 un sniegtu biznesa kvalitātes izdruku.

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri