Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Samsung SUHD televizori - ko tādu jūs vēl neesat redzējuši!

 

Iegādāties Samsung SUHD televizoru

Pārsteidziet sevi ar Samsung SUHD TV sensacionālo attēla kvalitāti. 'Samsung jaunajā displejā izmantotās tehnoloģijas (Nano Crystal Color, Peak Illuminator un SUHD Re-mastering Engine) ļauj uztvert vēl neredzētu krāsu spožumu un kontrasta asumu. Radot skatītājā notikumu klātesamības sajūtu, SUHD TV iezīmē jaunu standartu augstākās klases displeju jomā.

NANO CRYSTAL COLOR

SUHD TV attēlo plašāku dabisko krāsu spektru. Izmantojot Nano Crystal Color tehnoloģiju, krāsas tiek attēlotas precīzāk, lai ekrānā redzamais būtu maksimāli pietuvināts realitātei. Izjūtiet atšķirību, ko ekrānā rada realitātes krāsu bagātība.

 


IZGAISMOTĀJS

Attēls burtiski atdzīvojas, kad ar Samsung Peak Illuminator tehnoloģijas palīdzību krāsu spilgtums sasniedz maksimālo līmeni. Pateicoties paneļa jaunajai šūnu struktūrai, SUHD TV ir lielāks gaismas caurlaides koeficients nekā parastam UHD televizoram. Turklāt HDR (High Dynamic Range) tehnoloģija palīdz ietaupīt enerģiju melnajos apgabalos, lai paspilgtinātu spožos apgabalus bez papildu enerģijas patēriņa. Jūs izjutīsiet klātesamības efektu, ko rada krāsu intensitāte.

 

PRECISION BLACK PRO

Iedomājieties tumšu ielu tumšā naktī – un garām paiet melns kaķis. Iepriekš kaķi nevarētu skaidri saredzēt, bet tagad to var saskatīt pavisam skaidri, pateicoties lielākam kontrastam. Gaismas optimizācijas uzlabots kontrasts un lielāks tumšošanas bloku skaits

 

 

SUHD PĀRPIRMVEIDES PROGRAMMA

Pateicoties Samsung unikālajam pārpirmveides algoritmam, video, kas nav veidots SUHD formātā, tiek analizēts un pārpirmveidots, lai tā saturu varētu parādīt pēc iespējas tuvāk iecerētajam.

*Attēla kvalitāte var mainīties atkarībā no oriģināla avota plūsmas.

 

 

UHD UPSCALING

Arī skatoties saturu, kas neatbilst UHD kvalitātei, attēla kvalitāte tiek būtiski uzlabota gandrīz līdz UHD(4K) līmenim, pateicoties Samsung UHD Upscaling attēlu apstrādes tehnoloģijai.

 

 

TIZEN

Kopš 2015.gada Samsung TV tiek izmantota TIZEN operētājsistēma, kas atvieglo un vienkāršo saskarni. Skatoties TV, vienkārši pārvietojiet kursoru lejup pa ekrānu un ekrānā automātiski parādīsies jūsu iecienītākā Smart TV izvēlne. Piekļuve tiek nodrošināta daudz ātrāk, jo TV atmiņā ir saglabātas jūsu iepriekšējās izvēles.

 

 

ĒRTA KOPLIETOŠANA

Mobilo ierīču un TV koplietošana ir kļuvusi vēl ērtāka. TV saturu var skatīties mobilajā ierīcē, un ar vienu klikšķi pārslēgties no mobilās ierīces uz TV. Izveidot savienojumu ir pavisam vienkārši, un koplietošana nesagādā nekādas grūtības.

 

 

STILĪGS DIZAINS

Samsung dizains piešķir jaunu jēgu TV skatīšanās pieredzei. Stilīgais izliekums piesaista, radot notikumu klātesamības efektu, un paspilgtina ikvienu TV uztveres aspektu. Ļaujieties sajūtām un izbaudiet telpisko attēlu.


MALIŅAS SLĪPINĀJUMS (JS9500)

Maliņas slīpinājums vizuāli padziļina TV ekrānu, pastiprinot klātesamības efektu, un rada greznas gleznas iespaidu, papildinot ieliektās formas telpiskumu.

 

RIEVOTĀ VIRSMAS APDARE (JS9000)

Rievotā izliekuma apdare izceļ tā eleganci. Tā kā apdare ir gan korpusa priekšā, gan aizmugurē, šis televizors atstāj augstākās kvalitātes iespaidu visapkārt. Eleganta virsmas apdare un detaļu izsmalcinātība.

 

IELIEKTAIS EKRĀNS

Ekrāns ieliekums ir veidots optimālā leņķi, lai iesaistītu skatītāja uztveri ekrānā notiekošajā. Ieliektais ekrāns gādā par attēla telpiskumu neatkarīgi no skatpunkta – ikviens var baudīt attēlu no jebkura vietas, arī no sāniem.

 

 

 

 

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri