Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Jaunie Samsung Galaxy A3 un A5 viedtālruņi jau klāt!

No šī mēneša Euronics ir papildinājis savu viedtālruņu modeļu klāstu ar jaunajiem Samsung Galaxy A3 un A5 viedtālruņiem. Pirmie Samsung Galaxy A sērijas viedtālruņi ir kompānijas plānākie viedtālruņi, turklāt apgādāti ar metāla korpusu un vairākām advancētām opcijām. Tiem ir 5 megapikseļu priekšējā kamera un mūsdienīgas sociālo tīklu funkcijas. Ar 5 MP priekšējo kameru ir ērti uzņemt izteiksmīgus un kvalitatīvus pašportreta foto. Tādas novatoriskas fotografēšanas funkcijas kā, piemēram, Wide Selfie jeb panorāmas pašportreta režīms, Palm Selfie, animēts GIF attēls, Beauty Face iestatījums ļaus jums automātiski uzņemt atraktīvus selfijus augstā izšķirtspējā.

Nopirkt Samsung Galaxy A3   Nopirkt Samsung Galaxy A5


Izcils metālisks dizains un stilīgas krāsas

Samsung GALAXY A sērijas viedtālruņi ir pirmie Samsung viedtālruņi, kura korpuss ir pilnībā izgatavots no metāla. Tas var lepoties gan ar novatorisku un greznu dizainu, gan arī ar satriecošu HD sAMOLED displeju. Turklāt unikālās krāsas un specifikācija ļauj izvēlēties personībai un stilam piemērotāko Samsung GALAXY A versiju.

Viedāka pašportretu uzņemšana

Pašportretu uzņemšanai izmantojiet balsi vai plaukstu, un draugi domās, ka jūs visur dodaties kopā ar personīgo fotogrāfu. Ar jaunākās attēla noteikšanas un balss atpazīšanas programmatūras palīdzību šie viedtālruņi sasniedz jaunu pašportretu uzņemšanas līmeni.

 

Grupu pašportreti, iekļaujot vairāk draugu

Jums ir ļoti daudz draugu, un beidzot viņi visi var iekļauties vienā tālruņa uzņēmumā! Jaunā funkcija Platais pašportrets ļauj izveidot izcilu panorāmas veida grupas pašportretu, sapludinot trīs (kreisās puses / vidusdaļas / labās puses) uzņēmumus. Tagad varat fotoattēlā ietvert visus draugus līdz 110° tvērumam portreta režīmā un 120° tvērumam ainavas režīmā. Turklāt automātiskās rediģēšanas funkcijas jums palīdzēs iegūt optimālu izskatu jebkurā uzņēmumā.

Pielāgojams displejs un skaņa

Alive Super Amoled displejs un Adapt displejs nodrošina reālas krāsas, kas inteliģenti pielāgojas videi. Izmantojot automātisko audio regulēšanu, tas automātiski palielina vai samazina skaļumu, reaģējot uz apkārtējo fona troksni.

 

 Izbaudiet pašportretu uzņemšanu ar animācijas GIF

Dažkārt notikumu atspoguļošanai nepietiek ar vienu fotoattēlu. Viedtālruņu pašportrets ar animāciju ļauj iemūžināt ilgākus brīžus, uzņemot līdz 20 nepārtrauktiem fotoattēliem un filmas vietā izveidojot kopīgojamu GIF.

Jauns interfeiss un skaņa

Viedtālruņu jaunizstrādātais interfeiss piedāvā daudzveidīgu maināmo dizainu klāstu. Turklāt varat izvēlēties tieši noskaņojumam un stilam atbilstošus, īpaši izstrādātus, jaunus zvanu signālus, kā arī ieslēgšanas, skāriena un paziņojumu toņus.

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri