Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

JAUNUMS! Pirmais viedtālrunis ar unikāli izliektu ekrānu!

No šīs nedēļas Euronics veikalos ir pieejams Samsung vēsturē pirmais viedtālrunis ar unikāli izliektu ekrānu – Samsung Galaxy Note Edge. Tirdzniecībā šis viedtālrunis ir ļoti ierobežotā eksemplāru skaitā un no visiem elektrotehnikas mazumtirdzniecības veikaliem - nopērkams tikai EURONICS.

 

Unikāls un pilnīgi revolucionārs dizaina pavērsiens

Ierīces unikālais izliektais Edge ekrāns nodrošina ātru piekļuvi bieži lietojamām lietojumprogrammām, brīdinājumiem un ierīces funkcionalitātei, pavelkot ar īkšķi, pat tad, ja vāciņš ir aizvērts. Tā pat jūs varat saņemt paziņojumus tieši Edge ekrānā, kamēr skatieties video, netraucējot skatīšanos.

Nopirkt Samsung Galaxy Note Edge

Papildu bauda

Visi paziņojumi ir pārvietoti uz Edge ekrānu, tāpēc vienmēr varat fokusēties galvenajam saturam ar pavisam nelieliem pārtraukumiem. Noformējiet Edge ekrānu kā vēlaties, atzīmējiet un iesāciet savu dienu ar svaigu informāciju vai izgreznojiet ar jaukiem attēliem no galerijas vai citiem attēliem. Palieciet pie sev vissvarīgākās tēmas.

Pirmšķirīgs ekrāns (Quad HD Super AMOLED displejs)

Kristāldzidrie attēli ļauj skatīt tādas ainas, kādas parasti cilvēka acs nespēj saskatīt. Precīzais krāsu piesātinājums un 5,6 collu Quad HD Super AMOLED displeja augstā izšķirtspēja nodrošinās tik plūstošu un dzīvīgu krāsu izjūtu, it kā attēlotās ainas tiktu aplūkotas dzīvē. Augstā izšķirtspēja nodrošina fantastisku skatīšanās kvalitāti. Lieliski optimizēts pārlūkošanai tīmeklī un e-grāmatu lasīšanai.

 

 

Spilgti un skaidri attēli ar uzlaboto kameru

Tumsa nav šķērslis — arī šādos apstākļos netiek palaisti garām labākie brīži. Uzņemiet spilgtākus un skaidrākus attēlus, izmantojot aizmugures un priekšpuses kameru. 3,7 MP priekšpuses kamera ar F1.9 objektīvu un 16 MP Smart OIS aizmugures kameru ļauj neticami kvalitatīvi iemūžināt ik mirkli pat tumšā vidē.

 

 

 

 

 

Funkcija Smart Select

Brīvi izvēlieties tekstu un saturu jebkurā ekrānā Izmantojot S Pen irbuli, varat viegli izvēlēties vajadzīgo saturu jebkurā tekstā, ekrānā un lietojumprogrammās. Apkopojiet visu izvēlēto vienuviet un koplietojiet un saglabājiet vienlaikus.

 

 

 

Darbs bez aizķeršanās, vairākuzdevumu režīms

Ātra uzlāde, izcila veiktspēja. Īsāks uzlādes laiks, ilgāks lietošanas laiks

Vairāklogu režīms. Veiciet darbu elastīgi, vienā ekrānā pārvaldot vairākas lietojumprogrammas vienlaikus, izmantojot vienkāršus žestus.

Uzlabojot uzlādes ātrumu, ir būtiski palielinājies gaidīšanas režīma ilgums. 30 minūšu laikā tālrunis tiek uzlādēts no nulles līdz 50% (parasti šis process ilgst 55 minūtes). Tālrunis ir tikai jāpievieno kontaktam, un jūs varat bez steigas veikt savus ikrīta darbus. Steigas gadījumā izmantojiet īpašo enerģijas taupīšanas režīmu.

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri