Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Jaunais Appe iPad Air 2 - vēl plānāks, vēl vieglāks un vēl jaudīgāks!

Tik spējīgs, ka negribēsi izlaist no rokām.

Apple iPad Air 2 korpuss ir tikai 6,1 mm biezs, kas padara šo ierīci par vienu no plānākajiem planšetdatoriem pasaulē. Tas ir par 18% plānāks salīdzinājumā ar iepriekšējo iPad Air un sver nieka 437 gramus.

Nopirkt Apple iPad Air 2

Ne jau vienkārši plānāks displejs. Labāks displejs.

Planšetdatora displeja izmērs ir 9,7 collas ar 2048×1536 izšķirtspēju. Lai izveidotu pārsteidzoši plāno iPad Air 2 siluetu ir izmantota jauna tehnoloģija, kā rezultātā tika pārveidots Retina displejs– tā trīs slāņi tika savienoti vienā. Tas displeju ne tikai padara plānāku, bet arī labāku, jo krāsas nu ir košākas un kontrasts lielāks. Papildus jaunais displejs samazina atspīdumu par 56 % ar kuru iPad Air 2 displejs ir vismazāk atstarojošais planšetes displejs pasaulē.

Zvērīga jauda. Smalkā formā.

iPad Air 2 ir ne tikai plānāks, bet arī daudz jaudīgāks. Tam ir radīts jauns procesors A8X, ar kuru CPU un grafikas veiktspēja ir ievērojami labāka nekā tā priekšgājējiem. Patiesībā iPad Air 2 ar savu 64 bitu datora cienīgo sistēmas arhitektūru ir tikpat jaudīgs kā daudzi personālie datori. Tajā pat laikā netērējot daudz enerģijas, akumulators darbojas līdz pat 10 stundām.  

 Unikāls drošības risinājums – tava pirksta nospiedums.

iPad Air 2 ir iebūvēta unikālā Touch ID tehnoloģija. Tā ir vēl nepieredzēta līmeņa aizsardzība, jo izmanto dabas radīto, neatkārtojamo paroli – pirksta nospiedumu. iPad Air 2 var atbloķēt ar vienu vienīgu pieskārienu. Bet Touch ID neaprobežojas tikai ar to. Ar to vari arī droši iepirkties iTunes, iBooks un App Store.

Divas lieliskas kameras.

Jaunā iSight kamera ir līdz šim labākā iPad kamera, kas ir radīta. Tai ir moderna optika, uzlabots sensors un jaudīgs, Apple veidots attēla signāla procesors. Ir arī jaunas funkcijas – panorāma, time-lapse video, palēninātais video, sērijfoto un taimera režīms. Priekšpusē novietotā FaceTime HD kamera arī ir pārveidota, un tagad tai ir labāks sensors un vairāk pikseļu, kas ļauj uzņemt labākas bildes sliktā apgaismojumā.

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri