Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Jaunākais Samsung veikums Galaxy Note 4 ir klāt!

Samsung kompānijas jaunākais veikums - Samsung Galaxy Note 4 jau pieejams Euronics veikalos.

 


Pirmšķirīgs ekrāns

Super AMOLED ekrāns ar Quad HD (2560x1440) izšķirtspēju tagad sniedz vēl detalizētāku un dzīvīgāku attēlu ar augstu kontrastu. Augstā izšķirtspēja nodrošinās tik plūstošu un dzīvīgu krāsu izjūtu, it kā attēlotās ainas tiktu aplūkotas dzīvē. AMOLED ekrāns nodrošina fantastisku skatīšanās kvalitāti. Tagad pārlūkot un lasīt web lapas un e-grāmatas varēsi ar vieglumu, un pat pavisam smalks teksts nenogurdinās acis.

Spilgti un skaidri attēli ar uzlaboto kameru

Viedtālruņa arsenālā ir 16 MP kamera, kas aprīkota ar viedo optisko attēla stabilizāciju, novēršot kameras trīcēšanu un kustības. Kamera ļauj neticami kvalitatīvi iemūžināt ik mirkli pat tumšā vidē. Papildus viedtālrunim ir arī 3,7 MP priekšējā kamera, kas apveltīta ar F1.9 objektīvu, kas iepriecinās visus pašportretu un videozvanu fanus.

Fotoattēla piezīme

Jauns piezīmju veikšanas veids. Veiciet savas piezīmes. Uzņemiet fotoattēlus ar fotoattēla piezīmi un nekavējoties no analogā uz digitālo. Ar S Pen varat rediģēt piezīmes, mainīt krāsas un iekļaut papildu piezīmes.

Uzlabots S Pen irbulis

Viena no pati galvenajām priekšrocībām Galaxy Note sērijas viedtālruņiem vienmēr ir bijis S Pen irbuļa spiediena jutīgums. Jaunajam Galaxy Note 4 S Pen uzlabotais irbulis nu ir kļuvis gluži kā pildspalva. Palielinot spiediena jutīgumu, S Pen irbulim ir uzlabota digitālā rokraksta iespēja. Tagad jūs varēsiet rakstīt, veidot zīmējumus un uzmetumus vēl vieglāk un vēl precīzāk.


Ātra uzlāde, izcila veiktspēja

Īsāks uzlādes laiks, ilgāks lietošanas laiks. Uzlabojot uzlādes ātrumu, ir būtiski palielinājies Galaxy Note 4 gaidīšanas režīma ilgums. 30 minūšu laikā tālrunis tiek uzlādēts no nulles līdz 50% (parasti šis process ilgst 55 minūtes). Steigas gadījumā Ultra Power Saving režīms uzturēs viedtālruņa pamatfunkcijas daudz ilgāk nekā parasti.

Funkcionāls premium klases dizains

Galaxy Note 4 dizainam ir premium klases metāla rāmis ar plūdeni izliektām korpusa līnijām, kas perfekti saplūst kopā ar ierīces ekrānu. Viegli teksturētā korpusa aizmugure ļauj ierīci komfortabli noturēt vienā rokā, kas samazina nejauša kritiena risku.

Apskatīt Samsung Galaxy Note 4

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri