Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

 

Samsung prezentē lokāmu UHD televizoru un ieliektu skaļruni!

Samsung Electronics Eiropas lielākajā sadzīves elektrotehnikas izstādē IFA 2014 prezentējis jaunus premium klases mājokļa elektrotehnikas produktus – plašu ieliekto televizoru un audio sistēmu klāstu, kā arī dažādas mājsaimniecības ierīces.

„Mēs esam jauna TV skatīšanās laikmeta priekšgalā, kur galvenais elements ir ekrāna ieliekums – vienkāršs, bet spēcīgs dizaina risinājums, kas bagātina skatīšanās baudījumu un izjūtas,” sacīja Samsung Electronics vizuālo ekrānu biznesa nodaļas izpildviceprezidents Hjunsuks Kims. „IFA 2014 izstāde ir aizraujošs notikums, kurā varam visai pasaulei parādīt ieliektā ekrāna spēku. Mēs vēlamies, lai ieliektās formas televizori kļūtu par ierastu produktu cilvēku mājokļos, bagātinot skatīšanās prieku.”

Lokāms UHD (sevišķi augstas izšķirtspējas) televizors un ieliektie risinājumi


IFA 2014 izstādē Samsung prezentējis pasaulē pirmo un lielāko lokāmo televizoru, kas būs pieejams Eiropas tirgū. Lokāmais UHD televizors ir aprīkots ar 105 collu izmēra UHD izšķirtspējas ekrānu (proporcijas 21:9), kas spēj mainīt savu formu no plakanas uz ieliektu, tādējādi ļaujot lietotājiem izlemt, kā viņi vēlas baudīt TV pārraides – uz ieliekta vai plakana ekrāna.

Samsung prezentējis arī līdz šim Eiropas tirgū visplašāko ieliekto televizoru klāstu, kurā ietilpst 17 dažādi TV modeļi FHD, UHD un LED kategorijās ar izmēriem no 48 līdz 105 collām. UHD televizors ar 105 collu ekrānu ir šobrīd pasaulē lielākais ieliektās formas UHD televizors, tam ir 21:9 malu proporcijas ekrāns un jaudīgs 160 W iebūvētais skaļrunis.

Apskatīt Samsung ieliektos televizorus

Ieliektā skaņas josla


Samsung prezentējis arī pasaulē pirmo ieliektās formas Soundbar skaņas joslu, kas radīta ideālai saderībai ar Samsung ieliektajiem televizoriem. Tās ieliekuma forma ir tāda pati kā Samsung ieliektajiem UHD televizoriem, nodrošinot telpisku un jaudīgu skanējumu. Šis produkts ir saderīgs ar Samsung 55 un 65 collu ieliektajiem televizoriem.

Jaunā ieliektā skaņas josla ir aprīkota ar diviem skaļruņiem, katrs izvietots savā pusē, tādējādi radot telpisku audio skanējumu. Lietotājam draudzīgās funkcijas ir pārvaldāmas ar Samsung televizora pulti, savukārt skaņas joslu pie televizora var pievienot bezvadu režīmā ar TV SoundConnect funkciju.

Samsung ieliektā Soundbar HW-H7501 skaņas josla Baltijas valstu tirgū nonāks šī gada septembra beigās.

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri