Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Samsung prezentē jaunu planšetdatoru Galaxy Tab S!

Samsung Electronics prezentējis jauno Galaxy Tab S – šobrīd pašu plānāko un vieglāko Samsung planšetdatoru ar vismodernāko Super AMOLED tehnoloģijas ekrānu, plašu premium satura klāstu un nepārspējamām izklaides iespējām. Izcili elegantais un vienlaikus arī praktiskais Galaxy Tab S planšetdators piedāvā arī uzlabotus produktivitātes rīkus un ērtāku vairāku darbību veikšanas funkcionalitāti.

Nozarē labākais mobilās ierīces ekrāns – Super AMOLED

Galaxy Tab S ir apveltīts ar jaunākās paaudzes mobilo ierīču ekrāna tehnoloģijām, nodrošinot bagātīgu un detalizētu krāsu paleti. Industrijā spēcīgākais Super AMOLED ekrāns sniedz izteiksmīgākus un daudz realitātei pietuvinātākus attēlus, melnās detaļas padarot vēl tumšākas, bet baltās – spilgtākas. Pateicoties speciālām tehnoloģijām Super AMOLED ekrānā attēls ir viegli saskatāms arī ārā un pat spilgtā saulē.


Galaxy produktivitātes funkcijas efektīvākam darbam

Galaxy S Tab nodrošina pilnveidotu produktivitātes rīku un drošības funkciju klāstu ērtākai uzdevumu režīma izmantošanai. Ar zvanu pāradresēšanas funkciju SideSync 3.0 aplikācijā lietotāji var savā planšetdatorā ērti veikt tālruņa zvanus no sava viedtālruņa, lai arī kur tas mājoklī atrastos. Galaxy Tab S lietotāji var pilnvērtīgi izmantot arī vairākuzdevumu režīmu, vienlaicīgi sērfojot internetā, skatoties video, koplietojot dažādu saturu un tai pašā laikā arī veicot tālruņa zvanus. Izmantojot Quick Connect funkciju, Galaxy Tab S prot veikli sameklēt un pievienoties tuvumā esošajām ierīcēm, lai viegli ar tām koplietotu saturu. Multi User Mode funkcija ļauj lietotājiem radīt savus personalizētos profilus, kas pieejami izmantojot pirkstu nospieduma skeneri. Savukārt bērnu režīms dāvā īpaši pielāgotu vidi un bērniem piemērotas aplikācijas.

Samsung Galaxy Tab S planšetdators būs pieejams ar dažādām savienojamības iespējām: Wi-Fi, Wi-Fi un 4G, un ar 16 vai 32* GB iebūvēto atmiņu + microSD atmiņas karšu lasītāju (līdz 128 GB). Lietotājiem būs arī iespēja izvēlēties ierīci ar 10,5 collu vai 8,4 collu ekrānu un titāna bronzas vai mirdzoši baltas krāsas korpusu.

Jauno planšetdatoru jau var iegādāties visos Euronics veikalos.

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri