Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Pasaulē pirmais ieliektais UHD TV tagad arī Euronics veikalos!

Ar jauno izliekto dizainu, UHD un paplašinātajām Samsung Smart TV funkcijām Samsung sniedz lietotājiem jaunu izklaides pieredzi.

Gūsti visaptverošu skatīšanās pieredzi

Uzsākot pilnīgi jaunu televīzijas ēru, Samsung sapludina inovatīvo izliekto TV dizainu ar UHD tehnoloģijām. Šie televizori pašos pamatos maina veidu, kā cilvēki skatās TV. Izliektais ekrāns rada klātbūtnes sajūtu, kādu nespēj sniegt plakanie ekrāni, turklāt platākais skatīšanās laukums rada panorāmas efektu, kas liek displejam izskatīties lielākam, nekā tas ir patiesībā. Izliektais dizains uztur līdzsvarotu un vienmērīgu skatīšanās distanci, savukārt uzlabotais skata leņķis un augstāks kontrasts no dažādiem skatupunktiem pārliecina ikvienu skatītāju, ka tieši viņš izvēlējies vislabāko sēdvietu istabā. Lai palielinātu izliekto televizoru priekšrocības, Samsung izstrādājis optimālu 4200R izliekumu, kas nodrošina vislabāko attēla kvalitāti, skatoties no 3-4 metru attāluma. Izliekuma un UHD tehnoloģijas kombinācija rada absolūti ieskaujošu skatīšanās pieredzi – krāšņas krāsas, attēla skaidrība un detalizācija liek noticēt, ka acu priekšā ir nevis televizora ekrāns, bet gan reāla dzīva aina.

UHD televizori, kuru izšķirtspēja četrkārtīgi pārsniedz Full HD, piedāvā nepārspētu attēla kvalitāti. Pateicoties UHD Upscaling tehnoloģijai, kas pieejama visos Samsung UHD televizoros, skatītāji saņem labāko iespējamo attēlu neatkarīgi no signāla avota. Šī tehnoloģija ar unikālu četru pakāpju procesu, kas ietver signāla analīzi, trokšņu samazināšanu, detalizācijas analīzi un izšķirtspējas uzlabošanu, pārvērš Full HD, HD un zemākas izšķirtspējas saturu gandrīz UHD līmeņa attēlā.

Tagad gudrāki, vieglāki un ātrāki

Samsung Smart TV ir kļuvuši vēl vieglāki, ātrāki un izklaidējošāki. Jaunā Multi-Link funkcija ļauj uz lielajiem ekrāniem darīt vairākas lietas vienlaikus, piemēram, sadalīt ekrānu, lai skatīšanās laikā labajā ekrāna pusē meklētu saistītu informāciju interneta pārlūkā, YouTube vai citā kanālā.

Pateicoties uzlabotam četrkodolu procesoram, jaunais Smart TV ir kļuvis neticami ātrs. QuadCore Plus ir divas reizes ātrāks. Tas operatīvi ielādē saturu un nodrošina ātrāku navigāciju Smart TV. Instant On rūpējas, lai televizors ieslēgtos ātrāk nekā jebkad. Samazinot gaidīšanas laiku, Samsung palīdz patērētājiem piekļūt izklaidei bez liekas vilcināšanās.

Ieliektie UHD televizori

 

 

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri

  • jAZEPS

    19.04.2014 18:46


    Drīz Teļus būs kas vairāk par realitāti!!!!:D