Klientu serviss
Pr-Pk 10-18:00

67218560, 25404030
27338884

 

Pasaulē pirmais 84" LG Ultra HD televizors

Augstākās izšķirtspējas televizors LG 84LM960V – tas ir pirmais pasaulē televizors ar diagonāli 84", kurš izmanto 4K UHD tehnoloģiju, pateicoties kurai tiek nodrošināts spilgts un skaidrs attēls, pat skatoties no neliela attāluma. Televizors LG ULTRA HD ielūdz Jūs jaunā skatīšanās līmenī ar pārsteidzošo izšķirtspēju 3840x2160, nodrošinot neparasti spilgtu un dzidru attēlu. Tam ir 4 reizes vairāk pikseļu nekā pie Full HD izšķirtspējas un 8 reizes vairāk nekā HD. Izbaudiet visnevainojamāko attēla kvalitāti visā televizoru vēsturē.

IPS panelis

ULTRA HD televizora skatīšanās leņķa un kvalitātes noslēpums slēpjas panelī. Tāpat kā pupiņu kvalitāte nosaka kafijas kvalitāti, tā arī paneļa kvalitāte nosaka televizora kvalitāti. LG izmantotais IPS panelis ir iemesls, kāpēc LG ULTRA HD televizoriem ir dzidrāki, nemainīgāki un izturīgāki ekrāni.

Gigantisks 84“ ekrāns

LG vienmēr nodrošina lielisku attēla kvalitāti, pat ultralielajā 84 collu ekrānā. Displeja izmērs, kas atbilst četriem 42 collu televizoriem, jums piedāvās elpu aizraujošas skatīšanās iespējas.

Magic Remote tālvadības pults

  • Norādiet un noklikšķiniet, velciet un nometiet: pele, kas darbojas kā tālvadības pults. Vienkārši norādiet, noklikšķiniet un nometiet jebkurā LG televizora ekrāna vietā.
  • Lapas ritināšana: intuitīva vadība ar peles tipa tālvadības pulti. Ērti ritiniet uz augšu un uz leju tīmekļa pārlūkā gluži tāpat kā ar peli. Ritināšana ļauj vieglāk nekā jebkad agrāk pārslēgties starp televīzijas kanāliem.
  • Vienkārša vadība ar žestiem: izpildiet sarežģītas komandas ar vienkāršu žestu un ietaupiet laiku.
  • Meklēšana ar balsi: rakstīšanas vietā izmantojiet balss ievadi. Universāla meklēšana, teksta ievade sabiedriskajos tīklos un meklēšana internetā, izmantojot balsi.


2.2 Skaļruņu sistēma

Izbaudiet tādu skaņas bagātību, ko nespēj nodrošināt neviens cits televizors. Ar 50 W skaņu, kas plūst no 2.2 skaļruņu sistēmas, LG ULTRA HD televizoram ir divi zemfrekvences skaļruņi, kas sniedz jūsu ausīm tādu pašu neticamu dziļumu un dzīvīgumu, ar kādu ekrāns priecē jūsu acis. Tagad varat izbaudīt kinoteātra prieku savās mājās.

LG SMART TV

Vienkāršā, ērti lietojamā funkcija Smart Home ar pielāgojamām iespējām ļauj jums pavadīt mazāk laika, regulējot iestatījumus, un vairāk laika — izbaudot jūsu televizora iespējas.

Funkcija Smart Share

Pārlūkojiet un kopīgojiet failus no ārējām ierīcēm sava televizora lielajā ekrānā vai skatieties televizoru citā viedierīcē, izmantojot LG Smart TV viedās kopīgošanas funkciju Smart Share™. Uzņēmums LG piedāvā īstu Smart TV tehnoloģiju, kas ļauj to vieglāk nekā jebkad agrāk savienot ar citām ierīcēm. Izbaudiet jebkuru saturu bez ierobežojumiem.

3D attēls bez mirgoņas

Atšķirībā no tradicionālajiem 3D televizoriem LG CINEMA 3D Smart TV televizora attēlam nav mirgoņas, un tas nodrošina spilgtākus 3D attēlus. Tas ir saudzīgs acīm, taču nodrošina skaidru un izteiksmīgu 3D attēlu, kas burtiski rada realitātes sajūtu.

Nopirkt televizoru LG 84LM960V

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

CAPTCHA
Lūdzu ievadīt drošības kodu

Saglabāt

Komentāri