Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

 

Izvēlieties pareizo objektīvu katram fotoattēlam

Izmantojot kameru ar nomaināmu objektīvu, piemēram, Samsung NX, tiek nodrošināta visdažādāko iespēju pieejamība. Neraugoties uz to, vai izmantojat tālummaiņas objektīvu attālas ainavas uzņemšanai vai makro objektīvu kukaiņa spārna detaļu iemūžināšanai, nomaināmie objektīvi jūs sagatavo visām fotografēšanas iespējām.

Lai maksimāli izmantotu kameru ar maināmo objektīvu, uzziniet vairāk par dažādiem objektīvu veidiem un to, kā izvēlēties pareizo objektīvu katram fotografēšanas veidam.

 

Tālummaiņas objektīvi

Tālummaiņas objektīvs ļauj uzņemt attālu objektu skaidrus, satriecošus attēlus, tomēr tas nav viss. Izvēlieties tālummaiņas objektīvu elastīgai fotografēšanai dažādās situācijās.

Ainavu fotoattēli Wide Zoom (Plata tālummaiņa) objektīvs (12-24 mm)

Pilsētas apvāršņa vai gleznaina horizonta uzņemšanai izmantojiet Wide Zoom objektīvu. Tā ātrā un klusā automātiskā fokusēšana un izcilā izšķirtspēja ļauj vienā mirklī uzņemt dinamiskus fotoattēlus. Turklāt objektīva nelielais fokusa garums ļauj uzņemt platus attēlus pat priekšmeta tuvumā.

Daudzfunkcionālisms Standard Zoom (Standarta tālummaiņa) objektīvs (18-55 mm)

Standard Zoom objektīvs ir daudzpusīga izvēle tad, ja līdzi var paņemt tikai vienu objektīvu. Tā skata leņķis aptver diapazonu no vidēji plata objektīva līdz vidējas tālummaiņas objektīvam, ļaujot tvert gan portretus, gan ainavas, gan arī visu pārējo.

Daudzfunkcionalitāte ceļā Standard Zoom (Standarta tālummaiņa) objektīvs (20-50 mm)

Vēl labākai mobilitātei izvēlieties kompaktāko Standard Zoom objektīvu. Tā 20-50 mm fokusa garums ir nedaudz šaurāks par Standard Zoom objektīvu (18-55), bet šī nelielā atšķirība ļauj sakļaut objektīvu līdz kompaktam 40 mm augstumam, līdz ar to tas ir pietiekami mazs, lai ietilptu kabatā.

Dabas fotoattēli Tele Zoom (Teleskopisks tālummaiņas) objektīvs (50-200 mm)

Tiem, kuri augstu vērtē ne tikai dabu, bet arī savu drošību, laba izvēle ir liela diapazona objektīvs, piemēram, Tele Zoom. Tā lielais fokusa attālums un iebūvētais objektīva maiņas attēla stabilizētājs ļauj tvert skaidrus, detalizētus fotoattēlus no droša attāluma. Kaut arī tālummaiņas objektīvs nekad nav tik mobils kā citi objektīvi, Tele Zoom ir kompakts attiecībā pret savu fokusa garumu: tikai 70 x 100,5 mm un 417 grami.

Atvaļinājumu video Super Zoom (Īpašas tālummaiņas objektīvs) (18-200 mm)

Super Zoom objektīvs ar savu plaša diapazona fokusa garumu ir daudzpusīgs piederums, ko paņemt līdzi atvaļinājumā. Ar Super Zoom var tvert itin visu no ainavas līdz tuvplāna uzņēmumiem, un tā Voice Coil motors, automātiskās fokusēšanas atbalsts un ātrā tālummaiņas atsekošana padara to izcili piemērotu arī augstas kvalitātes video uzņemšanai.

Prime objektīvi

Prime objektīva fiksētais fokusa attālums gādā par tā vieglumu un mobilitāti, bet platākais atvērums nodrošina satriecoši spilgtus fotoattēlus.

Dabiski fotoattēli Standard Prime (Standarta primārais) objektīvs (30 mm)

Tā dēvētais “standarta” objektīvs ir vienkāršs (ne telefoto, ne platleņķa) objektīvs. Tas uztver objektus kā ar neapbruņotu aci. Izmantojiet Standard Prime objektīvu, lai tvertu reālistiskus fotoattēlus, kuros nav mainīti dabiskie vizuālie efekti, piemēram, perspektīva, deformācija un lauka dziļums.

Portreti Standard Prime objektīvs (45 mm)

Standard Prime objektīvs ir ideāli piemērots portretu fotografēšanai. Standard Prime objektīva nelielais lauka dziļums ļauj pilnībā koncentrēties uz portreta objektu, vienlaikus mīkstinot fonu. Šis kompaktais un vieglais objektīvs ir lieliski ievietojams kameras somā.

Plaša ainava Wide Prime (Plats primārais) objektīvs (16 mm)

Šis plānais un vieglais pankūkveida objektīvs veido lielisku līdzsvaru starp mobilitāti un augstu sniegumu. Pateicoties īpaši spožajam F2.4 atvērumam un platajam fokusa dziļumam, izcilus ainavas uzņēmumus var iegūt pat no attāluma. Wide Prime objektīvs (tāpat kā citi platie objektīvi) ir arī lieliska izvēle uzņēmumiem šaurās telpās.

Ainava Wide Prime (Plats primārais) objektīvs (20 mm)

Wide Prime objektīvam ir nedaudz platāks skata leņķis kā Standard Prime objektīvam, un ar to var uzņemt plašākas ainavas, piemēram, pilsētas skatus un pieminekļus, saglabājot dabisku perspektīvu un maksimālu spilgtumu. Tas ir īpaši portatīvs, pateicoties kompaktajam lielumam, kas raksturīgs visiem pankūkveida objektīviem.

Mākslinieciski portreti Premium Portrait (Izcils portreta) objektīvs (85 mm)

Premium Portrait objektīva F1.4 atvērums ļauj veidot izcilus ārpusfokusa efektus un spilgtus augstas izšķirtspējas attēlus, uzņemšanā izmantojot arī ļoti mazu lauka dziļumu. Profesionāļa padoms: atvērumu atveriet pakāpeniski, lai izvairītos no pārāk sekla lauka dziļuma un atvieglotu fokusēšanu uz priekšmetiem.

Speciālie objektīvi

Lai uzņemot iegūtu īpašus rezultātus, piemēram, īpašus tuvplānus vai 3D video, varat izmantot specializētu objektīvu, kas īpaši izstrādāts vēlamajam uzņēmuma veidam.

Īpaši tuvplāna fotoattēli Macro (Makro) objektīvi (60 mm)

Makro objektīviem ir raksturīgs radikāli samazināts fokusa garums, lai tvertu dzīvus, detalizētus augstas izšķirtspējas tuvplānus, kuros var būt jebkāds objektu daudzums. Macro objektīvs ir populārs dabas objektu, piemēram, ziedu un kukaiņu, uzņemšanai, jo tam ir kluss virsskaņas motors, lai netraucētu objektu, kā arī stabilizējoša OIS funkciju, lai samazinātu kameras veidotos izplūdumus.

Augstas izšķirtspējas 3D fotoattēli un video Mid-Telephoto (Vidējs telefoto) 2D/3D objektīvs (45 mm)

Vienkārši nospiežot pogu, pārslēdziet Mid-Telephoto objektīvu 3D režīmā, lai tvertu dzīvīgus trīs dimensiju HD fotoattēlus un video atskaņošanai jebkurā monitorā vai televizorā ar 3D iespējām. Arī 2D/3D modelis, kuram ir tādas pašas 2D iespējas kā parastam vidējam telefoto objektīvam, ir lieliska izvēle satriecošiem portretu fotoattēliem.

Kameras sistēma ar maināmiem objektīviem — piemēram, Samsung NX kamerai pieejamais pilnais objektīvu klāsts — nodrošina daudzveidību jebkura attēla tveršanai. Turklāt zinot, kā izvēlēties izcilu objektīvu katrai situācijai, jūs varēsit uzņemt attēlus kā profesionālis.

 

Materiāls publicēts sadarbībā ar: 

Samsung

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri