Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

 

Kādu putekļu sūcēju izvēlēties automašīnas tīrīšanai?

Klāt pavasaris un kā ierasts, pavasaris ir tīrīšanas laiks. Laiks spodrināt savu automašīnu, pirmā pavasara saulīte ir mūs iepriecinājusi un nedēļas nogalē jau varēsim doties zaļumos piknikā!

Lai pienācīgi sagatavotu savu auto spožam iznācienam, būs nepieciešams pienācīgs aprīkojums, tajā skaitā piemērots putekļu sūcējs. Protams, mašīnas tīrīšanai vajadzīgs tāds putekļu sūcējs ar kuru var piekļūt grūti aizsniedzamās vietās. Ja tīrīsiet mašīnu vietā,kur tuvumā nav pieejama kontaktligzda, Jums būs nepieciešams putekļu sūcējs, kas darbojas no akumulatora. Šo putekļu sūcēju aptuvenās cenas ir sākot no 10 latiem!

Apskatīt no akumulatora darbojošos putekļu sūcējus

 

Pārdošanā pieejami arī putekļu sūcēji, kas darbojas no automašīnas piepīpētāja. Kā, piemēram, viens no variantiem, Electrolux automobīļu putekļu sūcējs (preces kods:ZB412C).

Electrolux rokas CYCLONIC tipa putekļu sūcējs uz ritenīšiem, kas darbojas no 12 V automašīnas piepīpētāja.

 

Apskatīt putekļu sūcēju

 

Šis automobīļu putekļu sūcejs ir kompakts un viegls, pateicoties kam to var ērti uzglabāt mašīnā, tas neaizņems daudz vietas un vienmēr būs pa rokai.

Tam ir turbo funkcija – netīrāku virsmu tīrīšanai, spraugu uzgalis grūti aizsniedzamām vietām, un mīkstā birstīte. Neskatoties uz putekļu sūcēja kompaktajiem izmēriem, šim putekļu sūcējam ir liels 700 ml konteiners ar divu veidu iztukšošanas funkciju, kā arī dubulta gaisa attīrīšana.

Ja vietā, kurā tīrāt mašīnu, piemēram, mājas pagalmā, Jums ir pieejama barošanas ligzda, kurai varat pieslēgt putekļu sūcēju, tad ieteicams izvēlēties jaudīgāku putekļu sūcēju.

Vai komplektu, piemēram, šim Bosch putekļu sūcējam komplektā iekļauts rokas putekļu sūcējs! Bosch putekļu sūcējs pateicoties savai 2000 W motora jaudai spēs ātri un efektīvi iztīrīt lielas platības, līdz ar to varēsiet šo putekļu sūcēju izmantot gan mājas tīrīšanai, gan auto uzpucēšanai! Ērtākai tīrīšanai putekļsūcējam ir 8 m garš vads, kas ļaus Jums piekļūt ar putekļu sūcēju līdz mašīnai.

Komplektā nāk līdzi arī mazais uzlādējamais rokas putekļu sūcējs, ko papildus varēsiet izmantot mašīnas tīrīšanā, to būs ērti uzglabāt automašīnā, lai tas vienmēr būtu pa rokai!

 

Apskatīt

 

 

Apskatīt visus putekļu sūcējus

 

Veikmsi darbā un, lai lielisks pavasaris!

  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri