Lai uzlabotu mājas lapas darbību, lūdzam Jūs piekrist sīkdatņu (cookies) izmantošanai. Sīkdatnes Jums ļaus redzēt precīzāku produkta informāciju un video, ko sniedz trešās puses. Sīkdatnes tiek izmantotas arī veikalu atrašanās vietas attēlošanai kartē. 
Visi sīkdatņu lietošanas nosacījumi ir pieejami šeit: Sīkdatņu izmantošanas nosacījumi.


Es piekrītu

Klientu centrs
Darba dienas 10:00-21:00
S-Sv 10:00-18:00

67 555 888

Kā pareizi kopt espresso aparātu, lai vienmēr baudītu lielisku kafiju?

Regulāra espresso aparāta tīrīšana atbrīvo aparātu no uzkrājušā kaļķakmens un eļļas paliekām, kas rodas kafijas pagatavošanas procesā un ar laiku var ietekmēt kafijas garšu. Ja periodiski tīrīsiet espresso aparātu, Jūsu kafijai vienmēr būs lieliska garša, kā arī tā Jūs paildzināsiet espresso aparāta kalpošanas ilgumu. 
Ikdienā:
 
Kārtīgi iztīriet espresso kafijas aparātu no kafijas biezumiem un izskalojiet dzirnaviņas zem tekoša ūdens (tiem aparātiem, kuriem ir izņemamas dzirnaviņas);
Ja izmantojat piena trauku, rūpīgi ar tvaiku iztīriet piena padeves trubiņu;
Pirms pieberiet kafiju, izlaidiet vienu ciklu vienkārši ar tīru ūdeni, bez kafijas pupiņu piebēršanas, lai attīrītu filtru.
 
 
 
 
Reizi nedēļā:
 
Rūpīgi iztīriet un nomazgājiet paplāti, uz kuras novietojiet krūzi;
Izmazgājiet noņemamās detaļas;
Nomazgājiet zem ūdens piena padeves trubiņu;
Ja Jūsu espresso aparātam ir automātiskā tīrīšanas funkcija, izmantojiet to vienu reizi nedēļā. Ievērojiet norādes ražotāja instrukcijā .
 
Ik pēc pāris mēnešiem:
 
Atkaļķojiet espresso aparātu, ievērojot ražotāja instrukcijas. 
Vienmēr ievērojiet ražotāja ieteikumus,tas nodrošinās pareizu ierīces tīrīšanu. Dažām espresso mašīnām var būt paredzēti speciāli atkaļķošanas līdzekļi un konkrētā modeļa atkaļķošanas veids.
 
Ieteikumi:
 
Pirms gatavojiet kafiju, izlaidiet cauri vienkārši tīru ūdeni un pagaršojiet vai ūdenim nav piegarša. Ja jūtat piegaršu, palaidiet vēl vienu tīrīšanas ciklu.
Lietojiet tikai tādus tīrīšanas un atkaļķošanas līdzekļus, kas paredzēti konkrētā ražotāja espresso aparātiem. Neatbilstošu tīrīšanas līdzekļu lietošana var sabojāt Jūsu espresso aparātu vai piešķirt kafijai specifisku aromātu vai garšu.
Kafijas garšu nozīmīgi ietekmē ūdens, ko Jūs lietojat. Ieteicams izmantot aukstu, filtrētu ūdeni.
Jo svaigāka kafija, jo labāka būs kafijas garša. Kā arī pirms kafijas iegādes, pārliecinieties vai esat Kafijas termiņš netuvojas beigām. Par kafijas uzglabāšanu un lietošanu vari izlasīt rakstā par espresso.
 
  • Izvairieties no ļaunām un/vai aizskarošām piezīmēm
  • Nepublicēt elektroniskās pasta adreses, telefona numurus un saites uz ārējiem resursiem
  • Nepublicēt informāciju par citiem uzņēmumiem un mājas lapām
  • Neieteikt lietotājiem iegādāties preces citās vietās

Pievienojiet savu komentāru

Šī funkcionalitāte ir pieejama tikai lietotājiem, kas ir pierakstījušies savā lietotāja kontā vai apstiprinājuši sīkdatņu lietošanu


Komentāri

Iesakām apskatīt